28 Mart - 3 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumları

30 mart (1).jpg
30 mart (2).jpg

bd013137d48a700a9b384c3112dcea38ec03c49b.jpg

Dönüştüren bir hafta sevgili Koç..
Hayatına yenilikler getirecek bir hafta.. Günlük rutinlerini yenileyebilir, hayatına yenilikler katmak isteyebilirsin. İmajını tazeleyebilir, hayatına ivme kazandıracak girişimler yapabilirsin. Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili yenilikler getirecek bu hafta, fazlası ile girişimci olabilirsin. Yeni bir eğitim, akademik girişim gündeme gelebilir. Yeni bir işe girebilir, işbirliğine girebilir, gelir kaynaklarını genişletecek fırsatlarla karşılaşabilirsin.
Ailevi ilişkilerini onaran, pekiştiren bu hafta, sosyal ilişkilerin adına hareketlilik öne çıkıyor. Sosyal aktiviteler, sanatsal faaliyetler, seyahatler gündeme gelebilir.
Evli, ilişkisi olan bir Koç isen, eşin, partnerin ile zaman geçirmek senin için önemli olacak. Sorunlarınızı aşmak adına karşılıklı girişimler yapabilir, birbirinizi anlamak adına fazlası ile özverili tutumlar sergileyebilirsiniz. Çocukları olan bir Koç isen, çocuklarınla ilgili, alakalı olacağın bu hafta, çocuklarının değişken enerjisine odaklanabilir, çözüm formülleri geliştirebilirsin.
Bekar bir Koç isen, iletişime açık akacak bu hafta, fazlası ile hareketli geçebilir. Sosyal çevren genişleyebilir, yeni insanlarla tanışabilirsin, aklındaki kişiye adım atabilir, olumlu sonuçlar alabilirsin..

Vizyoner bir hafta sevgili Boğa..
Farkındalıklar kazandıran, ileri görüşlü, geleceğine yeniden şekil vereceğin bir hafta.. Günlük rutinlerini değiştirebilir, imaj yineleyebilir, hayatına yenilikler katabilirsin. Son derece düşünceli, ince ince işleyerek hayatını dönüştürmenin yoluna gidebilirsin. Buna bağlı olarak ailevi ilişkilerinin dinamiklerini yeniden belirleyebilir, ilişkilerini dönüştürmek isteyebilirsin. Gerek ailevi, gerek sosyal ilişkilerini ciddi ciddi gözden geçirebilir, elemeler yapabilirsin. Seni yoran, tüketen insanları, ilişkileri hayatından çıkarıyorsun.
Evli, ilişkisi olan bir Boğa isen, eşin, partnerin ile daha çok zaman geçirmek isteyebilir, eşinin, partnerinin hassasiyetlerini önemseyebilirsin. Sosyal ilişkilerini, günlük rutinlerini eşinin, partnerinin önceliklerine göre belirleyebilir, fazlası ile özverili olabilirsin. Çocukları olan bir Boğa isen, çocuklarınla olan ilişkini bağımlılıktan ziyade daha sağlıklı bir zemine oturtmak isteyebilirsin.
Bekar bir Boğa isen, Nisan 2022’de öz burcunda meydana gelecek olan Tutulmanın etkileri şimdiden başladı.. Hayatına kalıcı ilişkiler girebilir, hayatının aşkı ile karşılaşabilir, kalıcı ilişkilere adım atabilirsin.. Romantik, tutkulu bir döneme giriyorsun.
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili yenilikçi bir sürece giriyorsun. Finansal anlamda şanslar getirecek, fazlası ile yapıcı, fırsatlar sunan bir süreç başlıyor. Ekonomik anlamda seni yoran konuların önünün açıldığı fark edeceksin.

