23 haftada karin agrisi

gyulche gyulche tansiyon seker takibide yapiyormusunuz
Tansiyonum herzaman normalde düsük hamileikte surekli 10 en yuksek 12 oda cok stres yaptim zamanlarda oda 21 ci haftamda seker yuklemesi yapildi sekerim.cikmadi ztn cok tatli yemiyorum cikmasin diye dikat etim.halde 1 ayda 5 kilo.almisim anlayamadim ama tekrardan seker yuklemesi yapilabilirse yaptirip baktiricam

Tansiyonum herzaman normalde düsük hamileikte surekli 10 en yuksek 12 oda cok stres yaptim zamanlarda oda 21 ci haftamda seker yuklemesi yapildi sekerim.cikmadi ztn cok tatli yemiyorum cikmasin diye dikat etim.halde 1 ayda 5 kilo.almisim anlayamadim ama tekrardan seker yuklemesi yapilabilirse yaptirip baktiricam
evde cihazin yoksa tansiyonla seker aleti al derim

Merabalar 23 haftalik hamileyim ve karnim agriyor birkac gundur bi agriyor bi duruyor dun doktora soyledim normal dedi ama burayada yazip sormak.istedim bazen kasiklarimda hafif adet sancisi gibi nasil.anlatsam sanki.isal.olucakmisim.gibi bir agri cok farkli yasayn varmi arada midemde agriyor
Ben de 24+4'üm bende de karın ağrısı kasık ağrısı bacaklarda kramp çok oluyor hatta ben doktora gidince sormayı düşünüyorum ister istemez insan tedirgin oluyor sizin ağrılar geçti mi

Ben de 24+4'üm bende de karın ağrısı kasık ağrısı bacaklarda kramp çok oluyor hatta ben doktora gidince sormayı düşünüyorum ister istemez insan tedirgin oluyor sizin ağrılar geçti mi
Evet gecti canim cok şükür arada agriyor yine ama ozamnki gibi dril sanirim bebek buyudu donemdeydi

X