21 haftalık bebek haraketleri?

deryacakir0709

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2020
124
67
25
21 haftalik hamileyim bebegimin hareketlerini çoklukla sol kasigimda bazen sağ kasigimda nadir olarak göbek deligimin çevresinde hissediyorum bebeğim çok mu aşağıda? Yada hareketleri normal mi? Hissettiğim hareketleri de hep aynı şekilde minik tekmeler dönme kayma gibi hareketlerini hissetmiyorum hamile kalmadan önce de göbeğim vardı yani halen bi yağ dokusu var o etkiler mi bu durumu? Benim gibi olan hamile anneler doğum yapmış anneler sorum size cevap verirseniz çok mutlu olurum. 😊

Daha çok minik hepsi normal🤗 oyle aman aman bi hareket olmaz daha birde zamanla yukari cikiyor rahim ilerleyen haftalarda daha net hissedersiniz 💛
Evet bende öyle düşünüyorum ama sürekli ve coklukla kasiklarimda hissedince biraz da neden diye soruyorum ablamla konustuk dun 4 aylikken benim oglanin saga sola kaydigi gozle görülüyordu dedi biraz da ben de neden öyle olmuyor diye sorgulamaya başladım. Ben sadece tekmelerini ve minik kipirtilar hissediyorum bu kadar zaten 18 de tekmeleri hissetmeye basladim 18 den once de seyirme gibi oluyordu yine kasiklarimda ama halen dönme kayma hissetmiyorum biraz tedirgin oldum işte. Cevabınız için teşekkür ederim 🥰

Evet bende öyle düşünüyorum ama sürekli ve coklukla kasiklarimda hissedince biraz da neden diye soruyorum ablamla konustuk dun 4 aylikken benim oglanin saga sola kaydigi gozle görülüyordu dedi biraz da ben de neden öyle olmuyor diye sorgulamaya başladım. Ben sadece tekmelerini ve minik kipirtilar hissediyorum bu kadar zaten 18 de tekmeleri hissetmeye basladim 18 den once de seyirme gibi oluyordu yine kasiklarimda ama halen dönme kayma hissetmiyorum biraz tedirgin oldum işte. Cevabınız için teşekkür ederim 🥰
Ama herkes bir degil ki bende neresi ayagi neresi kolu anlamiyordum burada okuduklarim ayagini goruyoruz demislerdi cok sasirmistim. Bebeginiz saglikliysa hicc dusunmeyin ilerde bol bol hissedeceksiniz hatta acitacak bile 🤗 Ne guzel gunler tadini cikarin en rahati karnindayken🥰

Ama herkes bir degil ki bende neresi ayagi neresi kolu anlamiyordum burada okuduklarim ayagini goruyoruz demislerdi cok sasirmistim. Bebeginiz saglikliysa hicc dusunmeyin ilerde bol bol hissedeceksiniz hatta acitacak bile 🤗 Ne guzel gunler tadini cikarin en rahati karnindayken🥰
Inşallah Rabbim o günleri göstersin. Aynen bende öyle düşünüyorum. Sizin gebelik var mı doğum mu yaptınız?😊

Yok hamile degilim Rabbim isteyenlere nasip etsin artik 🙂 bende 4 aylik bir oglan birde 31 aylik bir kiz evladım var 🤗 hayirli dogumlar diliyorum size sag salim kucaginiza alirsiniz insallah🍀
Maşallah Allah uzun ömürler versin evlatlariniza Allah acısını göstermesin sağlıkla sihhatle büyüsünler inşallah. Sagolun inşallah sağlıkla doğar benim küçük oğlum da 😊

X