Girişimci bir hafta sevgili İkizler..
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili yenilikler geliyor.. Süregelen işin, projen, çalışma yaşamın ile ilgili düzenlemelere gidebilir, eksikleri tespit edebilir, ileri gidebilmek adına fazlası ile girişimci olabilir, hamleler yapabilirsin. İş arayan bir İkizler isen, yeni bir iş arayışına girebilir, yeni başlangıçlara imza atabilirsin. Ortaklıklar, işbirlikleri, yurt dışı, şehir dışı bağlantılar, online çalışmalar, sosyal medyalarda yapılacak hamller öne çıkıyor..
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerini dönüştüren, iletişimi güçlü bir hafta. Sosyalleşeceğin bu hafta, fazlası ile meraklı olabilirsin.
Evli, ilişkisi olan bir İkizler isen, eşin, partnerin ile bir arada, uyumlu ilerleyeceğiniz bu hafta, eşine, partnerine yönlendirici tavisyelerde bulunabilirsin. Eşini, partnerini daha mutlu kılmak adına, kendisine iyi gelecek alanlara yönlendirebilirsin. Çocukları olan bir İkizler isen, çocuklarınla iletişiminizi geliştirmek, çocuklarının özgüvenlerini attırmak adına yenilikler yapabilirsin.
Bekar bir İkizler isen, sosyal ilişkilerinin hareketlenmesi, gireceğin ortamların hareketliliği yeni heyecanlara zemin oluşturabilir..

İvme alacağın bir hafta sevgili Yengeç..
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili gelecek vadeden, emeklerine karşılıklar verecek bir hafta. Emek verdiğin, çaba sarf ettiğin, üzerine çalıştığın projelerinle ilgili sonuçlar alacağın, fazlası ile şanslı bir hafta. Bereketi yüksek bu hafta, sürpriz fırsatlarla karşılaşabilirsin.
Ailevi ilişkilerin adına son derece yapıcı ilerleyecek bu hafta, destekler görebilir, şanslar bulabilir, bilhassa otoriter figürlerin maddi, manevi destekleri ile geleceğe daha güvenle bakabilirsin. Sosyal ilişkilerin adına değişime açık, iletişime açık, etkinlikler, organizasyonlar, seyahatler, tatil planları ile hareketli geçecek bir hafta..
Evli, ilişkisi olan bir Yengeç isen, eşinin, partnerinin iş, eğitim, finans hayatı ile ilgili meydana gelecek değişimler size yansıyacak.. Yaşam alanınızı değiştirebilir, ev değiştirebilir, şehir, ülke değişimlerine gidebilirsiniz. Öte yandan eşinin, partnerinin yapıcı, destekleyici yaklaşımları ön plana çıkıyor.. Çocukları olan bir Yengeç isen, eğitim hayatları ile ilgili araştırmalar yapabilirsin.
Bekar bir Yengeç isen, fazlası ile şanslı geçecek bu hafta, sana yeni insanlar, yeni iletişimler, yeni flört şansları getirebilir. Geçmişi geride bırakmalı, geleceğe odaklanmalısın.

Yenilikçi bir hafta sevgili Aslan..
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili bir süredir ağır aksak ilerleyen alanlarda açılmalar olduğunu fark edeceksin. İvme alacağın, seni bir adım ileri taşıyacak bir hafta. Fazlası ile sonuç odaklı olacağın bu hafta, aklından geçenleri hayata geçirmek adına hamleler yapabilirsin. Destekler göreceğin, sana şanslar getirecek bir hafta. Şehir dışı, yurt dışı bağlantılar, projeler, yer, mekan değişimleri gündeme gelebilir.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına elemeler yapacağın, seni aşağı çeken, seni yoran ilişkileri noktalayacağın, enerjisi tükenmiş iletişimleri sonlandıracağın bir hafta. Sana enerji, bilgi, kültür, yenilik kazandırmayan insanları hayatından çıkarıyorsun.
Bekar bir Aslan isen, seçici tutumlar sergilemeye meyillisin, bu süreçte karşına sana yenilik katacak, vizyoner, kültürel birikimi olan özel bir insanla karşılaşabilir, kısa sürede ciddi bir ilişkiye adım atmak isteyebilirsin.
Evli, ilişkisi olan bir Aslan isen, eşin, partnerin ile uyum, denge aradığın, kaostan, negatiften kaçındığın bir süreç olacak. Eğer bitmek üzere olan bir ilişkin, evliliğin varsa bu hafta adımlar atabilirsin. Ancak devam eden bir ilişki, evlilik söz konusu ise enerjiyi yükseltmek adına adımlar atacaksın. Çocukları olan bir Aslan isen, çocuklarına olan sevginin bağlılık mı, bağımlılık mı olduğunu sorgulayabilirsin. Dengenin ne denli önemli olduğunu vurgulayacak bir hafta..

