27 Eylül - 3 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.263
1.761
Screenshot_20210930-144142_Instagram.jpg
Screenshot_20210930-144146_Instagram.jpg
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.263
1.761
Bu hafta sıkı ve zorlu bir hafta oluyor. Eylül’ü bitirip Ekim ayına giriyoruz ve 2021 yılını bitirmek üzere son üç aya giriş yapıyoruz. Bu vesileyle 27 Eylül haftası burç yorumlarını sizler için yazdım. Dolayısıyla şirketlerin son çeyrek olarak belirttiği dönemdeyiz. Pazartesi günü Merkür retrosunun başlamasıyla tabiri caizse ‘dananın kuyruğu kopuyor’ dediğimiz yerdeyiz. Çünkü Terazi burcunda gerçekleşen retro hareketi bizim iletişimimizdeki olası sorunları temsil ediyor. Bununla birlikte finansal seçimlerimizde ve iş hayatımızda da sıkıntıları, problemleri getirecek. Aynı zamanda kullandığımız trafikte ve elektronik araçlar kullanırken dikkat etmemizde fayda var. Merkür retrosu ile başlayan haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle Perşembe günü Güneş’in Satürnle, Ay’ın ise Neptün ve Venüs ile olumlu etkileşimi bugünü haftanın en olumlu günü kılıyor. Eğer önemli görüşmeleriniz varsa, üstleriniz ile zam ya da terfi konularını görüşmek isterseniz Eylül ayının son günü olan Perşembe gününü değerlendirmekte fayda var.

Venüs’ün Jüpiter’le karesi haftayı zorlu kılıyor

Bu hafta dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli açı ise 1 Ekim Cuma günü Venüs’ün Jüpiterle karesi. Ekim ayı ile birlikte zorlu bir sürecin içerisine giriyoruz. Özellikle finansal açıdan hem mikro hem makro olarak sorunlarla karşılaşmamız olası. Mars’ın Şiron ile olan karşıt açısı da dilimizi tutamayıp karşımızdakileri kırabileceğimizi ifade eder. Dolayısıyla bu haftayı farkındalıkla, kullandığımız kelimeleri seçerek geçirmemizde fayda var. Hafta sonu izole olup dinlenmenizi tavsiye ediyorum. Çünkü gökyüzündeki Merkür retrosunun da gerilemesi ile birlikte kolektif gezegenlerin de etkileşimi ile finansal ve sağlık konularındaki haberlerin gündeme gelmesi söz konusu. Ayrıca 2 Ekim’den itibaren Covid ile ilgili konuların ön plana çıkması, artması ve yayılım göstermesi olası.

Astrolojide-Iliskiler-ve-Evlilik-Uzerine--1024x577.png


27 Eylül Haftası Burç Yorumları​


Sevgili Koç ve Yükselen Koçlar,

Merkür’ün Terazi burcundaki retrosunu ikili ilişkiler alanınızda deneyimleyeceksiniz. Başka bir deyişle kili ilişkiler ve iş ortaklıkları konusunda gerilimler yaşayabilirsiniz. Bu konular 1 Ekim’e kadar ön planda olacak. Bu hafta aynı zamanda finansal açıdan birtakım konuları toparlama zamanı. Hatta önemli iş görüşmeleri ve anlaşmalarınız varsa mümkünse Perşembe gününe koymanızda fayda var. Hafta sonunda sağlığınıza özen göstermelisiniz, sağlıkla ilgili beklenmedik problemler yaşayabilirsiniz, enerjiniz düşük olabilir.

