28 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

Nhessa

Nirvana
Pro Üye
13 Eylül 2013
51.791
2.659
Pazartesi gününe ve yeni haftaya merhaba! Güne Ay #İkizler burcunda başlıyoruz, iletişimin ön planda olduğu, beklediğimiz haberlerin gelebileceği bir gün olacak.

Gün içerisinde yolunuza gelen mesajlara, size söylenen şeylere ekstra dikkat edin çünkü kadersel konular ve mesajlarda devrede… Hayallerinize odaklanmayı unutmayın bugün çünkü bugünlerde yüksek enerjiler devrede ve kimbilir pat diye önünüze gelebilir.

Yeni yıl, yeni umutlar, yeni başlangıçlar o yüzden hepimizin umutlanması ve hayata sarılması lazım, güzel günler gelecek… Bugünde iletişim çok yoğun, haberleşme trafiği yüksek olacak ve önünüze yeni bilgiler, gelişmeler gelebilecek. Güneş ile Uranüs arasındaki etkileşim ise sürprizli ve güzel gelişmelerin habercisi gibi, umarım gününüz güzel geçer ve karşınıza güzel haberler gelir

Koç ve Yükselen Koç:Adını “zaman” koyarak cezalandırma kendini… Eğer bir şeyler yapmak istiyorsan, yeniden inşa etmek istiyorsan yıkılanları… Şimdi tam zamanı… Şikâyetlerini düşün… İstersen yaz bunları bir kenara… Alt alta topla… Şikâyetin var ama çözmeye niyetin var mı? Belki sen yanlış yerden bakıyorsun yaşam çemberine?

Boğa ve Yükselen Boğa:Bu bir veda değil… Yeni bir başlangıç sadece… Kendini gizlediğin yerden ortaya çıkarmak için… Bir bak… Nelere güvenmiyorsun ya da kime güven duymuyorsun? Öğrendiklerini, deneyimlerini neden paylaşmaktan çekiniyorsun? Niye gizliyorsun kendini? Seni bulamayan arayamaz ki…

İkizler ve Yükselen İkizler:Bir mucize bekliyorsun… Hesap sordun, hesap verdin ve –di’li geçmiş zaman değil yaşadıkların… Şimdiki zamanın hikâyesi aslında… Tüm göstergeler, rakamsal ifadeler, toplamalar, çıkarmalar… Her ne kadar hayatından çıkarmak istesen de, sana mutlaka kendini hatırlatıyor eski masa düzenin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Hani sen hep seviyorsun ya geçmişi… Bir düşün geçen kış bu zamanları… Nasıl bir kış geçirdiğini düşün mesela… Üşüdün mü? Soğuktan kızardı mı yüzün? O yüzden şimdi yanındakinin kıymetini bil… Evet belki canını sıkıyor dediğim dedik yapısı, kontrolcülüğü, ben merkezciliği… Her ne olursa olsun yüreğin ısınıyor şimdi…

Aslan ve Yükselen Aslan:Bir oyun parkı gibi görürken nereden çıktı bunca sorumluluk? Evin işleri, işleri yetiştirme telaşı… Aynı anda birden fazla işi yapabilme iradesi… Ama işte bak bir ağrı gelip oturdu sağ koluna… Yüklenme kendine… Vaktinde yap her şeyi… Erteleme bir şeyleri…

Başak ve Yükselen Başak:Kendini ortaya koy… En gizli seni… Cümlelerinle “-miş” gibi yapma… Dürüst ol en çok kendine… İçinden ben zaten yeterince dürüstüm diyorsun… İnce bir çizgi dürüstlük ve eleştiri… Dürüst ve samimi olduğun için mi böyle konuşuyorsun yoksa sevilmekten korktuğun için mi can yakıcı sözlerin? Bir düşün istersen…

Terazi ve Yükselen Terazi: Tohum düşünce toprağa… Önce düşünürsün toprak verimli mi? Kökleri yeterince sağlam olacak mı? Senin de öğrenmen gerekenler, keşfetmen gerekenler “ köklerin”… Gizli benliğinin yapı taşları… Bir düşün köklerinden hangi besin kaynağını alıyorsun?