Önemli gelişmelere açık bir hafta sevgili Başak..
Kariyer, eğitim, finans hayatınla ilgili yenilikçi, yapıcı gelişmelere açık bir hafta.. Fazlası ile ileri görüşlü olacağın, girişimler yapacağın, sorunları aşmak adına çözüm odaklı formüller geliştireceksin. Alacaklar, borçlar, krediler, bankacılık işlemleri, vergi, hukuksal işlemler öne çıkıyor. Sorun teşkil eden işbirliklerini, projeleri sonlandırmaya meyillisin. İstifa edebilir, bazı ilişkileri noktalayabilirsin.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına iletişime açık bir dönem olacak. Sosyal, hareketli, yaşama, doğaya karışmak isteyeceğin bir süreç..
Evli, ilişkisi olan bir Başak isen, eşin, partnerin ile aranızdaki uyum enerjisi artarken, birbirinize daha çok zaman ayırmak isteyeceksiniz. Gelgitlerden arınık, yarına daha net tutunmak için karşılıklı özverilerde bulunacaksınız. Çocukları olan bir Başak isen, çocuklarına dair planlarını hayata geçirmek, eğitimleri ile ilgili araştırmalar yapmak isteyebilirsin.
Bekar bir Başak isen, bu dönem ”eski sevgili şenliği” olabilir senin için.. Öte yandan sağlıklı iletişimler kurmak adına da kendini güçlü hissedeceğin bir dönem olacak..

Aşık bir hafta sevgili Terazi..
Aşka dair umutları, heyecanları olan, sürprizleri olan bir hafta.. Bekar bir Terazi isen, sana iyi gelecek, kendini tamamlanmış hissetmeni sağlayacak biri ile tanışabilir, sağlıklı, tutkulu bir ilişki kurabilirsin. Yeni iletişimleri, kalıcı ilişkiler kurabilirs.n
Evli, ilişkisi olan bir Terazi isen, eşin, partnerin ile aranızdaki uyum artarken, fazlası ile romantik hissedebilirsin. Eşinin, partnerinin davranışları, söylemleri seni etkileyebilir. Aşk tazeletecek bir hafta.. Çocukları olan bir Terazi isen, çocuklarınla sempatik, eğlenceli, keyifli zamanlar geçirebilir, kendini tazelenmiş hissedebilirsin.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına iletişime açık, sosyal, fazlası ile girişimci bir hafta. Sosyal aktiviteler, sürpriz buluşmalar, seyahatler, şehir dışı, yurt dışı planlar gündeme gelebilir.
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili gerçekleri göreceğin, yüzleşmeler yaşayacağın bir hafta olacak. Etrafındaki insanların iyi/kötü gerçek düşüncelerini, senden bekletilerini, neyi, neden yaptıklarını çözümleyeceğin, farkındalığı yüksek bir hafta. Öte yandan sürpriz şanslar getiren, seni ileri taşıyacak bir hafta..

Dikkat isteyen bir hafta sevgili Akrep..
Sağlığını ön plana çıkaran bir hafta.. Kronik yahut akut sağlık sorunların için doğru tedavi yöntemleri bulabilirsin ancak mutlaka uzman isimlerle hareket ötmelisin.. Ruhsal, zihinsel, fiziksel anlamda arınmak, karmanı kırmak, geçmişten gelen blokajlardan arınmak adına şanslı bir dönem. Astroloji, psikoloji, spiritüel, çakra dengeleme danışmanlıkları alabilir, yüksek faydalar görebilirsin. Ancak sakarlık, kaza, talihsiz bazı aksiliklere açık olabilirsin, dikkat..
Ailevi ilişkilerinde ebeveynlerine dair sürpriz gelişmeler gündeme gelirken, bazı durumlara baş edemediğini düşünebilir, geri çekilme ihtiyacı duyabilirsin. Sosyal ilişkilerinde seçici olacağın bir süreç olacak. Negatif, enerjisi düşük, yoran, sürekli şikayet eden toksik insanlardan bilhassa kaçınacaksın..
Evli, ilişkisi olan bir Akrep isen, eşin, partnerin ile gelecekle ilgili kaygılarını aşmak adına konuşmalar yapabilirsi. Hayata olan bakışın değişirken, yeni bir benliğe geçtiğini, farkındalıklar kazandığını fark edebilirsin. Eşinin, partnerinin bazı hareketlerini törpülemek adına yönlendirmeler yapabilirsin. Çocukları olan bir Akrep isen, çocuklarının bilişsel gelişimlerini önemseyebilir, yaşça büyük çocuklara sahip isen, kendilerini sağlıklı ifade edip, edemediklerini denetleyebili, çözüm odaklı formüller geliştirebilirsin.
Bekar bir Akrep isen, Nisan 2022’de karşıt burcunda meydana gelecek Güneş Tutulmasının etkileri aktif bir şekilde çalışmaya başladı.. Bu ne demek dersen; karşına kadersel bağlar kuracağın, ruh eşi, ruh ikizi olan, kalıcı, uzun soluklu ilişkilere adım atabileceğin insanlar çıkabilir.. Bu hafta itibari ile ciddi ilişkiler gündeme geliyor..
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili çözüm odaklı, sonuç odaklı, yeniliklere açık bir dönem.. Süregelen projelerini tamamlarken, işbirliklerini geliştirebilirsin. Seni aşağı çeken, ileri taşımayan bazı ilişkileri noktalayabilirsin. Yenilikçi bir dönem.. Keskin kararlar almaya meyillisin..