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar,

Merkür’ün Terazi burcuna geçişi günlük yaşantınızla ilgili rutininizi daha planlı ve organize olmanız açısında 20 Ekim’ e kadar size şans tanıyor. Hayatınızın akışını yeni baştan gözden geçirme ve sağlığınıza özen gösterme zamanı. Uzun zamandan beri sağlığınızı ihmal etmiş olabilirsiniz. Bu haftaya özel hayatınız ve iş hayatınızda ilgili gelişmelerin sonuçlarını değerlendirerek başlayacaksınız. Daha farklı ve daha ayağı yere basan bir sürecin içerisine giriyorsunuz. Merkür retrosunun da etkisiyle farkındalığınız artacak. Özellikle Salı ve Çarşamba günleri parasal konulara eğilebilir, finansal anlamda yeni atılımlar yapabilirsiniz. Hafta sonuna doğru genel olarak aşk hayatınız renklenecek, çocuklarınıza zaman ayıracaksınız. Fakat bu iki gün yanlış anlaşılmalara ve tartışmalara açıksınız, bunun bilinciyle dikkatli ilerlemenizi tavsiye ederim. Haftanın en olumlu günü Perşembe günü, bugünü iş ve ticari görüşmelerinize ayırabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler,

Aşk hayatınızda var olan sorunları ve varsa çocuklarınızla ilgili problemleri 20 Ekim’e kadar çözme sürecine giriyorsunuz. Haftanın en önemli günü Perşembe günü, iş görüşmelerinizi bugüne almakta fayda var. Hafta ortasında finansal konulara ağırlık vereceksiniz. Finansal konular, yakın çevrenizle iletişim ve kısa seyahat planlarınız bir es vermenize vesile olabilir. Hafta sonunda aile büyüklerinizin sorunları ile yüzleşebilir, onlara destek olmak zorunda kalabilirsiniz.

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeçler,

Haftaya Merkür’ün Terazi burcundaki retro hareketi ile başlıyorsunuz. Aile büyüklerinizin sağlığı ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ev ve yuva ile ilgili konular, dekorasyon planları gündeminize oturabilir. Perşembe günü haftanın en olumlu günü. Dolayısıyla iş ve ticari görüşmelerinizi bugün yapabilirsiniz. İmzalamayı planladığınız sözleşmeler varsa bunu da Perşembe günü yapmanız ideal. Bu dönem finansal açıdan yapacağınız harcamalar dikkat etmekte fayda var. Kontrollü bir şekilde giderseniz Ekim ayını rahat geçirebilirsiniz. Hafta sonuna dikkat ! Kardeşler, yakın çevre ve komşularla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar,

Haftaya Merkür’ün Terazi burcundaki retro hareketi ile başlıyorsunuz. Kardeş, yakın çevre ve komşularla ilgili sorunlar gündeminize oturabilir. Perşembe günü haftanın en olumlu günü ve iş görüşmeleri için de oldukça ideal bir gün. Özellikle grup çalışmaları ve kariyerle ilgili olan çalışmalarınıza destek verebilir. Hafta sonunda izole olmanız, sağlık açısından kendinizi dinlemeniz iyi olacaktır. Dolayısıyla bu iki günü meditasyon ve tefekkür ile geçirmenizi tavsiye ederim yeni haftaya başlamadan önce.

Sevgili Başak ve Yükselen Başaklar,

Haftaya Merkür’ün Terazi burcundaki retrosu ile başlıyorsunuz. Finansal açıdan gelir ve giderlerini kontrol etme zamanları. Özellikle uluslararası konular, sosyal medya ve yüksek eğitim alanlarındaki bütçeleriniz ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Buradan elde ettiğiniz sonuçlar doğrultusunda kariyeriniz ile ilgili konular ön plana çıkarabilir. Perşembe günü kariyer açısından ve aile büyüklerinizle iletişiminiz açısından destekleyici bir zaman. Cuma günü aşırı harcamalara dikkat ! Hafta sonunu daha çok kendinizi dinleyerek geçirmenizde fayda var. Bulunduğunuz ortamlarda iletişiminize ekstra dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Dogum-haritasi-1024x577.png


Sevgili Terazi ve Yükselen Teraziler,

Haftaya kendi burcunuzda gerçekleşen Merkür retrosu ile başlıyorsunuz. Retronun etkisi hem iş hayatınıza hem de özel hayatınıza yansıyacak. İletişim ile ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü haftanın en olumlu günü. İş görüşmelerinizi ve ticari görüşmelerinizi Perşembe gününe planlayabilirsiniz. Hafta ortasında kariyerinize odaklanmanız ve bu konuda önemli kararlar almanız söz konusu. Grup çalışmaları ve sosyal çevrenizle ilgili yaptığınız eylemler size artı değer kazandıracak. Hafta sonu kendinizi dinleyin, izole kalıp yeni haftaya enerjinizi toplayarak hazırlanın.