Akrep ve Yükselen Akrep:Eyvah… Yine mi çıktı takıntıların sahneye? Başarı takıntısı… Ben bilirim takıntısı… Herkes her şeyi bilemez… Biraz olsun başkalarından öğrenmeye çalış… Kaynak kişilerin olsun öğrendiğin türkülerin mesela… Her konuda ben bilirim diye öne çıkarma kendini… Dinle…

Yay ve Yükselen Yay:Üzerinde çok fazla düşünüyorsun son dönemlerde… Değer verdiklerini… Yaşamın sana sunduğu değerli hediyeleri… Kendini ortaya koymak gerekiyor bazen… Seni sen yapan değerleri… Dürüst ol… Sorumluluklarını bil… Her ne yaşıyorsan taşa yeniden inşa etmeyi bil kaleni… Ama bu sefer kumdan olmasın kalen…

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Bir kitap olsan herkes seni okuyabilir böylece… Neleri sevdiğini öğrenir, nelere güldüğünü, nelerden hoşlandığını… Ama sen bir kitap değilsin… Lakin kalın bir cilt kapağın var… Sen anlatmazsan kimse hatırlamaz ki seni…

Kova ve Yükselen Kova:Bir aydınlanma var üzerinde… Güneş, ışıklarını yastığına yansıtıyor… Kenarda köşede sakladıklarını ortaya çıkarmaya hazır hissediyorsun kendini…

Balık ve Yükselen Balık: Bir otorite konumundasın özellikle arkadaşlarının arasında… Senin kararlarına, senin yönlendirmelerine ve senin deyişlerine önem veriyor arkadaşların…Bu durumda bir hayli sorumluluk yükletiyor sana…

28 Aralık 2020 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu daha çok sorunların üst üste geldiğine ve kişinin hayatında artık çok yorgun düştüğüne işaret eder. O kadar yorgunsunuz ki her yorgunluk adeta hayatınızdan bir şeyler götürüyor. Hayat arkadaşınızdan ailenize, ailenizden arkadaşlarınıza kimsenin sizi anlamadığını düşündüğünüzü ve herkesin size karşı gibi hissettiğinizi görüyorum. Fakat biraz sakin olmalısınız. Hayat asla baktığınız gibi değildir. Olayların her zaman farklı bir yüzü vardır. Bu yüzden sabırlı olun. Hayatınızda gelişen olayları şu an durduramıyor gibi dursanız bile yakında her şeyin çözümünü hayat arkadaşınızdan alacağınız yardımlar ile başaracaksınız. Sıkıntıların ardından gelen güzelliklerin habercisi. Her şey bir anda duracak. Ne gibi yaşadığınız sıkıntılar varsa tek tek son bulacak. Hayat arkadaşınızdan bir gelecek haber var. Bu işinde yaşadığı mutlu bir durum ya da kazancında oluşan artış olabilir. Bu noktalarda evinizde adeta bayram havası esebilir. Güzellikleri yaşamak için güzel düşünmek ve evrene pozitif enerji vermek gerekir. Özlem bir çocuk sevgisidir. Bu yüzden içinizdeki özlemi ve sevgiyi insanlara göstermeyi ihmal etmeyin. Yaşamak üzere olduğunuz birçok hayatın güzellikleri ile hayatınızda olacak. O güne kadar içinizdeki güç ile emek vermeyi tercih etmelisiniz.

28 Aralık 2020 Boğa Burcu Günlük Yorumu​

Boğa burcu günlük yorumu bu güne kadar çok sıkıntı çektiğiniz ve hayat arkadaşınız ile bu anlara gelmek için çok emek verdiğinizin de bir yandan habercisiniz. Yaşadığınız o kadar dalgalı sıkıntılar olmuş ki adeta bazı anlarda kurtuluş yolları bulmak konusunda çok zorlandığınızı hissediyorum. Her ne kadar pes etmek isteseniz bile içinizdeki güç ile bu günlere kadar gelmişsiniz. Yaşadığınız her şey son bulmaya başlamış. Mehtap edasında yer alan hayatınızda adeta şarkılarınızı söyleyeceğiniz zamanlarda olacaksınız. Üzgün olduğunuz zamanlar artık yerini kahkaha atacağınız zamanlara bırakıyor. Aslında hayatınızda oluşacak güce işaret eder. Kalbinizde yaşadığınız sıkıntılar bitmiş ve hayalini kurduğunuz ne varsa onları gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Aklınızda olan şeyleri eyleme dökmek için tam da zamanı diyebilirim. Gelen bir misafir görüyorum. Bu hayat arkadaşınızdan ya da kendi ailenizde yer alan büyüklerden biri olabilir. Her kim olursa olsun maddi manevi olarak birçok konuda rahat edeceksiniz. Her noktada hayatınıza iyi gelmek için ellerinden gelen her şeyi fazlası ile yaptıklarını da hissediyorum. Bu misafirlik hayatınızın en önemli dönüm noktalarından biri olacak bile diyebilirim.

