Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

golgefeslegeni golgefeslegeni Gülme Gölgeee gülme çok zorlanıyorum 😂😂😂. Artık telefonlarımı yalamak, ısırmak, fırlatmak istiyor ve yapıyorda yetişemiyorum 😂. Biliyormusun dün tutmuş hiç görüşmediğim birini aramış ayy çıldırdım 😂😂
Ya gözümde canlandı o halleri de ondan güldüm 😂 benimki de bu ara tutup tutup kulağıma getiriyor konuş ara diye😄😄

Şu acikogretim sinavalrim inşallah bu haftasonu bitecek sonradan Allah'ın izniyle yoğunlaşmak istiyorum bende
Mesajları yeni gördüğümden o zaman şimdi o sınavlarınla uğraşıyor olmalısın. İnşallah geçersin canım hepsinide
, oğlum öğle uykusunu birakti bana da sağolsun tek yalnız kaldığım bir iki saati sildi ,
Benimki daha minnacık ama uyanıkken bakabildiğim zamanlar eline oyalanacağı bir şey veriyorum öyle olunca eline verdiğim şeyle 10 dk uzaklaşıyor bende 10 dk bakmış oluyorum 😂. Sonra ondan sıkılıp gelince tekrar bende tekrar farklı bir nesne veririm gene 10 dk onunla uğraşır derken bir kaç 10 dk lık vakitler kazanmış oluyorum canım bilgin olsun 😄
aksamlarida çok yorgun oluyorum , oğlanı okula götürüyorum orda bekliyorum vs çalışayım desem oğlan çizgi filmde ben çizgi film eşliğinde bişey anlayamıyorum
Hiç pes etme zamanla anlar hale geliyorsun hatta etraf sesten geçilmezken sen kucağındaki paragraf sorularının içinde yaşamaya başlıyorsun. Bak hiç kolay değil biliyorum o yüzden işini kolaylaştırmaya bak. Mesela çocuk gene durmadığı zaman ders videolarını yüksek ses açarım koyarım onunda ses ilgisini çeker videoları birlikte izleriz veya çorba yaparkende izlenebilir. Birde konu tekrarı yaparken notlarının fotolarını çek ve telefondan oku böylece çocuk notlarımı dağıttı derdi olmaz. Birde çocuğu uyutmam uzun sürer benim bu yüzden beşik sallarken gözümle test çözerim tabi sözel testler ve tek elim boş olunca hafif işaretleme yapar geçerim sonuçta çocukla ilgilenirken mükemmel olamazdı zaten. Gibi gibi böyle çoğaltılabilir
bu sefer ne kadar zor hayat ya çocuklu olanlara daha da zor , çocuk olmadan önce neden hiç aklıma gelmemis acaba diye düşünüyorum
Önceyi bırak şimdiye odaklan artık bizler şimdideyiz ve inşallah ilerisi güzel olacak hep böyle düşün

Arkadaşlar 2020 çografya çıkmış sorusunda Trde hangi kıyı tipi görülmez şeklinde soru var cevaplarda hem haliçli hem de fiyortlu kıyı tipi farklı seçenklerde cvp firyotlu çıktı. hocamız 2 kıyı tipi içinde Tr görülmez seklinde anlatmıştı şimdi nete bakıyorm haliçli kıyı tipi bi görülmez yazıyor başka yerde egede görülür diyo bi fikri olan var mı
İkiside görülmez evet ama ikisinide şıklara koyunca ben olsam bende fiyort yapardım çünkü TR de buzulların deniz kıyısına kadar inmesi gibi bir durum yok yok kesinlikle yok. Ancak ösym bu şekilde ikisini birden koymaz bu yüzden rahat olabilirsin yani ösym net ve kesin olur.

