2023 Şubat Ege Üniversitesi Tüp Bebek Sürecim

Yok bize destek falan vermediler hiç lafı bile geçmedi
Ekim ayında özel hoca ücretiyle birlikte 38bin ödedik
Tepecik de doktorlar söyledi eğer aşılama olmazsa tüp bebek dediler devlet desteğinden yararlanmak için rapor veriyorlar 23 yaşindan den büyük 40 dan küçükseniz hiç çocuğunuz yoksa sgk varsa demiştiler

Tepecik de doktorlar söyledi eğer aşılama olmazsa tüp bebek dediler devlet desteğinden yararlanmak için rapor veriyorlar 23 yaşindan den büyük 40 dan küçükseniz hiç çocuğunuz yoksa sgk varsa demiştiler
Benim bildiğim o rapor ilaçlarda geçerli
Raporluysan devlet %80 ini raporlu değilsen %60 ini karşılıyor ilaçlarda

Bende 2 kere özelde çatlatma oldum tutmadı şimdi 2. Aşılamamıda üniversite hastanesinde olucam tutmazsa rapor verecekler o raporu özelde kullanmayı düşünüyorum
Benim amh değerim düşük doktor alabilirsin raporu dedi de onun için uğraşıyorum da ,istenenler arasında 5 yıl sigortalı 900 gün prim sayısı yazıyor onu tam anlayamadim ne demek istediğini onu arastiriyorum

Merhaba her keze. Bem egede tüp bebek başladım raporlu hasta olarak. En başından sordum ama fiyat söylemediler bugüne kadar, tedavi başlansın ona göre söyleriz diye sadece buğun rapaor ile 48bin civarı olacak dediler ilaçlar hariç tabi. Acaba raporsuz ne kadar tutuyor o zaman. Biz ocakta Tınaztep özel hastanede raporsuz gitip 40 000tl yaptıtmıştık ege özelden da pahalımı geliyör bilen varmı.

Merhaba her keze. Bem egede tüp bebek başladım raporlu hasta olarak. En başından sordum ama fiyat söylemediler bugüne kadar, tedavi başlansın ona göre söyleriz diye sadece buğun rapaor ile 48bin civarı olacak dediler ilaçlar hariç tabi. Acaba raporsuz ne kadar tutuyor o zaman. Biz ocakta Tınaztep özel hastanede raporsuz gitip 40 000tl yaptıtmıştık ege özelden da pahalımı geliyör bilen varmı.
Ben Ankara da özel bir muayenehanede doktorla anlastim gelecek ay kısmetse basliycaz ,ilaçlar hariç 55 bin fiyat aldım

X