Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ben başladığımda da öyle olmuştu, hiç bitmeyecekmiş gibiydi. QuantumPhysics QuantumPhysics hocam sonrası hızlı ilerliyo demişti, gerçekten de öyle oldu hocam. İlk üniteyi geçtiğinizde hızlı gittiğini fark ediyorsunuz.
Zaten az kaldı hocam :) Konu uzayıp soru çözümüne geçemeyince geçmiyor sanki :)

Uykular haram oldu gençliğimde bak talan oldu zalim geceler modundayım şuan :) İnan şu saatte anca geçiyorum dersin başına hocam :) bu yüzdendir saçmalamam :)
Aahh Aahh çok haklısın be evet aah ne ister şu bebeler bu gecelerden ya ne istiyorlar 🥴. Koyun kafanızı ve uyuyun bu kadar zor olan ne anlayamıyorum 🥴😬. Kolay gelsin canım benim ya Allah emeklerimizin karşılığını versin inşallah

İyi akşamlar herkese:KK200:
Bugün 34 soru paragraf çözdüm.
Cumhuriyet dönemi iç politika 2 video , Atatürk ilkeleri 1 video, Atatürk inkılapları 1 video (toplamda 4 video izledim.)
Yarına yine izlenecek videolarım var kızlar.
Grubun diğer üyelerinden neden bildirim gelmiyor :skandal: , yoklama alayım mı teker teker :KK6::KK75:
golgefeslegeni golgefeslegeni
ASSOSyal ASSOSyal
QuantumPhysics QuantumPhysics

Cumhuriyet dönemi iç politika 2 video , Atatürk ilkeleri 1 video, Atatürk inkılapları 1 video (toplamda 4 video izledim.)
Grubun diğer üyelerinden neden bildirim gelmiyor :skandal: , yoklama alayım mı teker teker :KK6::KK75:
ASSOSyal ASSOSyal
Soğuk savaşa kadar geldim ben örtmenim 🤦‍♀️

İyi akşamlar arkadaşlar ❤️ En son uğradığimdan bu yana eğitim bilimlerinden soru çözdüm. Sonra alana geçtim. Bugün biraz alan bakıp coğrafyaya geçeceğim. Sizler neler yaptıniz😊
İyi geceler canım 😊. Bende vatandaşlık bakıyorum video izleyip not alıyorum videoları bitirmek istiyorum

ASSOSyal ASSOSyal
Yoklama için biraz geciktim Senoşcuğum ama geç olsun güç olmasın be 🤪. Bende vatandaşlık bakıyorum videolarını bitirmeye çalışıyorum izleyip not alıyorum 53. Videodayım 🌺

Yoklama için biraz geciktim Senoşcuğum ama geç olsun güç olmasın be 🤪. Bende vatandaşlık bakıyorum videolarını bitirmeye çalışıyorum izleyip not alıyorum 53. Videodayım 🌺
Vatandaşlıgin o kadar var mıymış ya😕 ben de bakacağım🥴

Vatandaşlıgin o kadar var mıymış ya😕 ben de bakacağım🥴
Hiç sorma ya umarım 58. Video sondur yoksa fıttırıcam az kaldı. Hani aklımda kalsa neyse de her yeni video bildiriminde kalp krizi geçiriyorum 😅😂. Emrah Vahap Özkaraca yı izliyorum onun 58 videosu var şimdilik 😅 belki başka hocaların daha azdır hiç bakmadım. Ancak öneririm çok güzel anlatıyor 😊

X