Heyecanlı bir hafta sevgili Yay..
Sosyal, iletişime açık, hareketli bir hafta. Ailevi ilişkilerin pekişirken, sosyal ilişkilerin son derece tempolu bir sürece girebilir. Fazlası ile aktif, faal olabilir, her ortama, davete iştirak edebilir, girdiğin ortamlarda ilgiyi üzerine çekebilirsin.
Bekar bir Yay isen, ani bir aşka kapılabilir, hızlı günler geçirebilirsin. Ancak düşünmeden attığın adımlar, hayal kırıklıklarına neden olabilir, dikkat.
Evli, ilişkisi olan bir Yay isen, tutkulu, romantik bir aşığa dönüşebilir, fazlası ile ilgili olabilirsin. Duygularını çok açık belli edeceğin bir süreç olacak. Eşinin, partnerinin ilgi odağı olmak isteyebilirsin. Çocukları olan bir Yay isen, çocuklarının eğitim hayatları, sosyal aktiviteleri, günlük rutinleri ön plana çıkıyor. Güncellemeler yapabilir, çocuklarına destek verebilirsin.
Kariyer ,eğitim, finans hayatın ile ilgili bereketli bir süreç olacak.. Yatırımlarını değerlendirme şansı bulabilir, yeni yatırımlar yapabilir, fazlası ile yoğun bir süreçten geçebilirsin. Öte yandan ani gelişen olaylarla karşılaşabilirsin, radikal adımlar atmaktan kaçınman gereken bir hafta..

Karmik bir hafta sevgili Oğlak..
Ruhsal, zihinsel, fiziksel dönüşüm yaşadığın bir hafta olacak.. Kendinle yüzleşebilirsin.. Bir söz, bir bakış, bir karşılaşma, bir anı sana hayatını baştan aşağı sorgulatabilir, kendinle yüzleşmene vesile olabilir, hayata yepyeni pencereler açmana vesile olabilir. Blokajlarından, soyağacın, atalarından getirdiğin negatiflerden arınmana vesile olacak astroloji, psikoloji, spiritüel, çakra dengeleme çalışamları alabilir, büyük faydalar görebilirsin.
Ailevi ilişkilerin adına özverili olacağın bu hafta, kardeşlerinle olan iletişimlerin düzeliyor. Öte yandan aileye katılan yeni üyeler söz konusu olabilir. Sosyal ilişkilerin yeniden şekillenirken, ortamların aranılan ismi olabilirsin. Enerjin, ışığın ile dikkat çekebilir, fazlası ile özgüvenli tavırlarınla kendine hayran bırakabilirsin.
Bekar bir Oğlak isen, ciddi bir ilişkiye adım atabilirsin. Yeni bir iletişim, flört hızlı bir şekilde resmi bir ilişkiye evrilebilir. Kadersel karşılaşmalar, karmik, uzun vadeli ilerleyecek ilişkiler doğabilir..
Evli, ilişkisi olan bir Oğlak isen, eşinin, partnerinin desteğini göreceğin, eşinin, partnerinin çözüm odaklı geliştirdiği formüllerle hayata daha da güvenle yaklaşacağın bir süreç olacak. Öte yandan evinle ilgili dekoratif değişimlere gidebilir, taşınabilir, istediğin standartlarda bir mülk yatırımı yapabilirsin. Çocukları olan bir Oğlak isen, çocuklarına fazlası ile ilgili yaklaşabilir, şefkatle her hassasiyetleri ile ilgilenebilirsin.
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili yenilikçi bir süreç olacak.. Fazlası ile yoğun akacak bu hafta, iş hayatınla ilgili güncellemeler yapabilirsin. İş hayatına yeni bir yön tayin edebilir, gelecekle ilgili yeni hedefler belirleyebilirsin. Öte yandan yeni işbirlikleri yakalayabilir, yeni bir iş sahasına geçebilirsin..

