24 KG KUŞ GİBİ UÇUP GİTTİ, NASIL GİTTİ ANLAMADIM💃💃💃💕💕💕🥰🥰🥰

Hamileyim ve yuksek kilodan dolayi diyet yapmam gerekiyor ama aserme durumları da var hem reel hem psikolojik olarak sanki gordugumun ya da aklima dusen seyin tadina bakmak zorundaymis gibi hissettigimden kisitlama diyetleti yapamıyorum zaten de beceremezdim eskiden beri. Şimdi bir de sizin usulden gidelim bakalim inşallah ise yarar. Tebrikler bu arada.

Ben geçen gün denedim bu diyeti ama 1.5 kaşık kadar yedim herseyden ve hiç zorlanmadım😊 çok açlk hissedince de tok tutan şeylerden yedim peynir ekmek gibi yine aynı ölçüde. Bugün malum pazartesi basladım tekrar.. Haftada birgün de serbest gün yaparak devam edeceğim. İyi ki yazmışsınız bu diyeti beni çok motive ettiniz🌺😊

Kızlar merhaba inşallah bu yazım ihtiyacı olan herkese bir umut ışığı olur...
Mümkün olduğunca kısa yazmaya çalışacağım ki okurken fenaliklar geçirmeyin, bana öyle oluyor da 😄

Koronanin ilk çıktığı zaman eve kapanıp yemek+ yatmaktan başka aktivitemin kalmadığı zaman bir tartildim gözlerime inanamadım tam tamına 79 kg oha dedim bu virüs bitecek , sokağa çıkma yasağı kalkacak ama sen ne kıyafetlere ne de kapıya sigamayacaksin kızım yine özgür olamayacaksın dedim.

Tamam boy 1.74 ama 79 da çok fazla hem enine hem boyuna durumları hiç te zarif değil 🤭

Soluğu diyetisyende aldım bir tartti 78 geldim çok sevindim o incecik kadın bana boşuna sevinmeyin kilonuz çok fazla dedi :KK43:(( ben de 79 sanıyordum o yüzden dedim 🙄

Sonra verdiği listeyle 76ya düştüm bir ayda ve sabitlendi çok üzüldüm bu kadar uğraşıyorum bu ne diye ve listeyi de çöpe attım diyetisyen macerami da 😔

Gelelim 76dan 55e inme macerama ; çok keyifli,huzurlu ve sosyal olduğum bir süreç geçirdim ne liste,ne zorlayıcı sporlar,ne de soyutlanma hiçbiri yoktu unutun gitsin bunları...

Kendime söz verdim; karşıma çıkan her yiyecekten sadece tadına bakacaktim, yemeklerden ilk aldığım kaşık ile son kaşık aynı tat ise neden çok yiyeyim ki dedim ,felsefemi değiştirdim.

Gurme gibi sadece tadip bıraktım herseyi, canım istediğinde çıktım parkta yürüdüm hiç sarkmadim, bol bol içecek tükettim, sosyal ortamlardan hiç kopmadim hersey dahil otel tatillerinde bile aynı kuralı uyguladım zayıflamaya devam ettim yaklaşık 3 ay sonra tartı üzerinde halay cekecektim az kalsın, resmen 18 yaşındaki kiloma dönmüştüm en başından bakarsak 79dan 55e tam -24 kg 🥳🥳💃💃👌👌👍

Giyim tarzımı, saçımı herseyimi değiştirdim çevreden çok güzel yorumlar alıyorum lise son öğrencisi sananlar oldu oysa ki lisede öğretmenim 🤭🤭😄😄

Şuan çok mutluyum kendime inandım, sözümü tuttum zayıflamak için kimseye muhtaç değilmişim kendimden başka onu anladım 👌👍🙏

Yazım uzun oldu galiba kusura bakmayın...

Formül basit ; Herseyin tadına bak + keyifli bir aktivite yap + hayattan kendini soyutlama = mutlu ol

Bu hayattaki en değerli şey sen sin 🥰💃😍🥳💖💕😘
Birkediannesii Birkediannesii

Mümkün olduğunca kısa yazmaya çalışacağım ki okurken fenaliklar geçirmeyin, bana öyle oluyor da 😄

Koronanin ilk çıktığı zaman eve kapanıp yemek+ yatmaktan başka aktivitemin kalmadığı zaman bir tartildim gözlerime inanamadım tam tamına 79 kg oha dedim bu virüs bitecek , sokağa çıkma yasağı kalkacak ama sen ne kıyafetlere ne de kapıya sigamayacaksin kızım yine özgür olamayacaksın dedim.

