Gebeliğe Hazırlık 22 yaş çocuk sahibi olmk için erkenmi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

scbc

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2017
766
228
Meraba arkadaşalr ben 4 senedir evliyim 4 senedir hiç gebe kalamadım eşimde tek taraflı varikosel var daha önce 1 tane olumsuz aşılamamız var şuan 2.aşılamayı yaptırcam buda olmssa tüp bebek düşünüyoruz artık doktorlar çpk erken diyor napmalıyım sizce ?

Yo 4 yıllık evlisin kendıne guvenıyorsan yap. Zaten sıkıntılı Bi süreçtesin ne zaman olucagının garantisi yok yaş ilerleyince tedavıde sıkıntılı oluyormuş. Denemekten yolundan vazgeçme Rabbım 22 yaşındasın hemen verip vermıcegını bılemeyız sen dene

Kime göre neye göre erken? Ne çektiğimizi bi Allah bi biz biliyoruz varsa imkanın eşin de tamam diyosa sorun yok bence önemli olan senin düşüncen. İkincisi doğal yolla olan da çokmuş tüp bebekten sonra

Kime göre neye göre erken? Ne çektiğimizi bi Allah bi biz biliyoruz varsa imkanın eşin de tamam diyosa sorun yok bence önemli olan senin düşüncen. İkincisi doğal yolla olan da çokmuş tüp bebekten sonra
Evet öyle diyorlar canım doktor tanıdık yaşın çok küçük 5 6 defa aşılama yaptır diyor maddi manevi yıpranırsınız diyolar

Evet öyle diyorlar canım doktor tanıdık yaşın çok küçük 5 6 defa aşılama yaptır diyor maddi manevi yıpranırsınız diyolar
Aşılama da uygun değil ki pahalı zaten çok yıpranıyoruz maddi manevi dur bakalım belki aşılama olur canım ya

Aşılama da uygun değil ki pahalı zaten çok yıpranıyoruz maddi manevi dur bakalım belki aşılama olur canım ya
Aynen güya onu bikerde veriyomuşuz hayırlısı olsun hiç umudum yok

Ne zaman olucak aşılama günü belli mi
Klomen kullanıyorm 2günde bir kontrole gidiyorum pasartesi gittim doktor bu doza göre biraz erken bile büyümüş dedi yarın tekrar gidicem canım tekrar bakıcak perşenbe veya cuma olur sanırım aşılma doktor bi sıkıntı görmesee tabi

Hadi inşallah hayırlı haberler alırsın canım

Bencede erken bak ben 29 yasindaym esimde cift tarafli ileri drrece varikosel vRdi ameliyat oldu bi sene once yeni yeni biraz topaamaya basladi spermleri.. esim 27 yasinda .. ama doktor bence tup bebek ici. Erken dedi . Bu arada asilama boss ama tup bebekte indirim oldgu icin iyi oluyor ... Bizim gbi sorunu olanlar imkani varsa bosuna asilama yapmasnz . Sebepsiz sahip olamyanlarnicin asilama ...

Ve ben de iki defa asilama oldum tutmadi ... Diger mesajmda yazmayi unutmusum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…