Teşekkür ederim ,buradayımm:KK73:👋Saat 23.00'te biraz gözlerimi dinlendireyim diyene kadar iyiydi😃 5 saat süren dinlendirme serüvenimde yaklaşık her 20 dakikada bir uyanıp tekrar uyku moduna geçtim. Daha çok yoruldum sanırım💃💃 Ben bugün 14 soru paragraf çözdüm, davranışçı yaklaşımlara çalıştım ve 90 soru çözdüm ve de Türk İslam Tarihi ve Kültür Medeniyet videolarını izledim inşâAllah şimdi konuya çalışıp testini çözeceğim :KK56:
Harikasın maşallah gayet güzel ilerliyorsun ve enerjik anlatımın bana can verdi aceba şimdi ders mi çalışsam 🤪

Yok yok tabiki uyucam inşallah yoksa velet uyutmaz 😂

@QuantumPhysics öğretmenim mülakatınızın iyi geçmesine sevindim çok yaklaştınız inşâAllah 😊
Çok sağolun inşallah hayırlısıyla hepiciğimiz atanalım 😍

Benim annem yanımda 1 haftadır. Ama bir gün hariç programı aksatmadim çok şükür.

Şu an 1 test Türkçe, 3 test matematik, tarih video ve soru cozumu olarak ilerleyorum.

Tarihi selamı yalcini izleyerek başladım ve pişman oldum, çünkü yeni videoları Kasım soruna kadar bitireceğim dedi ama hala bitmedi. Onun ders notu ve kitabının aldım diye devam ediyorum yüklediği yere kadar. Sonra olmadı 2021 videolarını iLeyecegim
Bende tarihten size Ahmet Uğur Karakuza yı önerebilirim. En son Osmanlı kültür medeniyet tekrar olsun diye dinledim hayran kaldım yani bilgi seviyeme hitap etti. Bunun dışında Razaman Yetgin zaten rakipsiz gibi harika.

Kızlar unutmadan yazayım hem gönderilerinize yazmak istiyorum hemde hoşgeldiniz demek istedim 😊
B Brbnbrkzm ve Safransari Safransari Hoşgeldiniiiiiiiz 🤗
Aramızda böyle iflah olmaz kpsscileri görmek negzel 🤩. Bende yıllardır kpss ye çalışıyorum ve atanmaya çalışıyorum ve ve inşallah pes etmeye hiç niyetim yok 😎. Herhangi konu ne olursa olsun yardım edebileceğim konuları tartışabiliriz bilginiz olsun ve kolaylıklar diliyorum 😊

Son yapılan çalışmalar ile ülkemizde haliçli kıyının varlığı kanıtlandı ve akademik literatüre eklendi👍 makalesi yayımlandı . Sizinle paylaşmak için aradım ancak bulamadım İngilizce bir makaleydi . Ezcümle evet Türkiye'de haliçli kıyı var ancak fiyortlu kıyı tipi görülmez 😊
Bu muhteşem olduu teşekkür ederiz 😍. Bencede fiyort imkansızın imkansızıydı amma haliç için umut vardı ve olmuş çok sevindim 😁

Canım ben aynen devam kaplumbağa hızında gidiyorum. Her gün bugün her bölümden(gky eğitim ve öabt) en az 1 konu çalışacağım diyorum ama çoğu zaman sadece 1 ders çalışabiliyorum ve bu motivasyonumu düşürüyor
Hayır motivasyon düşürmek yoook çünkü bende böyle çalışıyorum hatta sizlere yazamadığım bu süreçte bakabildiğim tek ders coğrafya oldu ya inanabiliyor musun hani sanki coğrafya öğretmeniyim ama değilim fizik öğretmeniyim işte alakaya maydanoz 😂😂. Anlamadım mı böyle günlerce bir şeye bakıyorum ve üzülmüyorum çünlü böyle öğreniyorum biliyorum yani zorlandığım konularda böyleyim kabullendim o yüzden sende kabullen ve devam 😁. Yaniiii motivasyonumuzu düşürmek yok litfen 🤩

