Gebeliğe Hazırlık 2021’den Umutlu Caanım PKOLULAR 😍♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar bende pkoluyum birbirimize destek olalım tedavi süreclerimizi paylaşalım en önemlisi birbirimize bol bol dua edelim
Ben de iki tarafta polikistiği olan biri olarak 2 gün sonra reg|im bitince soğan kürüne ve eşzamanlı olarak yumurtlama masajına başlayacağım. Bu aydan niyeyse umutluyum😊
Merhaba kızlar insallah hayırlı haberlerinizi alırım bende adetimi bekliyorum femara kullanmaya başlayacağım insallah faydası dokunur

İnşallah faydasını görürsün canım nasıl tedavi sürçleriniz neler kullaniyorsunuz
İnsallah canım. Doktorum bana bir kutu Demir ilacı yazdı onu bitirdim sonra d vitamini ve folik asit kullanmaya başladım. Simdi adetimi bekliyorum 3. Gününde gidip femara kullanmaya başlayacağım. Bunun dışında beslenmeme dikkat ediyorum mesela üremeye iyi gelen yiyecekleri tüketmeye çalışıyorum incir somon avakado gibi şeyler

Bende de pcos var, iki kere çatlatma iğnesi denedik olmadi bu ay aşılama olacak inşallah, femara bugun son cuma kontrolüm var bakalim insallah büyümüştür. Gecen ay 13 mm de kalmıştı, birde bal corek otu tarçın yapıyorum ilk defa persembe aksama kadar yicem cuma kontrol 🙏 ilk ay cok güzel büyüdü geçen ay 13 de kaldi aşılama iptal oldu. Bu ay nasip olur inşallah 🍀

Ben inofolic combi d3 k bi b12 kullanıyorum eşimle birlikte canım hormon testlerim insülin direncim bakıldı bende yediklerime dikkat ediyorum yürüyüş yapıyorum kavrulmamış kabak ve ay çekirdeği yiyyorum yeşillik ağırlıklı beslerniyorum 2 cmlik kistim varmış bu ay ondan kurtulup inşallah martta başlıycaz adetin ikinci günü tedaviye

Bende de pcos var, iki kere çatlatma iğnesi denedik olmadi bu ay aşılama olacak inşallah, femara bugun son cuma kontrolüm var bakalim insallah büyümüştür. Gecen ay 13 mm de kalmıştı, birde bal corek otu tarçın yapıyorum ilk defa persembe aksama kadar yicem cuma kontrol 🙏 ilk ay cok güzel büyüdü geçen ay 13 de kaldi aşılama iptal oldu. Bu ay nasip olur inşallah 🍀
İnşallah büyümüştür canım başlarsınız bi an önce

Kizlar bende 18aydir ugrasiyorum 6kere klomen kullandim histeroskopi oldum hsg cekildim pcosum olmayinca aşilama deneyelm dedik yumurtaliklar fazla uyarildi gonalf le doktorum tupe geçin yumurtalar ziyan olmasin dedi ikinci adeti olunca transfere gecicektik bugun itibariyle ikinci adetimi oldum rabbim izin verirse martin ortasina gelmeden transferim olacak inşallahh🤩 rabbim hepimize saglikli hayirli evlatlar nasip etsin inşallahh🤲

X