28 Aralık 2020 İkizler Burcu Günlük Yorumu​

İkizler burcu günlük yorumu yakın zamanda hayat arkadaşınız ile aranızda yer alacak sorunları bizlere haber verir. Bu süreçlerde sizlerin sakin kalması ve hayat arkadaşınız için biraz sabır ile yaklaşmanız gerektiğini aktarmak isterim. Son zamanlarda hem maddi hem de ailesel sorunları olması söz konusu. Bunları da sizleri üzmemek adına anlatmamasından kaynaklı aranızda sorunlar olacağını görüyorum. Ne kadar anlayışlı bir yapıda olursanız aslında sorunlarınız o kadar kısa sürede ortadan kalkacak. Her şeye karşı tedbirli olmanız gereken zamanlardasınız. Hayat arkadaşınız ile adeta bir nazara gelebilir ve mutlu olan yuvanızda huzurunuzun bozulması söz konusu olabilir. Dikkatli olmakta fayda olacak zamanlardasınız. Her ne kadar üst üste gelen sorunlar ile boğuşmak zorunda kalsanız bile yakın zamanda teker teker kurtulacaksınız. Hayatın neşe dolu olduğu günlerde yer alacak ve maddi konulardan manevi konulara kadar gerekli hak ettiğiniz huzurun sahibi olacaksınız. Neşe dolu günlerde olmak için adeta bu göstermiş olduğunuz sabır en büyük mükafatınız olacak diyebilirim. Her an için içinde olduğunuz durumlardan kurtulmak adına gereken emeği vermeniz gerekiyor. Sevdiğiniz insanlar ile grup toplantısı yapabilir ve mutlu anlarda yer alabileceğinizi hissediyorum. Sonlara doğru yaklaşırken gelecek birkaç misafir olduğunu ve evinize neşeleri ile gelecek olduklarını görüyorum.

28 Aralık 2020 Yengeç Burcu Günlük Yorumu​

Yengeç burcu günlük yorumu bu ara çevrenizdeki herkese karşı çok dikkatli olmanız gereken zamanlardasınız. Çünkü her ne kadar iyi niyetli gibi davransalar bile gözüken pek de öyle değil. Evinizde huzurunuzu kaçırmak isteyen ve hayat arkadaşınız ile aranıza girmek isteyen kişiler olduğunu görüyorum. Bunlara karşı tedbirli olmak birçok konuda sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olacak. Eviniz içerisinde farklı düzenlemeler yapmak ve evinize birkaç yeni hayat arkadaşı ya almak isteyebilirsiniz. Bu aldığınız hayat arkadaşı yalar tam anlamı ile rahatınız için yer alacak. Maddi durumları ayarlayarak hayat arkadaşı almayı başarırsanız evinizde istediğiniz havayı sonunda yakalayabileceksiniz. Görmek istediğiniz birçok şey olduğunu görüyorum. Bu yaşadığınız olayların daha çok iç yüzü gibi geliyor. Bu sorunların ana nedenlerini öğrendikten sonra ne yapmak isterseniz yapabilecek kadar rahata ereceğinizi aktarmak isterim. Gözlemlerime göre hayat arkadaşınızda ilgili farklı hayalleriniz olduğunu görüyorum. Yakın zamanda hayallerinizi gerçekleştirmek için gereken fırsatları bulabileceğinizi hissediyorum. Kalbin yakın zamanda daha da hızlı attığına şahit olacak içinizdeki enerjinin gerektiği kadar özel bir şekilde çıktığını göreceksiniz. Bu süreçler yaşamak için biraz daha sabır ile olaylara yaklaşmayı deneyin. Ardından hayatınızda açan güneş adeta gökyüzünde özgürlüğe uçan kuşlar gibi hissetmenize yardımcı olacak.