Ben dün az matematik baktım ama çok az neden tam anlamıyla çalışmıyorum bilemiyorum çocuklar uyuduktan sonra sanırım pilin bitiyor şimdi de tarih ve coğrafya dan 1 test çözdüm🥴 nasıl daha fazla çalışırım acaba. Yanıma Abur cubur alıp çalışmak da yavaşlatıyor tabi ama engel olamıyorum 🙄
Ayy kız bırak o abur cuburları onlar yavaşlatıyor cidden sadece kahve iç yeter 🤗. Bende hem yiyo hem çalışıyodum ayyy yaa yetheeer dedim saldım yiyecekleri hem kalem hem yiyecek gına geldi hemde kilolar sırıtıyor tabi bir yandan o yüzden bırak 😂

Hoca kötü değil yanlış anlaşılmasın. Benimle tutmadı bilgiler sanırım.
Yok anladım demek istediğinizi 👍 ama üzüldüm, zahmet çekip izlemişsiniz çalışmışsınız. Acaba sıkıntı nasıl aşılabilir? Hep tırsmışımdır 😦 bana hep zahmetli , emek isteyen,kolay unutulan ve çok geniş soru alanı olan bir ders gelir.
Harikasın maşallah gayet güzel ilerliyorsun ve enerjik anlatımın bana can verdi aceba şimdi ders mi çalışsam 🤪

Yok yok tabiki uyucam inşallah yoksa velet uyutmaz 😂

Çok sağolun inşallah hayırlısıyla hepiciğimiz atanalım 😍
İnşallah dediğin gibi hayırlısıyla hep birlikte atanalım :KK19::KK55: Uyku kırmızı çizgim💃💃 çocuğu olanlar için eminim ki daha derin anlamlar içeriyor😧 ömrüm boyunca hep zorlandım gerçekten çok elzem ve gerekli hem psikojik hem de fizyolojik . Uykusuzluk bazen o kadar zorluyor ki sinirden ağlıyorum 😤 ama bana kalsa günün büyük bir kısmını uyuyarak geçiririm😶 o yüzden bu konuda yeni mottom bir arkadaşımın dediği üzere ne kadar uyursan uyu yine uykun gelecek :KK6:
Bu muhteşem olduu teşekkür ederiz 😍. Bencede fiyort imkansızın imkansızıydı amma haliç için umut vardı ve olmuş çok sevindim 😁
Rica ederim 😍 o halde okyanusa kıyısı olmayan güzide ülkemiz bile haliçli kıyı umuduna ulaşıyorsa , biz de ümitvar olalım nereden yakalarsak kâr :KK73:
Ben bugün 14 soru paragraf, 25 soru İlk Türk İslam devletleri, 10 soru gelişim , 24 soru Davranışçı modeller çözdüm 2 de alan videosu izledim :KK3: acil yetiştirmem gereken ödevler var şimdi sıra onlarda :ruh:

Hayır motivasyon düşürmek yoook çünkü bende böyle çalışıyorum hatta sizlere yazamadığım bu süreçte bakabildiğim tek ders coğrafya oldu ya inanabiliyor musun hani sanki coğrafya öğretmeniyim ama değilim fizik öğretmeniyim işte alakaya maydanoz 😂😂. Anlamadım mı böyle günlerce bir şeye bakıyorum ve üzülmüyorum çünlü böyle öğreniyorum biliyorum yani zorlandığım konularda böyleyim kabullendim o yüzden sende kabullen ve devam 😁. Yaniiii motivasyonumuzu düşürmek yok litfen 🤩
Düşüremeye çalışıyorum ama arada oluyor işte böyle. Ya coğrafya demişken ben de şu yer şekillerini anlamadım başka birinden daha dinleyeyim diyorum var mı önerebileceğin

