Gebeliğe Hazırlık 2020 Yılında Gebelik Planlayanlar 👶

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1 ve 5 yaşında erkek çocuğum var kıyafete ihtiyacim var lütfen yardımcı olur musunuz

Merhaba kızlar
ne yazıyım bilmiyorum.. uzun zaman geçti elim varmıyor buraya yada herhangi bi yere girmeye
iyiyiz demeye utanıyorum.. nefes aldığımız için yaşıyoruz
sevdiklerim ya mezarda yada hala enkaz altında
lena ben ve 1. derece ailem iyiyiz
hepinizin yazdıklarını bana ulaşan arkadaşlar ilettiler etiketliemiyorum ama hepinizi çok seviyorum
sanalda olsa o kadar iyi insanlar biriktirmişim ki
hayat çok boşmuş yeri geldi kırdıklarımız oldu hiç ummadığım kişiler arayıp sordu Allah herkesten razı olsun
yani birilerinin uzaktada olsa varlığını hissetmek bile ne büyük nimetmiş
bir bardak su.. sıcak bir duş.. hepsi meğer ne lüksmüş
Rabbim bu acıyı kimseye yaşatmasın :KK43:
hayat kısa sevdiklerinize sarılın kimseyle küs ayrılmayın bu hayattan...
üzdüğüm kırdığım kim varsa herkes hakkını helal etsin
hepinizi seviyorum...
Canim senden bir sey gormek cok mutlu etti. Eski gunlerimiz ne guzelmis. bu da gececek. hayat cok tuhaf.

Merhaba kızlar herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun..
Biz hataya döndük 2 haftadır felan..
Yeni hayatımıza ve çadırımıza alışmaya çalışıyoruz..
Umarım herkes iyidir.. Hepinizi öpüyorum
Senin de bayramın mübarek olsun bal0ncuğum 💕 ailen ve senin için inşallah bundan sonra her şey güzel olur 🤲🏻

vay hamile miyiz? :) Bu ne cesaret, bu ne feraset, bu ne gözü karalık? :KK70:
bana ikinci çocuk ne zaman diyolar, diyorum ki nau nau :KK70:
yani tabi bebek kendi gelmeye karar verirse tamam ama planlı olarak ve keyfi olarak böyle bir maratona giremem :KK70:
gün sonunda hala sırt ağrısı, yorgunluktan bayılıp bir köşede sızmak gibi bir takım yorgunluk belirtileri gösteriyorum.

bana ikinci çocuk ne zaman diyolar, diyorum ki nau nau :KK70:
yani tabi bebek kendi gelmeye karar verirse tamam ama planlı olarak ve keyfi olarak böyle bir maratona giremem :KK70:
gün sonunda hala sırt ağrısı, yorgunluktan bayılıp bir köşede sızmak gibi bir takım yorgunluk belirtileri gösteriyorum.
Anladığım kadarıyla sen fazla hareketlisin her işe yetişmek için koşturuyorsun.en iyisi ben gibi rahat takılmak bak çamaşırlar kaç gündür koltukta katlanmak için bekliyor 😅 ikinci çocukta daha beter olcak bakalım hayırlısı 🤪

Merhaba kızlar herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun..
Biz hataya döndük 2 haftadır felan..
Yeni hayatımıza ve çadırımıza alışmaya çalışıyoruz..
Umarım herkes iyidir.. Hepinizi öpüyorum
Canim Baloncugum. Allah en en en kisa zamanda guzel evlerinize ve eski hayatiniza daha da guzel baslangiclarla donmenizi nasib etsin insallah! Seni cok seviyoruz.

N Neal sen nasılsın canısı bebişin nasıl 💕
Bizim işler bir türlü yoluna giremiyor bulut ya bayağı sıyırmak üzereyim. Anneannemi kaybettik. Bebiş bronşit oldu. Alerjisi azdı. Böyle bir sürü şey işte. Yürümeye başladı çok şükür. Hala tam çözemedi ama deniyor yani bayağı. Sen nasılsın? Cinsiyeti belli oldu mu bebişin? Ne kadarlık şimdi?

Bizim işler bir türlü yoluna giremiyor bulut ya bayağı sıyırmak üzereyim. Anneannemi kaybettik. Bebiş bronşit oldu. Alerjisi azdı. Böyle bir sürü şey işte. Yürümeye başladı çok şükür. Hala tam çözemedi ama deniyor yani bayağı. Sen nasılsın? Cinsiyeti belli oldu mu bebişin? Ne kadarlık şimdi?
Başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşallah 🤲🏻 üzüldüm hepsi üst üste gelmiş oğluşuna da Allah şifa versin benim kızda bronşit başlangıcı olmuştu iyileşir inşallah sıkma canını. neyseki güzel haber yürümeye başlamış maşallah ne ara büyüdü 🥲🧿 şimdi peşinden koşturma zamanın geldi 🙈
Biz iyiyiz çok şükür İstanbul’a gidicez ailemin yanına.20+2 haftalık oldu oğluş

Canım Balommm nasılsın Lenacım nasıl
Başın sağolsun canım çok üzüldüm. Oiy bebiş ne ara büyüdün de yürüyosun ya 🥹

Başın sağolsun kuzu. Mekanı cennet olsun inşallah.
Ah büyüdün mü sen yürüyomusun🥹🥹

Hepinizi o kadar özledimki ♥️

Hepinizi cok seviyorum... İyimisiniz kızlar
Herşey yolundamı inşallah ♥️

Şu topik açıldığından şimdiye kadar nir nokta bile atarak konuştuğum kim varsa hepinizi cok seviyorum...
Hayat cok boş... Lütfen hiç bişey için kendinizi dert edinmeyin

Hepinizi o kadar özledimki ♥️

Hepinizi cok seviyorum... İyimisiniz kızlar
Herşey yolundamı inşallah ♥️

Şu topik açıldığından şimdiye kadar nir nokta bile atarak konuştuğum kim varsa hepinizi cok seviyorum...
Hayat cok boş... Lütfen hiç bişey için kendinizi dert edinmeyin
Canım canımm. Asıl sen iyi misin Lena iyi mi? Seni çok özledik Balo..

Insulin gerçekten çok yüksekmis kuzu ya. 8 üstü iyi değil diyorlar. Bende o değeri düşürmeye çalışıyorum. Insulin direnci 3.04 bende o normale yakın. Biraz daha kilo versem gider. Insulinü 10 'ün altına düşürmeye çalışıyorum.
Merhaba benımde açlık şekerım 123 çıktı insülin direncim de 3.04 çıktı diyet verdı bana ama ben acıkınca fenalasıyorum ne yersem de doymuyorum kendıme gelmem bı yarım saatı buluyor sızınde oylemıydı suan ne durumdaaınız

X