28 Aralık 2020 Aslan Burcu Günlük Yorumu​

Aslan burcu günlük yorumu İnsanlardan bir hayli yorulmuşsunuz ama hala onlardan uzak kalmayı başaramıyorsunuz. Artık onlardan uzaklaşmak ve sakin bir hayat yaşamak için en uygun zaman. Eğer birilerini düşünmek yerine sadece kendinizi ve ailenizi düşünürseniz her zaman en çok kazanan olacaksınız. Aile hayatınızı bozmak için uğraşan kişiler olduğunu görüyorum. Ve bu kişileri uzakta değil yakında aramak gerekir. Bu akrabalarınızdan biri de olabilir. Her kim olursa olsun tedbirli olun ve hayat arkadaşınızla aranıza girmelerine izin vermeyin. Arkanızdan söylenen laflara kulak asmak yerine kulaklarınızı kapatmak daha rahat etmenize yardımcı olacak. Bir yerden gelecek bir para görüyorum. Bu birinin size olan borcu da olabilir, mirasla ilgili bir konuda... Hangisi olursa olsun rahat etmeniz için baya yüklü bir para olacak. Hayat arkadaşınızdan alacağınız bir sürpriz olduğunu görüyorum. Bu sürpriz sayesinde çok mutlu olacak ve ayaklarınız yerden kesilecek. Ona karşı olan sevginizi her zamankinden daha rahat dile vurabileceksiniz. Kalbinizin yerinden çıkacak kadar hızlı attığı ve mutlu olduğu günler de yakında gelecek.

28 Aralık 2020 Başak Burcu Günlük Yorumu​

Başak burcu günlük yorumu Her zaman karşınızdaki kişilerden farklı sürprizler bekleyen ve iltifat içeren sözler duymak isteyen yapınız olduğunu görüyorum. Fakat unutmayın ki asla sevgi tek taraflı değildir. Her zaman karşı taraf bir şeyler vermekten yorulabilir ve bazen sizden bekleyebilir. Bu anları aklınıza getirerek onlara karşı farklı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Ardından ne kadar mutlu olacaklarını görecek ve en az kendiniz de onlar kadar mutlu olacaksınız. Hayat arkadaşınızdan alacağınız çok farklı ve güzel bir haber görüyorum. Bu haber ile ayaklarınız yerden kesilecek, adeta son zamanların en güzel günlerini yaşayacaksınız. Uzak yerlerden gelecek bir misafir olduğunu hissediyorum. Bu misafir ile evinize bereket gelecek ve neşe ile dolup taşacaksınız. Eşinizle ilgilenmekten ailenizi ihmal etmiş olabilirsiniz. Bu ara onlara vakit ayırmalı ve fırsat bulursanız yanlarına gidebilirsiniz. Böylece her iki tarafı da mutlu edecek ve onlarla kendiniz de mutlu olacaksınız. Bir para görüyorum ve bu para sayesinde evinizde yapmak istediğiniz değişiklikler varsa yerine getirebiliyorsunuz. Böylece daha rahat edeceğiniz günler de gelecek.