Gelişime açık bir hafta sevgili Kova..
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili yenilikler yapacağın, kendini geliştirmek adına araştırmalar yapacağın bir süreç olacak.. Fazlası ile gelişime açık olacağın bu hafta, yeni bir eğitim alabilir, mesleki kurslara gidebilir, akademik kariyer yapmak adına girişimler yapabilir, yaptığın işi sosyal medya aracılığı ile büyük kitlelere duyurabilirsin.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına fazlası ile yüzleştiren, dönüştüren bu hafta, aile üyeleri ile süregelen sorunlarla yüzleşebilir, sorgulamalar yapabilirsin. Sosyal ilişkilerin adına hareketli akacak bu hafta, son derece aktif, iletişime açık olabilirsin.
Bekar bir Kova isen, geçmişinle yüzleşebilir, geçmiş evliliğin, ilişkin üzerinden kendinle yüzleşebilir, dönüşüme adım atabilirsin. Fazlası ile algısı yüksek bu haftayı bir fırsat bilip, kendine dair hataları, yanlışları, törpülemen gereken yanları dönüştürmelisin.
Evli, ilişkisi olan bir Kova isen, eşin, partnerin ile zaman geçirmeye özen göstereceksin. Eşinin, partnerinin işi, eğitim, finansal etkenlere dayalı olarak yaşadığı sıkıntıları, stresi fark edeceğin, manen destekler vereceğin bir hafta olacak. Çocukları olan bir Kova isen, daha keyifli zaman geçirebilmeleri, günlük rutinlerine kalite kazandırabilmeleri adına yönlendirmeler yapabilirsin.

Bereketli bir hafta sevgili Balık..
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili yaşadığın durgunluk nihayet son buluyor.. Yenilikçi bir döneme adım atıyorsun. Yeteneklerini geliştirebilir, eğitim, akademi alanlarına yönelebilir, mesleki kurslar alabilir, online eğitimlere katılabilirsin. Yeni bir işe başlayabilir, kendi işini kurmak üzere adım atabilir, fazlası ile girişimci bir ruha bürünebilirsin. Öte yandan süregelen iş yerinde terfi söz konusu olabilir.
Ailevi ilişkilerine yönelebilir, sevdiklerine daha çok zaman ayırabilir, bir arada olmak adına şehir dışı, yurt dışı seyahatlere çıkabilirsin. Sosyal ilişkilerin hareketlenebilir, girişimci ruhun, enerjin, ışın ile girdiğin her ortamda fark edilebilirsin.
Evli, ilişkisi olan bir Balık isen, evliliğine, ilişkine olan bakış açını geliştirebilir, yapıcı bir pencere açabilirsin. Eşin, partnerin ile zaman geçirmek, birlikte olmak, bir arada daha kaliteli zamanlar geçirmek adına hobiler geliştirebilir, seyahat planları yapabilirsin. Çocukları olan bir Balık isen, çocuklarına olan özverin artarken, hoş sohbet, yapıcı, iyimser, şefkatli bir ruha bürünebilir, çocuklarınla çokça zaman geçirebilirsin.
Bekar bir Balık isen, aşka dair ümitlerini yeşertecek gelişmeler yaşayabilirsin. Geçmişin paslı, kirli anılarından arınırken, yeni bir flörte, ilişkiye yüksek bir özgüvenle adım atabilirsin.