Kızlar uzun bir hastalık evresinden sonra döndüm. Diş ağrısı çekiyorum. Doktor randevumu bekliyorum. Kaldığım yerden devam artık çok yattım :)
Bildirimleri en kısa zamanda yapacağım inşaallah :) Pes etmek yok devamm :)
Geçmiş olsun canım. Ben de perşembe akşamı en son bildirimimi yapmışım. Bu 2 günde Kümeler konusundan 3 video izledim. 40 soru vardı onları çözdüm. Yanlış yaptıklarımı inceledim.
3 video paragraf konusu Aker hocadan dinledim. 24 soru çözdüm. Yanlışları inceledim. Bu arada kızlar bu hocanın anlatımını çok beğendim. İlk defa izledim sanırım buradan birisi tavsiye etmişti . Eğlenceli anlatıyor, sıkıldığım yerde aniden bir espri patlatıyor falan:halay:
Son olarak kızlar bir ara kimse yazmamıştı ya (günü hatırlayamadım) o zaman bana bir karamsarlık geldi. Dershaneye gitmeden evde çalışıyorum ya sizlerin yazması bana acayip motivasyon sağlıyor. Lütfen gece de olsa yazın canlar.
Akşam bildirimleri bekliyorum yoklama alacağım,:skandal: ASSOSyal ASSOSyal canım bugün paragraf çözünce aklıma geldin , sen düzenli paragraf çözmemi önermiştin . Durumlar nasıl , neler yaptın anlat biraz.

Geçmiş olsun canım. Ben de perşembe akşamı en son bildirimimi yapmışım. Bu 2 günde Kümeler konusundan 3 video izledim. 40 soru vardı onları çözdüm. Yanlış yaptıklarımı inceledim.
3 video paragraf konusu Aker hocadan dinledim. 24 soru çözdüm. Yanlışları inceledim. Bu arada kızlar bu hocanın anlatımını çok beğendim. İlk defa izledim sanırım buradan birisi tavsiye etmişti . Eğlenceli anlatıyor, sıkıldığım yerde aniden bir espri patlatıyor falan:halay:
Son olarak kızlar bir ara kimse yazmamıştı ya (günü hatırlayamadım) o zaman bana bir karamsarlık geldi. Dershaneye gitmeden evde çalışıyorum ya sizlerin yazması bana acayip motivasyon sağlıyor. Lütfen gece de olsa yazın canlar.
Akşam bildirimleri bekliyorum yoklama alacağım,:skandal: ASSOSyal ASSOSyal canım bugün paragraf çözünce aklıma geldin , sen düzenli paragraf çözmemi önermiştin . Durumlar nasıl , neler yaptın anlat biraz.
Maşallah hocam bildirimleriniz dolu dolu 🤗
Ne güzel çalışıyorsunuz. Aker hoca ile devaö ediyorum ben de. Çok güzel anlatıyor.

Mesajları yeni gördüğümden o zaman şimdi o sınavlarınla uğraşıyor olmalısın. İnşallah geçersin canım hepsinide

Benimki daha minnacık ama uyanıkken bakabildiğim zamanlar eline oyalanacağı bir şey veriyorum öyle olunca eline verdiğim şeyle 10 dk uzaklaşıyor bende 10 dk bakmış oluyorum 😂. Sonra ondan sıkılıp gelince tekrar bende tekrar farklı bir nesne veririm gene 10 dk onunla uğraşır derken bir kaç 10 dk lık vakitler kazanmış oluyorum canım bilgin olsun 😄

Hiç pes etme zamanla anlar hale geliyorsun hatta etraf sesten geçilmezken sen kucağındaki paragraf sorularının içinde yaşamaya başlıyorsun. Bak hiç kolay değil biliyorum o yüzden işini kolaylaştırmaya bak. Mesela çocuk gene durmadığı zaman ders videolarını yüksek ses açarım koyarım onunda ses ilgisini çeker videoları birlikte izleriz veya çorba yaparkende izlenebilir. Birde konu tekrarı yaparken notlarının fotolarını çek ve telefondan oku böylece çocuk notlarımı dağıttı derdi olmaz. Birde çocuğu uyutmam uzun sürer benim bu yüzden beşik sallarken gözümle test çözerim tabi sözel testler ve tek elim boş olunca hafif işaretleme yapar geçerim sonuçta çocukla ilgilenirken mükemmel olamazdı zaten. Gibi gibi böyle çoğaltılabilir

