3 Kez dusuk yaptim ve pes etmedim

gulsevenn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2012
23
2
Benim yasadiklarim benim gibi ayni seyleri yasayanlara isik olsun diye bu konuyu acmak istedim....Ben 3 Kez dusuk yaptim herbiri cok zordu cagresizdim ilk hamileligimi 8.haftada sonlandirdilar kalbi durmustu melegimin kurtajla aldilar 2 ay sonra yine hamile kaldim ve oda 7 haftalik yine kalbi durdu yikildimmmm.... Genetik arastirmaya gittim Ayrica bebegimide gonderdim sonuc yok hersey normaldi herseyi arastirdim geceler gunler boyu ve trombofili paneli yaptirdim Faktor V laiden teshisi kondu fakat bu seferde hamile kalamiyordum 3 sene cagresizce dusukleri arastirirken kisirligi arastirmaya hamile kalma yollari ariyordum ve tup bebek yapma ya karar verdim tam Tedaviye baslayacaktim ki ilk verdigim kanda hamile oldugumu ogrendim mucizeydi tam zamaniydi derken onuda kaybettim hemde kan sulandirici ignelerime baslamisken....artik bebek istemiyordum tekrar tekrar yasayamazdim bunlari doktoruma dedim ki Ben artik hamile kalmak istemiyorum ve sagolsun beni o kadar telkin etti ki hic korunmadan tekrar 1 ay sonra hamile kaldim....evet 4.hamileligimdi ve aglaya aglaya gebelik testime bakakaldim yinemi gidecekti melegim....ama oyle olmadi okadar inatci ciktiki oglum sapasaglam kucagima aldim.Pes etmek yok onemli olan hamile kalmak...Ne tesaduftur ki benim gibi 6 dusuk yapan arkadasimla 1 ay arayla bebeklerimizi kucagimiza aldik....ve simdi bu durumu yasayanlar bu yazim size teselli olsun bir gun olacak inanin..

X