3 gün önce labioplasti oldum

mntrhnm

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2022
14
0
29
Merhabah arkadaşlar ameliyatım 3 gün önce yaşadığım şehirden farklı bir şehirde gerçekleşti.Bu konu da çok araştırma yaptım isim vermeceğim ama bu konuda Türkiye’nin en iyisi olan doktordan randevu almıştım. Ameliyat günüm bile belliydi aramızda ki iletişim kopuklukları, kimseden dönüş alamayışım kaygılarım fazlaca uzak bir şehir oluşu ve fiyatın yüksekliği beni başka daha yakın bir şehirde doktor arayışlarına itti. Lokal olarak önce bölge uyuşturuldu sonra uyutuldum ameliyattan çıktığımda gülüyordum gerçekten hiç ama hiç ağrı acı hissim olmadı ilk gün uyuşukluktandır dedim ve ilaclarımı düzenli aldım. Dikiş hassasiyeti dışında hala ağrım acım yok. Şunu anladım bu işi doktorlar malesef sadece ticari düşüncelerle yapıyor. Ameliyattan çıkınca doktor kontrole bile gelmedi direk çıkışımız yapıldı. Ben doktoru sadece lokal iğneleri yaparken hala uyanık olduğum için gördüm sonrada uyutulduğum için görmedim. Kürtajdan çıkan hastalara şahit oldum olduğum yer hastane değil bu arada klinik. Belki de kürtajları doktor bile değil hemsiler yapıyor düşüncesi oluştu çünkü uyuduğunzda ne olup bittiğini bilmiyorsunuz zaten muayanene acayıp kalabalık doktor bir muayaneye bir ameliyata kosuyor benım oldugum ara eşimin söylemine göre 1 saat bir bosluk olmus kimse gelmemiş benim çıkmama yakın hastalar gelmeye baslamış. Olacagım ameliyat konusunda bana ne yapacagını anlatmadı öncesi sonrası istediğim için gösterildi baskalarına ait. Tatmin edici olmadığı için emin olmadan bu işe girdim pişmanmıyım degılım. Sarkmış dudaklardan kurtulmak benim en çok istediğim şeydi ameliyattan gülerek çok güzel oldu diyerek çıkışımın videosu var. Gercekten çok mutluyım görüntü cok kötü mor şiş ama sarkmıs dudaklarım yok.

Bende günlerce aylarca burayı didik didik edip yorum okudum. Sormak istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz bence parası olan kesinlikle bu işin en iyisi olan o doktora gitsin reklam vs denilmesin diye isim yazmıyorum ama herkes biliyor pahalı diye herkes tercih edemiyor. Amacınız zaten estetik ve görselse yağ dolgusu yaptırmalısınız ama amacınız gercekten sürtünmeden sıkışmadan kurutulmaksa bu işi yapan çoğu doktor sizi ikna edecek yeterli olacaktır. Benim beklentim yüksek değildi tahmin ettiğim gibide oldu ama doktorun doktorlar sitesi instgram vs gibi sayfalarında ilgili olduğuna dair fazlaca yorum vardı ben neredeyse muayenede olsun ameliyatta olsun doktorlarla iletişim bile kuramadım. Her okuduğunza inanmayın beklentilerle olacakları iyi tartın ücret bilgisi sorulacaktır muayene 550 labioplasti ve hudoplastı bu arada bunlar 11.700 ve ekstra anestezi için 600 tl ödemem oldu.

X