25 yaşındayım amh 0.75 hamile kalabilicek miyim?

Merhaba ben de 2017 yılında ve 27 yaşımdayken amh değerim 0,86 olarak ölçüldü. Yeni evliydim ve sizin gibi korkup hemen hamile kalmaya çalıştım ve denemelerimizin 3. Ayında oğluma hamile kaldım. Oğlum şuan 5,5 yaşında. Ne yaptınız derseniz o 3 ay içinde bol bol kuru incir yemiştim. Geçen yıl tekrar kontrol ettirdiğimde ise değerim 0,45 e düşmüştü ve geçtiğimiz ay tekrar hamile olduğumu öğrendim hem de doğal yollarla ikizlere. Göründüğüm bir çok doktor tüp bebek dedi hatta tüp bebeğe uygun değilsin diyen bile oldu. Tabi ki herkes bir değil ama benim deneyimime göre düşük amh değeri hamile kalmaya tek başına engel değil. Umarım sizin için de süreç kolay olur. Sağlıcakla kalın.
Ne kadar umut dolu bir hikaye Maşallah. inşallah benim ve benim gibi olan herkesin bu kadar güzel biter hikayesi 🥺🥰

0.1 amh ile bos vakitlerimde hobi olarak hamile kaliyorum amzbaksbka 😂😂😂 rahat olun yani, bu arada esiniz de bi doktora gorunsun di mi?

Merhaba benzer acılar çekiyoruz 37 yaşındayım amh 1.33 3 aydır bebek denemem başarısız ovulasyon testi folik hap kullanıyorum 6 ay dene sonra gel dediler tüm kanlarım hormon testlerim normal kariyer yapıp geç evlendik ve şimdi odalarda aglama krizleri yaşıyorum.
eşim doktor o çok soguk kanlı rahat o rahat davrandıkça bana geliyorlar zeynep kamile randevu aldım insallah beni tatmin edici bir şeyler söylerler Allah yardımcımız olsun

Stres yapmayın farklı bi sıkıntı yoksa rahat hamile kalırsınız zaman kaybetmek istemiyorsanız eşiniz sperm testi versin ona da bakin 3 ay çok kısa bi süre illa ki kalırsınız herkes ilk aydan hamile kalacak diye bişey yok 1 sene zaman verin kendinize olmuyorsa tüp bebek denersinzi. Demek istediğim şu an sizin panik yapmanıza gerek yok kafanız rahat ve sakin kaldığında ek bi sıkıntı yoksa rahatca hamile kalırsınız insallah

X