2021-2022 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

QuantumPhysics

Atom fiziğine de profesörlüğe de...
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
2.038
5.264
24
Ayy benimki de gece bırakmıyor beni emzik gibi kullanıyor bugün 1 saat yerimde yatabildim.
İnsan bazen sabretmekte zorlanıyor gerçekten. Benim sütüm yoktu 8.5 aylıkken bıraktı ama bu seferde emmese bile uyumayabiliyor ya huysuz 😖. Minişler büyüyünce rahatlarız inşallah canım.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 354 gün geçti.

QuantumPhysics

Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
2.038
5.264
24
Ayy canım benim allah yardımcın olsun 🤲 ben sınava girmediğim için kafam rahat ama seni merak ettim kuzum🤗😍🤩
Amin canım benim Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah. Yaa çok teşekkür ederim çok naziksin kuzum ❤️❤️. Bu yıl doğum yaptığım için zorlandım bu yüzden geçen yıla göre bir tık düşük geldi. Hayırlısı olsun bakalım. Sen neden girmedin canım ya özel değilse?

ASSOSyal

sosyal 🍒
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
28 Haziran 2011
31.020
83.651
Amin canım benim Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah. Yaa çok teşekkür ederim çok naziksin kuzum ❤️❤️. Bu yıl doğum yaptığım için zorlandım bu yüzden geçen yıla göre bir tık düşük geldi. Hayırlısı olsun bakalım. Sen neden girmedin canım ya özel değilse?
Gerçekten hayırlısı canim 🤲 ek atama geldi 15 bin, sanada gelir ınş canim. Hiç bir sebebi yok ki kuzu,öylesine 🤷‍♀️🤦‍♀️

QuantumPhysics

Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
2.038
5.264
24
Gerçekten hayırlısı canim 🤲 ek atama geldi 15 bin, sanada gelir ınş canim. Hiç bir sebebi yok ki kuzu,öylesine 🤷‍♀️🤦‍♀️
Belki denk gelir bilmiyorum gene hazırlanıyoruz başladık işte 🙄. Çok haklısın gerçekten insanın giresi gelmiyor bunu bu sınav sonucundan sonra daha iyi anladım bende...

QuantumPhysics

Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
2.038
5.264
24
Benim sonuçlar da berbat🥴 alanda yıkmışım😂
Bende alandan göçürtmüşüm ya o değilde kendimi birsürü doğru yaptım zannederken alandan aaa o kadar da doğrum yokmuş be dedim sınav sonucunu görünce 😂😂

Tosun Pasa

Küpü al dedin aldım, içine su koy demedin ki
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
4 Eylül 2018
13.951
47.962
Bende alandan göçürtmüşüm ya o değilde kendimi birsürü doğru yaptım zannederken alandan aaa o kadar da doğrum yokmuş be dedim sınav sonucunu görünce 😂😂
Bu kadar da kötü beklemiyordum ama neyse seneye daha çok var çalışıriz alleyn.🥴