3 aylik bebek nasil uyutulmali

Berna9035

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2011
1.662
1.746
Merhaba
Dogumdan bugune kdar yogun gaz sancilari vs ile ugrasirken uyku duzenimizi oturtamadk. Bebegim kolikti. Sabahlara kadar nefesi keslircesine agliylrdu cok sukur azaldi suan sanciladi
Ama simdide uyumuyor kafayi yemek uzereyim bir ay sonra ise baslicam ve napicagimi bilmiyorum
Gunduz bazen bir kere uyuyo bazen onu da uyumuyor
Gece meme de uyutuyorum yataga koydugum an uyaniyor. Bi donem gogsumun ustunde uyurdu artik onu da uyumuyor. Napicagimi sasirdim yardimci olabilicsk varmi

Çok onaylamasamda yalancı emzik alıştıra bilirsiniz arkadaşımın çocuğuda kolikti hem uyudu hem biraz sakinlesmisti birde şu kendi sallanan beşikler var onuda kullandı

Merhaba benim oğlum da gazdan dolayı çok uykusuzdu uyurken bile ıkınıyordu ilk 4 5 ay o dönem kiraz çekirdeği doktora danışarak kimyon çayı ya da rezene çayı verdim o şekilde rahatlıyordu, uyuması da bir sıkıntısı olmadığı zaman yatağına koyardım kendi kendine uyurdu ama gazı olduğu zaman kucağıms yüz üstü yatırıp sırtına kiraz çekirdeği torbası koyardım o şekildr uyurdu şimdi çok şükür gaz sıkıntısı yok ama diş çıkarma döneninde sünnet döneminde ağrısı hafifleyene kadar 1 2 gün hep kucağımda uyuttum

X