28 Aralık 2020 Terazi Burcu Günlük Yorumu​

Terazi burcu günlük yorumu kalbinizin kırgın ama bir o kadar da neşe dolu olduğunu görüyorum. Her ne kadar geçmişe takılı kalmak gibi bir yapınız olsa bile sonunda gelecek için neşe dolu olduğunuzu hissediyorum. Bunu da en iyi hissetmek için farklı anlarda yer alacaksınız. Artık istediğin her şey istediğiniz gibi olacak. Bu kadar güzel günlerde hareket etmek için verdiğin emeğin ve gösterdiğin sabrın meyvelerini alacaksınız. Biraz daha dayanmak yeterli olacak. Bu ara iki kişi arasında kalacağınızı hissediyorum. Bu kişilerden bir tanesi olurken diğeri ailenizden ya da yakın dostlarınızdan birisi olabilir. Sorunların olmasına izin vermemek adına gereken dengeyi korumayı tercih edin. Aksi halde bir seçim yapmak zorunda kalırsanız çok zorlanacağınızı hissediyorum. Evinizde değişiklik yapmak istediğiniz dikkatimi çekti. Çevrenizdeki insanların sağlık sorunları ile karşılaşması söz konusu olabilir. Büyük çaplı olmasa da kas ağrısı ya da grip gibi durumlarla yüzleşebilir. Bazen hastayken çekilmez bir insan olduğunu düşünseniz bile aşkla onu yeniden iyi edeceğinizi hissediyorum. Aslında ilerledikçe evinize katılacak bir bebek olduğunu görüyorum. Bu kendinize ait bir bebek olabileceği gibi daha yeni doğan evcil bir hayvanı sahiplenmek de olabilir. Hangisi olursa olsun kalbiniz adeta onunla atacak diyebilirim.

28 Aralık 2020 Akrep Burcu Günlük Yorumu​

Akrep burcu günlük yorumu son zamanlarda aşk hayatınızın oldukça durağan olması modunuzun bir hayli düşmesine neden olmuş gibi hissediyorum. Çevrenizde her ne kadar insanlar yer alsa bile hem kalbinize hem de mantığınıza aynı anda hitap edemiyor olmaları biraz hayal kırıklıklarına neden olmuş gibi görüyorum. Bir yandan da geçmiş zamanlarda yaşadığınız kırgınlıkları ve güvensizlikleri bir türlü üzerinizden atamadığınızı. Ama merak etmeyin bu süreç yakın zamanda üzerinizden atılacak. Hayata o kadar pozitif ve enerjik yaklaşan bir yapınız olduğunu hissediyorum ki bu yapınız sayesinde birçok şeyin tek kazananı olabileceksiniz. Arkadaş çevrenizden bir davete katılmanız gerekebilir. Aslında hayatınızda kendini daha çok belli ediyor. Böyle bir kalabalık ortamda çevrenizdeki karşı insanlara karşı çok dikkatli olun. Çünkü hayatımın aşkı dediğiniz kişiyle orada tanışacak olabilirsiniz. İlk görüşte aşka olan inancınızın artacağı zamanlarda olacağınızı görüyorum. Eğer insanlara şans vermeyi denerseniz bu ara aşk kapılarınız yeniden harekete geçecek. İnsanlar ile mutlu ilişkiler kurmak için evrene pozitif bir enerji vermek gerekir. Asla negatif enerjiler ile olacak bir şey değildir bu işler. Bu yüzden ne istiyorsanız bunu pozitif olarak evrenden isteyin. Sonrasında nasıl da güzel bir şekilde hayatınızda yer alacağını göreceksiniz. Aşk hayatınıza getireceği şanslar ile girecek.

28 Aralık 2020 Yay Burcu Günlük Yorumu​

Yay burcu günlük yorumu bu ara hayatınızda etkileri ile kendini belli edecek anlar gelmeye başlıyor. Sizin çok kalabalık bir ortamda yer alacağınızı görüyorum. Bu ortama girdiğiniz an adeta tüm gözler üzerinize çevriliyor. Sizin kim olduğunuzu öğrenmek için çaba sarf eden insanlar da dikkatimi çekti. Yeni bir aşk için sanırım bir yelken açmaya hazırlanmanız gerekiyor. Aşk hiç beklemediğiniz bir anda kapınızı çalacak ve ne ara hayatınıza girdi anlamayacaksınız bile. Ve olayın garip tarafı nasıl bir sevgili istiyorsanız tam da isteklerinize uygun birisiyle yan yana geleceksiniz. Hayatınıza girecek bir kişi olduğunun habercisi olan birçok olay biraz tedbirli olmanızı ifade eder. Bir anda kalbinizin kapılarını açmanız sonradan sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Bu noktada bir sorun ile yüz yüze olmamak adına daha çok tedbirli olmayı ve bunun ardından daha temeli sağlam ilişkiye başlamanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Aksi olan sorunlar yaşamamak her zaman bizim elimizdedir. Yaşadığımız süreçler ne olursa olsun ne kadar tedbirli olursak o kadar sakin ve rahat hayatımız olur. Tedbirli yaklaştığınız aşk hayatınızın istediğiniz gibi gideceğinin ve gerçekten de aradığınız aşkın yakın zamanda sahibi olduğunuzu aktarmak isterim.

