Tüp Bebek Merkezleri 2021 Aralık ayı tüp bebek yaptıranlar

O ağrılar iyiye işaret bile olabilir. Zaten tutunma ilk üç günde gerçekleşiyor. Merak etme hapşırmak etkilemez bu durumu. Ben 5.gün tenis oynadım ona rağmen bişey olmadı :) 3 deneme yaptım ve en önemli seyin psikolojiyi iyi tutmak olduğunu anladım. Inşallah olumlu sonuç alırsın 🎈
İnşallah canım benim inşallah 🥰

15 Aralık’ta bahçeci de 5.gün dondurulmuş embriyo transferi yapıldı. Şuan estrofem, coraspin, progestan fitil, prolutex iğne kullanıyorum, siz neler yapıyorsunuz hangi doktorlara gittiniz kaçıncı denemeniz
Merhaba cnm bebegin hayırlı olsun öncelikle sağlıkla kucağına al bahçeci de tüp bebegi ne kadara yaptırdınız acaba araştırdım ama bulamadım yazarsanız sevinirim

bnde bahçeci fulyada tedavideyim 15.500'den başladım tedaviye canım yeni yılda değişti mi bilmiyorum ama ben yeni yıldan önce başladım

Merhaba cnm bebegin hayırlı olsun öncelikle sağlıkla kucağına al bahçeci de tüp bebegi ne kadara yaptırdınız acaba araştırdım ama bulamadım yazarsanız sevinirim
Merhaba epey olmuş yazalı ama umarım cevabın faydası olur, 25-30 bin gibi bir miktara kendinizi hazırlamalısınız. Tüp bebek 2021 fiyatları 12 bin civarıydı ama tabii ilaçlar, rahim dinlendirme, bir kereye mahsus muayene ücreti, embriyo dondurma işlemleri için ücret ödedim, ardından gebelikte de kullandığım ilaçlarla 30 bini buldu, sadece tüp bebek 25 bin gibi düşünebilirsiniz.

X