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrepler,

Haftaya Terazi burcunda gerçekleşen retro ile başlıyorsunuz ve bunun etkisi ile hayatınızda yolunda gitmeyen alanları revize edeceksiniz. 20 Ekim’e kadar tefekkür, meditasyon gibi konularla iç içe olabilirsiniz. Salı günü yurtdışı konuları ve yüksek eğitim ile ilgili gelişmeler yaşayacaksınız. Perşembe günü haftanın en olumlu günü, kariyeriniz ile ilgili konularda kendinizi daha şanslı hissedeceksiniz. Ayrıca bu dönem yapacağınız grup çalışmaları gelirinize artı bir değer katacak.

Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar,

Merkür’ün Terazi burcundaki retro hareketi sosyal çevreniz ile ilgili olan alanda gerçekleşiyor. Bu dönem aşk hayatınız ve kariyerinizle alakalı seçimler yapmanız olası. Üstlerinizle terfi ve maaş zammı için konuşabileceğiniz bir zaman dilimi. Yani Perşembe gününü bu konular için değerlendirebilirsiniz. Cuma günü özellikle dikkat ! Kaza ve belaya açık bir gün, izole kalmanız faydalı olacaktır. Aynı zamanda ikili ilişkilerinizde problemler de yaşamanız olası.

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar,

Merkür’ün Terazi burcuna geçişi kariyer evinizde gerçekleşiyor. Bu konu ile ilgili Blog sayfamdaki ‘Merkür Terazi burcunda retroya giriyor’ yazımı okumanızı öneririm. Merkür’ün bu hareketi ile haftanın etkilerini özellikle aşk hayatınız ve günlük çalışma ortamındaki değişimler ile deneyimleyebilirsiniz. Bununla birlikte haftanın en olumlu günü ayın son günü olan Perşembe günü. Perşembe günü işlerinizi yoluna koyacağınız ve aşk hayatınızda güzellikleri deneyimleyeceğiniz bir gün. Aynı zamanda Ekim ayında yapacağınız harcamalara özellikle dikkat etmenizde fayda var.

Sevgili Kova ve Yükselen Kovalar,

Merkür’ün Terazi burcundaki retro hareketi 9.evinizde gerçekleşiyor. Bundan dolayı yüksek eğitim, uluslararası konular, sosyal medya ve mahkeme konuları ile ilgili geri bildirimler alacağınız bir süreçtesiniz. Ancak bu son dönemeç, bunu atlattıktan sonra daha rahat bir yola gireceksiniz. Aile büyüklerinin sağlıkları ya da miras işleri ile ilgili konular gündemde olacak. Sevgiliniz, eşiniz ve varsa çocuklarınız ile biraz daha az görüşeceğiniz bir zaman. Hafta sonuna doğru izole olup kendinizi dinlemenizde fayda var. Fakat maddi ve manevi olarak kendinizi kontrol etmelisiniz.

Sevgili Balık ve Yükselen Balıklar,

İlk olarak Merkür’ün Terazi burcuna geçişi sizin ödemeler alanınızda gerçekleşecek. Burada var olan problemleri göz önüne çıkarıp düzenlemeniz gerektiğini gösteriyor. Özellikle Perşembe haftanın en olumlu günü, hem ticari açıdan hem ikili ilişkiler için. Salı ve Çarşamba günleri aşk hayatınız ve işiniz ile ilgili rutin düzeninizde zorlanmayalar yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu dönem daha mesafeli olacaksınız ve olaylara farkındalıkla yaklaşacaksınız.
Arzum Koyuncu