28 Aralık 2020 Oğlak Burcu Günlük Yorumu​

Oğlak burcu günlük yorumu çevrenizde size aşık birileri olduğuna işaret eder. Fakat bunu sizden önce öğrenen bir arkadaşınız olduğunu ve bu kişinin size gelmemesi için elinden geleni yaptığını hissediyorum. Hayatınızda yer alan insanlara karşı her zaman biraz temkinli yaklaşmanız gerekir. Çünkü dost sandığınız kişilerin aslında sizi çekemeyen ya da sorun yaşamanız için bir şeyler yapan kişiler olduğunu görebilirsiniz. Fakat bu kişi ne yaparsa yapsın bir türlü başarılı olamayacak. Size karşı derin duygular besleyen kişi yakın zamanda kapınızı çalacak. Aşkın ayaklarınızı yerden kesmesinin an meselesi olduğunu söyleyebilirim. O güne kadar çevrenizdeki insanlara şans vermeyi denemelisiniz. Aslında hayatın güzelliklerine işaret eder. Hayatınızda üç vakte kadar yer alacak birine ve bu kişi ile başarılı bir aşk hayatına imza atacağınıza işaret eder. Unutmayın ki bu süreçte biten ilişkiler genelde gözler önünde yaşanan ilişkilerdir. Göze gelmeleri büyük söz konusudur. Bu yüzden siz bu kadar güzel bir aşka sahip olduğunuzu hissettiğiniz an en yakın arkadaşlarınızın dahi bu mutluluğu görmesine pek izin vermemelisiniz. Gözlerden uzak kalmak bir ilişkinin her zaman daha sağlam olmasına yardımcı olur.

28 Aralık 2020 Kova Burcu Günlük Yorumu​

Kova burcu günlük yorumu son zamanlarda daha çok sizin kişisel yapınız hakkında bilgi verir. Son zamanlarda çok sorun yaşamış ve insanlardan dolayı güvensiz bir hale geldiğinize işaret eder. Bu durum her ne kadar geçmişten dolayı olsa bile artık geçmişi geçmişte bırakmanız gerektiğini gösterir. Ne kadar ileri odaklı hareket etmeyi tercih ederseniz aslında o kadar güzel noktalardan geçeceksiniz. Hayatın birçok olumlu noktasında yer almak için evrene biraz daha pozitif enerji vermeyi tercih etmenizde fayda var. Bu ara kalbiniz yeniden hareketlenecek. Fakat önce insanlara güvenmeyi öğrenmeniz gerekecek. Aksi halde ne olursa olsun aşk hayatında mutlu olmayı başaramazsınız. Aslında hayatınıza biri gireceğine işaret eder. Her ne kadar evet bu kişi olabilir deseniz de önce tam tanımanızda fayda olacak. İlerledikten sonra bir şeyler öğrenmek yerine ilk başta arkadaş olarak tanımalı ardından hem kalbinize hem de mantığınıza yatarsa öyle hayatınıza almalısınız. Arkadaş çevreniz bu ara sürekli yeni birileri ile tanışmanız için ellerinden geleni yapacaklar gibi hissediyorum. Onlara kızmak yerine hayatınızın baharını yaşamak için insanlara şans vermeyi tercih etmelisiniz. Hayat tek başınıza geçirmek için kötü bir yer değil ve yalnız ömür boyu devam edemezsiniz. Şans vermek size iyi gelecek.

