21 günde değişmek mümkün mü?

Logistics

Kayıtlı Üye
16 Kasım 2021
846
562
21 günde daha özgüvenli, dişil enerjisi yüksek birisi olabilir miyim? Hiçbir erkek tarafından farkedilmiyorum. Bunun için ne yapmaliyim?

21 günde daha özgüvenli, dişil enerjisi yüksek birisi olabilir miyim? Hiçbir erkek tarafından farkedilmiyorum. Bunun için ne yapmaliyim?
Önce kendini tanıman gerek canım. Hoşlandığın, sevmediğin, seni ıyi hissettiren şeyler 'ne bunların önce bilincinde olman gerek. Ondan sonra vücudunu tanımalısın. Saç kilo vs. Olarak

Başlığa istinaden yazıyorum 21 günde değişmek değişime atılan ilk adım sadece değişim 63 günde tamamlanıyor diye biliyorum. 21/21/21 ard arda gelen 3 haftalık 3 süreç ile.

Dişil enerjin zaten güçlüdür yerindedir fakat sen kilo alınca vucudun yavaşlar metabolizma gibi bu yüzden de eenrjşn düşer. Bu yüzden dişil enerjini de hissetmemeye başlarsın ama sağlıklı bir bedene sahip olunca enerjik hem ruhsal hem bedensel rahatlık gibi o zaman enerjin yükselir hormonlarının kalitesi artar herkese neşe saçarsın dişil enerjin dengelenir.

X