24 KG KUŞ GİBİ UÇUP GİTTİ, NASIL GİTTİ ANLAMADIM💃💃💃💕💕💕🥰🥰🥰

Hamileyim ve yuksek kilodan dolayi diyet yapmam gerekiyor ama aserme durumları da var hem reel hem psikolojik olarak sanki gordugumun ya da aklima dusen seyin tadina bakmak zorundaymis gibi hissettigimden kisitlama diyetleti yapamıyorum zaten de beceremezdim eskiden beri. Şimdi bir de sizin usulden gidelim bakalim inşallah ise yarar. Tebrikler bu arada.

Ben geçen gün denedim bu diyeti ama 1.5 kaşık kadar yedim herseyden ve hiç zorlanmadım çok açlk hissedince de tok tutan şeylerden yedim peynir ekmek gibi yine aynı ölçüde. Bugün malum pazartesi basladım tekrar.. Haftada birgün de serbest gün yaparak devam edeceğim. İyi ki yazmışsınız bu diyeti beni çok motive ettiniz

Birkediannesii

Tebrik ederim zaten sarkma olacak kadar da kilonuz yokmuş ama daha da fit olmuşsunuzdur. Şimdiki görünüşünüz nasıl peki zerafet anlamında? =) Şundan soruyorum bende hem enine hem boyuna bir tipim, o kadar uzun süre geçti ki zayıf olduğum zamanlardan. Şu an hatırlamıyorum bile halimi =(

Bence çok mantıklı bi program hem nefs terbiyesi hem de herşeyden yemiş olmak

Çok teşekkür ederim canım görünüş olarak Çok mutluyum ama denedigin her şeyi almak istiyorsun magazadan
Eskiden hiç almak istemezdim:))

Çok rahat verirsin

Çok rahat verirsin canım ayda 4 versen 24 yapıyor hemen 5 ten sonra yemeyi kes + yürüyüş bu ikisi bile hemen etki gösterir
Bana bu aralar tek moral olan şey bu konu , kendim bile inanamıyorum çünkü o kadar verebileceğime. Daha doğrusu yemesem bile o kadar kilo gitmez diye düşünüyorum

Bişey sormak istiyorum kilo verme sürecinde hiç kilo verme olayının duraksadığı zamanlar olmadı mı

Tebrik ederim benmde Bi 25 30 kg fazlam var 165 boy 80 kgyum darısı benn başıma hafif spora bide biberiye çayına suyuna başladım diyetisyen diyeti yapiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…