Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

redappleee redappleee sweetgirlcandy sweetgirlcandy @dunyadanuzak @Saricivcivcikcik Safransari Safransari eveet yoklama almaya başladım kızlar :halay: Ne çalıştığınızı yazmak isterseniz diye etiket yaptım. Yarının daha verimli geçmesini diliyorum:)

redappleee redappleee sweetgirlcandy sweetgirlcandy @dunyadanuzak @Saricivcivcikcik Safransari Safransari eveet yoklama almaya başladım kızlar :halay: Ne çalıştığınızı yazmak isterseniz diye etiket yaptım. Yarının daha verimli geçmesini diliyorum:)
Kendime 15 günlük bir plan yapmıştım, bu 15 günde coğrafya videoları ve 1 soru bankası bitirdim.
Tarihten 1 soru bankası bitirdim.
Problemler soru bankasını yariladim.
Ve günlük Türkçe testi çözdüm.

Kendime yeni 15 günlük plan yaptım. Bu sürede Türkçe videoları bitirip, coğrafyadan ve tarihten 1 er soru bankası daha bitireceğim.
Bir de problem kitabının diğer yarısını.

Bende durumlar böyle.

Eklentiler

• IMG_20211227_132149.jpg
    IMG_20211227_132149.jpg
    142 KB · Görüntüleme: 18
Mrb kızlar, çok karışmış durumdayım fikirlerinize ihtiyaçım var. Türkçeyi çografya tarih 2 kez bitirdim, vatandaşlıklığı yazıyorm ocakta matematiğe başlıcam. Matematiğim 0 hiç bişi bilmiyrm ama uğraşıcam şimdi size sormak istediğim şey şu. Bu yıl düz memurluk alım senesi matemetiğim zayıf olduğu için sadece gygk mi çalışıp düz memurluk için mi cabalaşam yoksa eğitimede eğilsem mi şöyleki bir koltukta ki karbuz taşımaya çalışırken gygkden de olmak istrmiyorm olmazsa seneye eğitim sınavı yine var diye düşünüyorm çalışıp eğitimden seneye daha yüksek alırm diyorm. İkisinide bir seneye sığdırıp az puan almaktan korkuyorm siz ne dersiniz yetişir mi ikiside özellikle eğitim bitirmiş olan arkadaşlar lütfen yardım edin eğitim çok mu ağır mat ile eğitimi bu seneye yetişir mi ???? Acayip anneye bağlı minik bi kurabiyem var lütfen onu da gözardı etmeyin 😊 (çalışmak için çok bol vaktim yok)

Hangi gruplar için kalkmış katiplik mübaşirlik gibi b grubnda var diye biliyrm kalkmış mı acaba
Katiplik muhabirlik vs gruplarda 35 yaş sınırı var diye biliyorum ama kyk memurlugunda yaş sınırı yoktu galiba daha yaş sınırı olmayan memurluklarda vardır

X