3 yıllık Eski sevgiliyi unutamama

Olay baya uzun burda beni baya uyarmışlardı sakın yazma diye.Çocuk herşeyde zaten beni suçlayan birisi.Yaz ayında askerdeyken kafa dinlemek için beni bırakıp gidiyor ben gittiği için bir sürü arkadaş çevre edindim ve onun zoruna gitti birdahada barışmak istemedi.Daha sonra yazdı yazdım konuştuk fakat yeni yılda tamamen hayatından çıkıyorum dedi yalvardım saçma sapan gitme lafları ettim.hep kendimi suçladım en son sürekli bir yaz bir yazma yaptığı için başkasına değer veriyorum dedim.Ama sevgilim hiçbir zaman olmadı.Tamam dedi.Daha sonra kedimi kaybettim babam ölüm derecesine gelecek kadar kötü oldu sadece geçmiş olsun dedi herkes yanımdaydı sen neden bir kez olsun gelmedin dedim cevap vermedi beni suçladı..herşeyi geçip en son konuşmamızda yanımda olamamsına rağmen ondan eski fotolarımı istemek için mesaj attım.İlk ters konuştu daha sonra hayatın nasıl gidiyor dedim ve yeni bir arkadaş edindim dedi.Kim dedim tanımadığın birini sana açıklayamam dedi cinsiyeti be dedim kız dedi orda zaten canım yandı.Sonra ise neyse sende arkadaşlarınla mutlusundur hep yanındalar gibi imada bulundu.Daha sonra görüldü attım.Bir kez olsun onla konuşmak istiyorum ama artık başkası var cesaretim yok neden bilmiyorum içimde hep onun için namaz kılma isteği var sürekli namaz kılıp dua etmek istiyorum sebenini bilmiyorum.Bana bir yol gösterir misiniz gerçekten kötü hissediyorum
Namaz kimse için kılınmaz, Allah rızası için Allah için kılınır

Kızlar bu cocuk sanırım namaza başlamama vesile oldu namaz kılmayınca kötü hissediyorum

Bakışınızı değiştirin biri bizi sevince üzmez önemser arar sorar.Bu kadar ayrıl barış olmaz zaten.Yoksa bu hayat sizi çok üzer.Kac sene ömrünüz varki 3 sene kafanızı buna taktınız gitti 3 sene .Biraz böyle bakın herkes unutuluyor.Kimsenin zamana karşı bir gücü yok.Zaman herşeyi yok eder gençliği güzelliği sağlığı duyguları niye sonsuz olsun.Birsey biter birşey başlar Hayat boşluğu sevmez O doldurmuş sizin yerinizi.Kabullenmek teslimiyettir.Sevgide mücadele olmaz.Olmuyorsa hayırlıdır.

Olay baya uzun burda beni baya uyarmışlardı sakın yazma diye.Çocuk herşeyde zaten beni suçlayan birisi.Yaz ayında askerdeyken kafa dinlemek için beni bırakıp gidiyor ben gittiği için bir sürü arkadaş çevre edindim ve onun zoruna gitti birdahada barışmak istemedi.Daha sonra yazdı yazdım konuştuk fakat yeni yılda tamamen hayatından çıkıyorum dedi yalvardım saçma sapan gitme lafları ettim.hep kendimi suçladım en son sürekli bir yaz bir yazma yaptığı için başkasına değer veriyorum dedim.Ama sevgilim hiçbir zaman olmadı.Tamam dedi.Daha sonra kedimi kaybettim babam ölüm derecesine gelecek kadar kötü oldu sadece geçmiş olsun dedi herkes yanımdaydı sen neden bir kez olsun gelmedin dedim cevap vermedi beni suçladı..herşeyi geçip en son konuşmamızda yanımda olamamsına rağmen ondan eski fotolarımı istemek için mesaj attım.İlk ters konuştu daha sonra hayatın nasıl gidiyor dedim ve yeni bir arkadaş edindim dedi.Kim dedim tanımadığın birini sana açıklayamam dedi cinsiyeti be dedim kız dedi orda zaten canım yandı.Sonra ise neyse sende arkadaşlarınla mutlusundur hep yanındalar gibi imada bulundu.Daha sonra görüldü attım.Bir kez olsun onla konuşmak istiyorum ama artık başkası var cesaretim yok neden bilmiyorum içimde hep onun için namaz kılma isteği var sürekli namaz kılıp dua etmek istiyorum sebenini bilmiyorum.Bana bir yol gösterir misiniz gerçekten kötü hissediyorum
Sevdigin icin yorum yapamiyorum ama ondan nefret etmen icin turlu turlu sebeplerin varken namazi karsina daha iyi biri cikmasi icin etmelisin bence. ALlah yardimcin olsun🙂

Yani o kızla başka kızla onla bunla mutluda olabilir.Onla mutsuz olur bana döner bunu çıkarın kafanızdan
Yanlış yol bu bizle mutlu olmayan herkes başkasıyla mutlu olamaz çok saçma bişey .Sen kimsinki derler.Bu kadar önem vermek kendini ekmek su sanmak komik geliyor bana.Oooo ben kimleri gördüm sensiz ölürüm diyen başkasıyla çok güzel geçinen çevremde hep tecrübe bunlar.Sizde birgün bir kızın benden sonra mutlu olamaz dediği biriyle çok mutlu olabilirsiniz hayat böyle işte .

Konuşma. Yazma. Ağla zırla acı çek ama asla bir iletişimde bulunma. Böyle böyle alışırsın geçer başka söyleyecek bir şey yok.

IMG_9267.jpg
Bizim son konusmamız böyleydi sınra ben bunu diyince şok tabi.Sonra konustuk seninde erkek arkadasların var artık dedi görüşdü attım birdahadayazmadım

X