-Astrolog Seda Turan

4330e4ed0eda6d811f2abb2511cf064dd7f26c3a.jpg

KOÇ BURCU

Gelecek hakkında kalıcı kararlar alabilir, arkadaş ortamınızdan evliliğe giden uzun soluklu bir ilişki fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu hafta tanıştığınız kişiler hayatınızda uzun süre kalabilir yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Hedefleriniz için kalıcı adımlar zamanı nitekim fikirleriniz uçuşacak, yeni kararlar, yeni adımlar atabileceksiniz. İletişiminiz konuşmalarınız ile ön plana çıkabilirsiniz. Geçmiş yaralarınızı sarıp yepyeni bir başlangıç için start veriyorsunuz. Hayatınızın tamamı ile ilgili yeni kararlar ile baştan son yeniden canlı hissedebilirsiniz. Bu hafta aklınızdan geçenler, dilek ve istekleriniz çabuk gerçekleşebilir.

Enerji dolu ışık saçan bir hafta olsun.

BOĞA BURCU

İş arayan biriyseniz kalıcı ve gelirleri iyi, unvanı iyi olan kalıcı bir iş bulabilirsiniz. Hali hazırda işiniz varsa sorumluluklarınızı düzene sokabilir işinizi daha iyi bir hale getirmek için disipline olabilirsiniz. Kimi boğaların medeni hali değişebilir ve evlenebilir. Kimi boğalar kariyerde kalıcı bir isim yapabilir. Yalnız olanlar kariyer yaşamından biriyle kalıcı bir ilişkiye başlayabilir. Bilmediklerinizi öğreneceğiniz, sırların ortaya çıkacağı bu dönem yeni kararlar alabilirsiniz. Ayrıca psikoloji terapileri almak ve bağımlılıklardan arınmak için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz geçmiş yaraları şifalaya bilirsiniz. Aklınızdan geçenler bu hafta gerçeğe dönebilir.

İKİZLER BURCU

Kalıcı bir eğitim, kişisel gelişim programına dahil olabilir yüksek öğretim için şehir değişikliği yapabilirsiniz. Köklü bir taşınma kararı yurt dışı veya şehir dışına taşınmanızı sağlayabilir. İnternet üzerinden köklü bir iş başlangıcı yapabilir aynı zamanda seyahat veya sanal ortamda kalıcı ilişkiler bulabilirsiniz. Hedeflerinizde yeni kararlar, yeni başlangıçlar söz konusu olurken arkadaşlarınız ve gerçekleşmeyen hedefleriniz ile ilgili geçmiş yaraları şifalayabileceksiniz. Yeni arkadaşlar ve bol organizasyon dolu bir döneme giriyorsunuz. Geleceğe dair aklınızdan geçen dileklerin gerçekleştiğini görebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Finansal konularda kalıcı kararlar alabilir borçlarınızı kapatmak için harekete geçebilirsiniz. Eşinizden veya ailenizden istikrarlı bir gelir elde edebilir aynı zamanda sizde çalışıyorsanız kazancınızdan sürekli prim benzeri gelirler için harekete geçebilirsiniz. Uzun vadeli yatırımlar düşünebilir veya düzenli olarak para biriktirmek isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz bir iş için veya sevdiklerinizle ortaklı yatırımlara imza atabilirsiniz. İş arıyorsanız iş bulabilir var olan işinizde yenilikler ile karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizde geçmiş yaralarınızı saracak gelişmeler olurken işiniz ve gelirleriniz ile ilgili aklınızdan geçen dilekler gerçeğe dönebilir.

ASLAN BURCU

Yalnız olanlar kalıcı bir ilişki fırsatı yakalayabilir evli olanlar ilişkilerindeki sorumlulukları paylaşabilir kimileri ise ilişkisindeki sorunlar nedeniyle boşanmaya veya ayrılmaya karar verebilir. İlişkiler ile ilgili uzun soluklu kararlar alınacaktır. Yüksek öğretim, lisans, yüksek lisans gibi planlarınız için başlangıçlar yapabilir, kişisel gelişim ya da dil eğitimi gibi konuları düşünebilirsiniz. Eğitim ve gelişiminiz ile ilgili geçmiş yaralarınızı sarabilir yeni adımlar atabilirsiniz. Aynı zamanda seyahat için harekete geçebilirsiniz. Bu hafta aklınızdan geçenler gerçeğe dönüşebilir.

BAŞAK BURCU

Çalışma ortamınızda disiplini sağlayabilir, çalışma arkadaşlarınızla takım halinde bir çalışmayı ortak yürütebilirsiniz. Sağlığınız, diyetiniz, güzelliğiniz için kalıcı adımlar atabilir yalnızsanız günlük yaşamda kalıcı bir ilişki fırsatı yakalayabilirsiniz. Eşinizden ,ailenizden gelen maddi konular ile ilgili yeni kararlar alabilir varsa geçmişten gelen borçlarınızı kapatmak için harekete geçebilirsiniz. Kimileri bir yatırım kararı alırken kimileri de bir miras haberi alabilir. Maddi konularda aklınızdan geçenler gerçeğe dönebilir.

