20'lik Diş Çıkarken ( Ağrının Dinmesi İçin Tavsiyeye İhtiyacım Var )

Sweetmom1

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2022
51
34
25
Merhaba Arkadaşlar,

20'lik dişim çıkıyor. Sağ kulağım tıkalıymış gibi.. Sağ dudak kenarımda uçuk çıkmış.. Apse yeri çok acıyor. Ve sağ boynum tutulmuş. Doktora gideceğim ama gidene kadar geçici bir çözümü var mıdır ? Allahım kimseye böyle ağrı vermesin. Acı eşiğim kuvvetlidir fakat buna dayanamıyorum..
Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Teşekkür ediyorum.

Çok geçmiş olsun 😟 Benim de gömülüydü hayatımı mahvetti ağrısı çok beter oluyor 😟 Tek çare Arveles

Merhaba Arkadaşlar,

20'lik dişim çıkıyor. Sağ kulağım tıkalıymış gibi.. Sağ dudak kenarımda uçuk çıkmış.. Apse yeri çok acıyor. Ve sağ boynum tutulmuş. Doktora gideceğim ama gidene kadar geçici bir çözümü var mıdır ? Allahım kimseye böyle ağrı vermesin. Acı eşiğim kuvvetlidir fakat buna dayanamıyorum..
Teşekkür ediyorum.
Dişinol ilaç saniyeler içerisinde agrıyı kesiyor çok etkili dişlerinden sürekli sorun yaşayan biri olarak tavsiye ederim diş üzerine sürüyorsun 10 sn bike sürmeden avro geçiyor ama dil yada dudağına deydirme acı bi tadı var

Dişinol ilaç saniyeler içerisinde agrıyı kesiyor çok etkili dişlerinden sürekli sorun yaşayan biri olarak tavsiye ederim diş üzerine sürüyorsun 10 sn bike sürmeden avro geçiyor ama dil yada dudağına deydirme acı bi tadı var
Sevgili arkadaşım çok teşekkür ederim. Sen de yeni doğum yapmışsın profilinden gördüğüm doğruysa eğer. Tebrik ederim. Allah analı babalı büyütsün inşallah 💙🍀

Sevgili arkadaşım çok teşekkür ederim. Sen de yeni doğum yapmışsın profilinden gördüğüm doğruysa eğer. Tebrik ederim. Allah analı babalı büyütsün inşallah 💙🍀
Yok canım ben bebeğimi kaybettim doğum haftasını göstermesin diye baktım ama tarih atınca dogum dedimbaşka seçenek yoktu yada ben beceremedim bilmiyorum

Merhaba Arkadaşlar,

Teşekkür ediyorum.
Doktora gidin mutlaka apse için antibiyotik verir sanırım.
Apseyi geçirmediğiniz sürece bulduğunuz çözümler saatlik geçiçi olucaktır.
Harici olarakta dexday 50 diye bi ilaç var bütün dişerime inme indiğinde vermişti doktor şimdi migrenim tuttuğunda kullanıyorum.Her ay migren yüzünden hastenelik olmaktan kurtardı beni.
Çok etkili bi ilaç günde birden fazla kullanmamak gerek aklınızda olsun.
Geçmiş olsun.

Doktora gidin mutlaka apse için antibiyotik verir sanırım.
Apseyi geçirmediğiniz sürece bulduğunuz çözümler saatlik geçiçi olucaktır.
Harici olarakta dexday 50 diye bi ilaç var bütün dişerime inme indiğinde vermişti doktor şimdi migrenim tuttuğunda kullanıyorum.Her ay migren yüzünden hastenelik olmaktan kurtardı beni.
Çok etkili bi ilaç günde birden fazla kullanmamak gerek aklınızda olsun.
Geçmiş olsun.
Tavsiye için çok teşekkür ediyorum. 💙🍀

Merhaba Arkadaşlar,

Teşekkür ediyorum.
Merhaba dişiniz geçtimi? Bende suan o sorun var ve geçmiyor, bademciğiniz şişmiş miydi:KK43:

X