28 Aralık 2020 Balık Burcu Günlük Yorumu​

Balık burcu günlük yorumu neden bu kadar geçmişe takılı kaldığınızı anlayamadım. Her ne kadar çok güvenmiş ya da sevmiş olsanız bile sonuca odaklanmalısınız. Öyle ya da böyle bitti. Ve siz o ana takılı kalamazsınız. Hayat devam ediyor. Yeniden başlamak için çok geç sayılmazsınız. Unutmayın bir şeyleri yapmak için geç kalmadınız ama erken de değil tam zamanı. Bu hayat felsefesini benimsemeniz gerekir. Ardından zaten ne kadar güzel bir aşk hayatına giriş yapacağınızı göreceksiniz. Eski ilişkinizden elde ettiğiniz deneyimler ile bu sefer başarı ve mutluluk dolu aşk size gelecek. Her şey bir şans vermenizde ve geçmişi tozlu raflara kaldırmanızda saklı. Bu aslında sizin hayatınıza girecek kişinin adeta nokta atışı olacağına işaret eder. Resmen arayıp da bulamadığınız tarzda biri olduğunu göreceksiniz. Unutmayın siz ne kadar pozitif olursanız hayat o kadar olumlu olacak. Tam aksini düşünmeyin ki güzellikler yanınızda olsun. Arkadaşlarınız aracılığı ile bu kişi ile tanışacak olduğunuzu ve hayatınızda yer almak için çok emek vereceğini hissediyorum. O yüzden insanları direk ret etmek yerine biraz makul cevaplar ile onlara fırsatlar verin. Sonrası zaten istediğiniz gibi gelecek diye görüyorum.

KOÇ

Sizler bugünkü şansı parayla ilgili yaşayabilirsiniz. Sürpriz bir maddi gelişme olabilir. Kariyerde terfi alabilirsiniz.

BOĞA

Uranüs sizde ve bu sefer beklenmedik güzellikler getiriyor. Pozitif bir haftadasınız. Kendinizle ilgili olmaz dediğiniz ne varsa olabilir.

İKİZLER

Sürprizi siz, geçmişte bıraktığınız birinden alabilirsiniz. Ansızın geri dönebilir. Borçlar konusunda umutsuzken elinize para geçebilir.

YENGEÇ

Sürprizler dostlardan gelebilir. Onların vasıtasıyla bir işiniz hallolabilir. İlişkide güzel sürprizler yaşanabilir.

ASLAN

Kariyerde ansızın bir gelişme sizi mutlu edebilir. Sağlıkta umutsuzken şifa bulabilirsiniz. Duygusal hayatınızda karamsarlığa son.

BAŞAK

Sizlerin uzun zamandır umudunu kestiği bir gelişme bugün ansızın sevindirebilir. Akademik alanda başarılara koşabilirsiniz. Aşkta şans çok açık.

TERAZİ

Borçlarınız, kredileriniz ile ilgili güzellikler yaşayabilirsiniz. Maddi olarak sevinebilirsiniz. Aileyle ilgili pozitif haberler gelebilir.

AKREP

İlişkinizde bir anda sevineceğiniz sürprizlerle partneriniz karşınıza çıkabilir. Eğitim hayatında umulmadık başarı elde edebilirsiniz.

YAY

Sağlıkla ilgili konularda iyi sonuçlar alabilirsiniz. Ofiste sürpriz bir terfi gelebilir. Parayla ilgili sevindirici gelişmerler olabilir.

OĞLAK

Sürprizler size her konuda gelebilir. Özellikle aşk ve çocukla ilgili sevinebilirsiniz. Bir bebek haberi alabilirsiniz. Görünümünüzde değişim yapabilirsiniz.

KOVA

Ailenize gelen sürpriz bir haber sevindirebilir. Bu sağlıkla ilgili olabilir veya aile genişleyebilir. Ev alım satım işleriniz yolunda gidebilir.

BALIK

Çevrenizdekilerin vasıtasıyla sürpriz iş fırsatları çıkabilir. Eğitimde de zirveye çıkabilirsiniz. Kardeşlerinizden sevindirici haberler gelebilir.

☼Yargısız infaz günü!
☼Sorgusuz sualsiz yargılanan ilişkiler sonlanma enerjisi içerisine giriyor...
☼Hislerinizde net değilseniz bu sizin sorununuzdur!
☼Karşı tarafın sizin duygularınızı değiştireceğinden medet ummayın.
☼Öğleden sonra Ay, Neptün karesi hakim olacak.
☼Gelecek kaygısı yaşayabilirsiniz.
☼İşbirliği ve anlaşmalar içinse akşam saatleri verimli.
☼İlişkilerde karşılıklı memnuniyet hakim olacak...

X