Tamam boy 1.74 ama 79 da çok fazla hem enine hem boyuna durumları hiç te zarif değil 🤭

Soluğu diyetisyende aldım bir tartti 78 geldim çok sevindim o incecik kadın bana boşuna sevinmeyin kilonuz çok fazla dedi :KK43:(( ben de 79 sanıyordum o yüzden dedim 🙄

Sonra verdiği listeyle 76ya düştüm bir ayda ve sabitlendi çok üzüldüm bu kadar uğraşıyorum bu ne diye ve listeyi de çöpe attım diyetisyen macerami da 😔

Gelelim 76dan 55e inme macerama ; çok keyifli,huzurlu ve sosyal olduğum bir süreç geçirdim ne liste,ne zorlayıcı sporlar,ne de soyutlanma hiçbiri yoktu unutun gitsin bunları...

Kendime söz verdim; karşıma çıkan her yiyecekten sadece tadına bakacaktim, yemeklerden ilk aldığım kaşık ile son kaşık aynı tat ise neden çok yiyeyim ki dedim ,felsefemi değiştirdim.

Gurme gibi sadece tadip bıraktım herseyi, canım istediğinde çıktım parkta yürüdüm hiç sarkmadim, bol bol içecek tükettim, sosyal ortamlardan hiç kopmadim hersey dahil otel tatillerinde bile aynı kuralı uyguladım zayıflamaya devam ettim yaklaşık 3 ay sonra tartı üzerinde halay cekecektim az kalsın, resmen 18 yaşındaki kiloma dönmüştüm en başından bakarsak 79dan 55e tam -24 kg 🥳🥳💃💃👌👌👍

Giyim tarzımı, saçımı herseyimi değiştirdim çevreden çok güzel yorumlar alıyorum lise son öğrencisi sananlar oldu oysa ki lisede öğretmenim 🤭🤭😄😄

Şuan çok mutluyum kendime inandım, sözümü tuttum zayıflamak için kimseye muhtaç değilmişim kendimden başka onu anladım 👌👍🙏

Formül basit ; Herseyin tadına bak + keyifli bir aktivite yap + hayattan kendini soyutlama = mutlu ol

Tebrik ederim zaten sarkma olacak kadar da kilonuz yokmuş ama daha da fit olmuşsunuzdur. Şimdiki görünüşünüz nasıl peki zerafet anlamında? =) Şundan soruyorum bende hem enine hem boyuna bir tipim, o kadar uzun süre geçti ki zayıf olduğum zamanlardan. Şu an hatırlamıyorum bile halimi =(

Şöyle söyleyeyim her gün aynı şeyleri yemedim ki bir liste yoktu hayatimda ama mesela diyelim ki kahvaltıda simit var bir gün 4e bölüp bir parçasını yedim normal kahvaltı varsa 1 dilim ekmek yedim 1 tane zeytin domates 1 tane salatalık 1 tane yumurta, 1 çatal bal, peynir gibi... kahvaltilardan sonra kahve içerim yanında 1 ısırık çikolata olur sonra acıktikca evde ne varsa 1 ısırık veya 1 çatal disaridaysam çocuk menüsü alırdım mümkün olduğunca acıktikca Herseyin tadına bakarım temel nokta bu en kalorilişeylerden bile çok az yedim mantidan 1 kase gibi...en son da 6da yemeği bırakınca cidden çok zayifliyorum ben karnım içine çöküyor o derece... Benim bünyem bu şekilde...umarım açıklayıcı olmuştur şimdi sabitlendi kilom yine herseyin tadına bakıyorum yetiyor 🙏
Bence çok mantıklı bi program hem nefs terbiyesi hem de herşeyden yemiş olmak

Çok teşekkür ederim canım görünüş olarak Çok mutluyum ama denedigin her şeyi almak istiyorsun magazadan😀😀
Eskiden hiç almak istemezdim:))

Çok rahat verirsin

Çok rahat verirsin canım ayda 4 versen 24 yapıyor hemen 5 ten sonra yemeyi kes + yürüyüş bu ikisi bile hemen etki gösterir
Bana bu aralar tek moral olan şey bu konu , kendim bile inanamıyorum çünkü o kadar verebileceğime. Daha doğrusu yemesem bile o kadar kilo gitmez diye düşünüyorum 🥺

Bişey sormak istiyorum kilo verme sürecinde hiç kilo verme olayının duraksadığı zamanlar olmadı mı

Tebrik ederim benmde Bi 25 30 kg fazlam var 165 boy 80 kgyum darısı benn başıma hafif spora bide biberiye çayına suyuna başladım diyetisyen diyeti yapiyorum

X