20lik dis

Senemissu

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2021
11
2
26
Merhabalar 20lik dişim tam gömülü ve yan çıkmış birde sinire yakın ameliyat ile alınacak korkularım var benim gibi olan var ise yardımcı olabilir mi

Ben iki kez oldum hiç patlamamisti ve yan duruyordu. Uyuşturmak için yaptıkları iğnenin dozu normal dis çekiminden daha yoğun oyuzden ilk gün sarsıyor insanı yanında bi yakınınla gitmeni öneririm normal dis çekimi gibi de değil bildiğin kesili dikisli ameliyat aslında. Sonrasında gidip dikisleri aldiriyorsun gömülü olduğu için biraz zorluyor alinmasi ama zorluğu ilk gün oda iğneden

Ben iki kez oldum hiç patlamamisti ve yan duruyordu. Uyuşturmak için yaptıkları iğnenin dozu normal dis çekiminden daha yoğun oyuzden ilk gün sarsıyor insanı yanında bi yakınınla gitmeni öneririm normal dis çekimi gibi de değil bildiğin kesili dikisli ameliyat aslında. Sonrasında gidip dikisleri aldiriyorsun gömülü olduğu için biraz zorluyor alinmasi ama zorluğu ilk gün oda iğneden
Teşekkür ederim bugün çektirdim dişimi güzel gecti tedirginim biraz ama sürekli doktorum her yaptığı işlemi anlatarak rahatlattı keserken ağrı hissetmeye başladım ve tekrardan iğne yaptı.

Merhabalar 20lik dişim tam gömülü ve yan çıkmış birde sinire yakın ameliyat ile alınacak korkularım var benim gibi olan var ise yardımcı olabilir mi
Ben oldum geçen sene. Büyük diş hastaneleri bile kabul etmedi beni. Üniversite hastanesine yolladılar. Sinire çok yakındı işte felç kalabilirsin falan dediler. Bana bir ay sonrasına randevu vermişti üniversite hastanesi ama o sıra pandemi başladı gidemedim en son özel bi dişçiye gittim cerrah ben çekerim dedi çok şükür hiç bişey olmadı çekmeside çok kısa sürdü sonrasındada hemen iyileşti korkmayın

X