Önceyi bırak şimdiye odaklan artık bizler şimdideyiz ve inşallah ilerisi güzel olacak hep böyle düşün
Ne kadar güzel odaklanmışsin hayran kaldım ❤️ sinavlarima girdim evet ama bir oturumda sanırım kitapçık turumu isaretlemeyi unutmuşum , sınava önlisans girersem alandan da atamam yok zaten katıp harici ne olabilirim ki bı modum dusuk bugün epey aslında , öyle böyle çalışmak isteyince oluyor ama haklsiin tabi acikogretime öyle böyle çalışabilidim notumu testim falan ... Sınav sonuçları açıklanmadan bilemicem sanırım çok belirsiz bir yondeyim bende buraya gelip olumsuzluklarimi yazıyorum hep kusura bakma , bakmayın valla sizleri okuyup motive olmaya çalışıyorum aslında

Ayy kız bırak o abur cuburları onlar yavaşlatıyor cidden sadece kahve iç yeter 🤗. Bende hem yiyo hem çalışıyodum ayyy yaa yetheeer dedim saldım yiyecekleri hem kalem hem yiyecek gına geldi hemde kilolar sırıtıyor tabi bir yandan o yüzden bırak 😂
Evet evet başka yolu yok gibi 😁😁

Düşüremeye çalışıyorum ama arada oluyor işte böyle. Ya coğrafya demişken ben de şu yer şekillerini anlamadım başka birinden daha dinleyeyim diyorum var mı önerebileceğin
Ben sıfır coğrafya olduğum için Coğrafyanın Kodları diye bir yerden dinlemiştim ve çok memnun kaldım. YouTube a Coğrafyanın Kodları yaz ve ilk çıkan bıyıklı genç bir hoca var onun kanalına tıkla. Oynatma listelerinden en altlarda kpss coğrafya ve harita bilgisi var onun içindeki videolar yer şekilleri ile ilgili. Ancak şunu söyleyeyim adam ezberi kolay olsun diye kodlamak üzerine yoğunlaşmış yani öyle fazla bilgi içermiyor önemli yerleri kodlayıp geçmiş. Birde videoları derli toplu değil işte dediğim gibi farklı oynatma listelerinden bulup izliyordum ben.

Akşam bildirimleri bekliyorum yoklama alacağım,:skandal:
Canım benim ya çok haklısın evet saat ne olursa olsun yazmak lazım bende bu yüzden gece 3-4 de olsa yazacağım inşallah. Bende tıpkı senin gibiydim ama karamsarlıktan değil yazamama sebebim işte çocuk baya oyaladı ve müsait olduğum saate baktığımda gözlerim uykudan yapışmış şekilde saat 3-4 filan oluyordu bende bu saatte yazılır mı yarın diye diye yazamadım bu yüzden karar verdim geceleri yazıcam 🌺

Canım benim ya çok haklısın evet saat ne olursa olsun yazmak lazım bende bu yüzden gece 3-4 de olsa yazacağım inşallah. Bende tıpkı senin gibiydim ama karamsarlıktan değil yazamama sebebim işte çocuk baya oyaladı ve müsait olduğum saate baktığımda gözlerim uykudan yapışmış şekilde saat 3-4 filan oluyordu bende bu saatte yazılır mı yarın diye diye yazamadım bu yüzden karar verdim geceleri yazıcam 🌺
Aynen canım geceleri bile olsa yazalım yoksa bu şekilde kopukluk oluyor. Seni anlıyorum çocukla uğraşmak zaten zorken ekstra kpss eklenince daha da zorlaşıyor. 8 ay dişimizi sıkacağız sonrası özgürlük inşallah :rapci:

X