TERAZİ BURCU

Yalnız olan Terazilere müjde uzun soluklu kalıcı bir aşk kapınızı çalabilir. İlişkiler ile ilgili yepyeni bir döneme giriyorsunuz. Hali hazırda ilişkiniz varsa daha ciddi bir yola girebilirsiniz. Evliyseniz çocuk sahibi olmak için harekete geçebilirsiniz. Kimi teraziler ise aşk hayatında yalnız kalmayı boşanmayı veya ayrılmayı tercih edebilir. Eğer danışmanlık ile ilgili bir işteyseniz işiniz ile ilgili yeni kararlar alabilir yeni bir döneme girebilirsiniz. Geçmişten gelen ilişki sorunlarını kalıcı bir şekilde şifalayabilir ve ilişkiler, danışmanlık, mahkeme, iş ortaklığı gibi konularda dileklerinizin gerçekleştiğini görebilirsiniz.

Enerji dolu ışık saçan bir hafta olsun

AKREP BURCU

Kimi akrepler köklü bir taşınma yaşarken kimileri de kalıcı bir gayrimenkul yatırımı yapabilir. Ayrıca aile büyüklerinin sağlığı ile ilgilenmeniz gerekebilir. Yalnız olan akrepler evlenebilir. Bazı akrepler yaşadıkları evin maddi manevi sorumluluğunu almak durumunda kalabilir. Günlük yaşamınızı, sağlığınızı, diyetinizi düzene koyacak yeni kararlar alabilirsiniz. Çalışma ortamınızda da bir takım yenilikler meydana gelebilir. Geçmiş yaralarınızı yaracak yenilikler için adım atabileceksiniz bu hafta aklınızdan geçen dilekler gerçekleşebilir.

YAY BURCU

Yalnız olanlar yakın çevreden kalıcı bir aşk fırsatı yakalayabilir. Kardeşler, kuzenler veya yakın arkadaşlar ile seyahat edebilirsiniz aynı zamanda istediğiniz bir araç satın alabilir , uzun soluklu sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Her zamankinden daha disiplinli düşünüp, hareket edebilirsiniz. Yalnız olanlar aşk bulurken evli olanlar çocuk sahibi olmak isteyebilir. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili sorunları çözebilir, çocuk yapma sorunu yaşıyorsanız sorunları şifalayabilirsiniz. Aşk yaşamınız içinde geçmişten gelen yaraları şifalamanız söz konusu. Ayrıca aşk ve çocuk konuları ile ilgili dileklerinizin gerçekleşebilir ve yeni bir hobiye başlama kararı da alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

İş arayanlar düzenli geliri olan bir iş bulabilir hali hazırda işi olanlar gelirleri için görüşmeler yapabilir. Gelirlerinizi ve giderlerinizi düzenleyebilir, disipline edebilirsiniz. Kendinizi değerli hissettiğiniz kişiler ile bir araya gelebilirsiniz. Aynı zamanda yalnız olanlar yanında kendini değerli hissettiği biri ile ilişkiye başlayabilir. Yeni bir yere taşınmak, ev alım satımı, aile içindeki kişilerin gelip gitmesi gibi bir çok yenilik ev hayatınızda gerçekleşebilir. Geçmişten gelen aile sorunlarını çözme fırsatı bulabilirsiniz. Aynı zamanda aileniz, içinde yaşadığınız ev ile ilgili bir çok konuda dilekleriniz gerçeğe dönüşebilir. Ev dekorasyonu içinde yeni adımlar atabilirsiniz.

KOVA BURCU

Son zamanlarda çok emek verdiniz ve yoruldunuz bu hafta kendinizi iyi hissetmek için harekete geçebilir, kişisel bakım, kuaför, diyet, spor gibi konularda kalıcı adımlar atabilirsiniz. Eğer yalnızsanız kalıcı bir ilişkiye başlayabilirsiniz bu ilişki sizden yaşça büyük veya küçük biri olabilir. Hayatınızın bir çok alanında sağlam adımlar atabilirsiniz fakat sevdikleriniz üzerinde aşırı kontrolcü olmamaya dikkat etmeli. Yakın çevrenizde yenilikler olurken aklınıza yeni fikirler gelebilir, belki bir taşınma veya seyahat kararı alabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler, arkadaşlar ile ilgili geçmiş yaraları sarabilirsiniz. Aklınızdan geçenler gerçeğe dönüşebilir.

