2023 amh düşüklüğü ve tüp bebek (hepimize umut olsun)

Merhaba uzunnn zamandir girmemistim gireyim bi dedim ve bu konuyu gordum amh 0.69 falan cikanlar olmus uzulmussunuz haklisiniz ama umut olacaksa o benim amh degerim 0.01 dende kucuktu dusunun 0.01 den kucuk sifir umutla gittim sirf denememis olmayayim denedimde olmadi diyeyim diye sonuc suanda yataginda uyuyan 3 aylik bebegim var hemde ilk denemede ve 3. Gun embriyosu sakin umudunuzu kaybetmeyin asla
Adetleriniz düzenli mi idi bu degerde

Selam kızlar.Benim ilk denemem de amh değerim 0.07 idi transfer oldu ama tutunmadi amh değerim 3 ay önce amh değerim 0.03 düştü şimdi 3.denemem olcak

Amh değerinin hiçbir belirtisi olmuyo kızlar benim adetlerim hep düzenliydi tup bebek surecine başlayınca öğrendim amh degerimin 0.07 olduğunu. Şuan 3. denemem olacak ve amh değerim 0.03 düşmüş durumda ama hala düzenli adet oluyorum

Kizlar merhaba yine bir mucizeyle geldim umudunuzu kaybetmeyin demistimya gercekten kaybetmeyin tup bebekle 0.01 dende kucuk amh la hamile kalmistim. Oglum suan 4 aylik ve ben hamileyim bu amh degeriyle ve kendiliginden rabbim ol der ve olur
Yaaa özel bişe yaptın mı ne kadar ilginç Allahım mucizesi resmen

Merhaba uzunnn zamandir girmemistim gireyim bi dedim ve bu konuyu gordum amh 0.69 falan cikanlar olmus uzulmussunuz haklisiniz ama umut olacaksa o benim amh degerim 0.01 dende kucuktu dusunun 0.01 den kucuk sifir umutla gittim sirf denememis olmayayim denedimde olmadi diyeyim diye sonuc suanda yataginda uyuyan 3 aylik bebegim var hemde ilk denemede ve 3. Gun embriyosu sakin umudunuzu kaybetmeyin asla
Merhaba diğer değerleriniz nasıldı fsh lh
Ya da yaşınız kaç ☺️

Merhaba diğer değerleriniz nasıldı fsh lh
Ya da yaşınız kaç

Simdi baktim fsh 5.47 imis
Tup olmaz demedi ama sansimiz dusuk dedi ama soylede bir durum var bize bir yumurta ve bir sperm lazim dedi
Evet her ay adet goruyordum
Toplam 5-6 yumurta goruyordu
Ilk toplamada 4 yumurta toplandi sadece 1 tane dollendi oda 3. Gun donduruldu orta kaliteydi
Ikinci toplamada 3 yumurta toplandi yine 1 tanesi dollendi oda 3. Gun donduruldu kaliteliydi
0.01 değerle 5 6 yumurta çok çok iyi ve çok enteresan bu değerle tüp de olmaz bilmem ne diyip başından atıyor Dr lar
Amh sıfır olduğunda bile regl olabilirsiniz. Çok sağlıklı olup amh düşük olabilir.
Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz
Kizlar merhaba yine bir mucizeyle geldim umudunuzu kaybetmeyin demistimya gercekten kaybetmeyin tup bebekle 0.01 dende kucuk amh la hamile kalmistim. Oglum suan 4 aylik ve ben hamileyim bu amh degeriyle ve kendiliginden rabbim ol der ve olur
Yaaa maşallah size muhteşem ya😍
Ben bu amh ya inanmıyorum eğer olsun Bi gün çıkıp diyecekler bu hormon net bilgi veren Bi değer değil dicek ler ya😒

X