3 senelik ilişkim bir kız yüzünden bitti :(

Cevap verdiniz mi? Geri dönmeye ulaştığını nasıl anladınız? Merak açısından soruyorum yanlış anlaşılmasın. O dönemde okumuştum üzülmüştüm. Umarım karşınıza iyi birisi çıkar. Affetmeyin bence
Cevap yazmadım hiç. İlk engellerimi açtı her yerden sonra ortak arkadaşlarımıza duyurmuş pişman olduğunu tabii kulağıma geleceğini biliyordu. En sonda işte aramaya başladı haftada 1-2 kez arayıp açmazsam üstelemiyor. Özür dilemeyi bile beceremeyen bir insanla barışmam hata olur bence de. Affetmeyi düşünmüyorum.

Benimde bir erkek arkadaşım vardı lise yıllarından kalan böyle bir kız arkadaşı vardı onunla olduğum süre boyunca hep bu kıskançlıklarla kendimi yedim. Kızın ona ilgisi olduğunu bir türlü ona kabul ettiremedim.Ve bir şekilde ayrıldık.

Şimdi sanırım 6 yıldır evliler :KK45:

Benimde bir erkek arkadaşım vardı lise yıllarından kalan böyle bir kız arkadaşı vardı onunla olduğum süre boyunca hep bu kıskançlıklarla kendimi yedim. Kızın ona ilgisi olduğunu bir türlü ona kabul ettiremedim.Ve bir şekilde ayrıldık.

Üzüldüm gerçekten :KK43: çünkü nasıl bir his olduğunu, neler hissettiğini anlayabiliyorum. Özellikle sen erkek arkadaşına o kızın hoşlandığını anlatmaya çalışırken kıskanç olmakla abartmakla suçlanıp durursun. Oysa zaten her şeyin farkında oluyorlar biz nedense sevdiğimiz için boş yere dil döküp duruyoruz.

Kendine yol yapmis eski erkek arkadaşın. Bulustuklarinda elektirik alirlarsa sana, beni sen ona ittin diyecek, aklıma sen düşürdün diyecek. O zamana kadar seni de elinde tutmak istemiş. Ne münasebet, erkek arkadaşım bir kadınla böyle bir arkadaşlık kuracak ve buluşacaklar. Fotoğraflarını saklayacak falan, çok safmissiniz.

Eğer kızla yurumezse, size döner, ben olsam asla kabul etmem ama siz affeder gibi duruyorsunuz.

Doysunlar birbirlerine doya doya. Adiler.

Kendine yol yapmis eski erkek arkadaşın. Bulustuklarinda elektirik alirlarsa sana, beni sen ona ittin diyecek, aklıma sen düşürdün diyecek. O zamana kadar seni de elinde tutmak istemiş. Ne münasebet, erkek arkadaşım bir kadınla böyle bir arkadaşlık kuracak ve buluşacaklar. Fotoğraflarını saklayacak falan, çok safmissiniz.

Eğer kızla yurumezse, size döner, ben olsam asla kabul etmem ama siz affeder gibi duruyorsunuz.
Zaten tıpkı dediğiniz gibi oldu. Buluştular kızı beğendi beni engelledi şimdide 2 ay sonra dönmeye çalışıyor ama telefonlarına cevap vermiyorum.

Zaten tıpkı dediğiniz gibi oldu. Buluştular kızı beğendi beni engelledi şimdide 2 ay sonra dönmeye çalışıyor ama telefonlarına cevap vermiyorum.

Sakın... Kızı beğenip seni engellemesi zaten effedilir değil de, bu kız kurtulabilecegin bir kız gibi durmuyor. Affedersen yine bu kız ilk sırada, sen ikinci sırada yedek olarak kalacaksın. Kızla arası kötü olunca seninle vakit öldürecek iyi olunca hoop kıza. Biz bunları hep yaşadık :)

Sakın... Kızı beğenip seni engellemesi zaten effedilir değil de, bu kız kurtulabilecegin bir kız gibi durmuyor. Affedersen yine bu kız ilk sırada, sen ikinci sırada yedek olarak kalacaksın. Kızla arası kötü olunca seninle vakit öldürecek iyi olunca hoop kıza. Biz bunları hep yaşadık :)
Haklısın belki de hala görüşüyorlardır. Hiç haberim yok ben kafamda beni engellediği gün bitirmiştim ne aradım ne araştırdım. Ama adamın mayası bozuk bu kız olmasa da başka birini bulup yine aldatır ve sonra beni kıskanç olmakla suçlar. Zaten ne yüzle arıyor anlamıyorum. Sen çok kıskandın beni boğdun o yüzden biraz uzaklaşmak istedim yoksa seni seviyorum falan diyecek sanırım. Komik cidden

Haklısın belki de hala görüşüyorlardır. Hiç haberim yok ben kafamda beni engellediği gün bitirmiştim ne aradım ne araştırdım. Ama adamın mayası bozuk bu kız olmasa da başka birini bulup yine aldatır ve sonra beni kıskanç olmakla suçlar. Zaten ne yüzle arıyor anlamıyorum. Sen çok kıskandın beni boğdun o yüzden biraz uzaklaşmak istedim yoksa seni seviyorum falan diyecek sanırım. Komik cidden

Bu karaktersiz için kendini artık sakin üzme. Kurban olsun sana karaktersiz yalancı. Önüne bak, bırak yarım kalan hesaplar mahsere kalsın. Herkes iyi kötü yaptığı herşeyin hesabını verecek, bedelini odeyecek. Bu konuyu kafanda, kalbinde, ruhunda kapat. Kafanı karistirmasina izin verme. Aynı şeyi sen yapsaydın, o seni affetmezdi.

Okurken içim daraldı çocuğu yumruklamak istedim valla. Arkadaş olmadıkları belliymiş bence birkaç sene sonra evlendikleri haberini alman yakındır. Şimdi de o kızı kıskandırmak için seni arıyor olabilir. Karaktersiiiiz.

Yol ver gitsin. Terbiyesiz aptal. Resmen kızdan da hoşlanıyor senden de. Bunu aptal olmayan bütün kadınlar anlar. Sen de eskiden arkadaş olduğun bi erkekle mesajlaş konuş, kızarsa sen de aynısını yapıyorsun de. Düzeltme: Zaten ayrılmışsın kendini de üzme. Hayatına odaklan.

Son düzenleme:
X