BALIK BURCU

Kontrolünüz dışında bir takım konular gerçekleşebilir, psikolojik ve fizyolojik sağlığınıza dikkat etmeniz iyi olabilir. Sağlığınız ile ilgili sorumluluk alabilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz. Terapi ve bağımlılıkları bırakmak konusunda disipline olabilirsiniz. Kendinizi değerli hissetmek adına yeni adımlar atabilir geçmiş yaraları sarabilirsiniz. Yeni bir iş veya var olan işinizde gelirlerinizle ilgili adımlar atabilirsiniz. Gelir gider dengeniz için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bol bol hediye alabilirsiniz. Maddi kaynaklar ve kendinize verdiğiniz değerle ilgili dilekleriniz gerçekleşebilir.

astrolog görkem

2 Nisan 2022 Merkür – Chiron Kavuşumu:​

İletişime dayalı önemli gelişmeleri ön plana çıkaracak, karmik etkilerle önemli dönüşümler yaratacak bir açı kalıbıdır.. Fevri, keskin konuşmalar, ani tepkiler, aceleci, sabırsız bir üslup öne çıkarken, ”dil yarası” oluşturabilecek potansiyeller söz konusu olacak. Ancak bazen bir söz bize hayatımızın gerçekliğini tüm çıplaklığı ile anlatabilir.. Kitaplar, romanlar okur anlayamaz da insan, bir sözle tüm benliği ile sarsılabilir.. İşte bu açı kalıbı kadersel bir kırılma dönemine işaret eder.. Bir uyanış, yüzleşme, dönüşüm ve buna bağlı olarak kadersel ayrılmalar, birleşmeler, yön değişimleri ön plana çıkacak.. Öte yandan şifa dönemidir.. (Açı kalıbının etki süresi +-3 gündür.)

Seda Turan

2 Nisan 2022 Güneş – Chiron Kavuşumu:​

Nostalji rüzgarları estirecek, geçmişi hatırlatacak, derinlere indirecek bir açıdır..
Kendinizi sorgulayabilir, geçmişe inebilir, geçmişinizle yüzleşebilirsiniz..
Çocukluğa ait travmalar öne çıkarken, rüyalar ile mesajlar alabilirsiniz.
Bu dönem zihninizde oluşan anılar, hatıralar yahut bilinçaltınızın getirdikleri, açığa çıkanlar karmik olarak dönüşür, kırılır ve özgürleşirsiniz..

Dolayısı ile döneme tavsiyem: yüzleşmekten kaçmayın, mutlaka yüzleşin. Acınızı içselleştirmeyin, izleyin ve gitmesine izin verin. Öte yandan çok naif, alından bir süreçtir.. En ufak eleştiriyi kişiliğinize saldırı olarak kabul edebilirsiniz. Buna bağlı olarak ilişkilerde, evliliklerde ani kopmalar, bitişler gündeme gelebilir, dikkat. (Açı kalıbının etki süresi +-3 gündür.)

Seda Turan

3 Nisan 2022 Merkür – Güneş Kavuşumu:​

Duygusal, düşünsel anlamda özgünlük getiren, farklılıkları ortaya koyan, fazlası ile derin bir dönemdir.. Kişi kendini farkına varır, vardığı gibi dışarıya yansıtması ise bir şölen haline dönüşür.. Yetenekler açığa çıkarken, kendi olmanın hazzını yaşayan bireyin, özgün ve kendi hali ile aslında nedenli ihtişamlı bir sanat eserine dönüştüğüne şahit olabiliriz.. Yine bu dönem sanat camiası, sanatçılar, eserler gündeme gelebilir. Öte yandan kimlik karmaşası yaşayan bireylerin özlerini bulmalarına yardımcı olacak bu açı, bir çok kimlik yarasını iyileştirecektir.. İlahi rehber insanlar, rehber rüyalar dönemin şanındandır.. (Açı kalıbının etki süresi +-3 gündür.)

Seda Turan

X