30 haftalık doktor değiştirme hakkında

Tavsiyeseven

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2023
178
175
24
Arkadaşlar siz doktorunuzu değiştirdiğiniz oldu mu? Sebepleriniz nelerdi? Sonrasında diğer doktorlar sizi kabul etti mi ? Zira çok sonradan yeni gebe kabul edilmeyebiliyor. Sizi dinliyorum :)

Arkadaşlar siz doktorunuzu değiştirdiğiniz oldu mu? Sebepleriniz nelerdi? Sonrasında diğer doktorlar sizi kabul etti mi ? Zira çok sonradan yeni gebe kabul edilmeyebiliyor. Sizi dinliyorum :)
Farklı ilden taşındığım için 28. Haftada kabul etti doktorum. Ama normalde geç gelenleri pek almıyorlar sanırım

Yani ıkı hamılelıgımdede cok doktor degıstım kımse hasta kabul etmıyorum demedi. Bu iş sen müşterisin gider oarasını öder girersin bence. Cok rısklı bır durumun yoksa her doktor kabul eder beden etmesinki

Yani ıkı hamılelıgımdede cok doktor degıstım kımse hasta kabul etmıyorum demedi. Bu iş sen müşterisin gider oarasını öder girersin bence. Cok rısklı bır durumun yoksa her doktor kabul eder beden etmesinki
Doğru. Nadir yaşanan bir durummuş . vesveselendim boş yere.

Bende deistirmeyi dusunuyorum insallah yarin hastaneye gidip soyliyicam doktor geldinde beni arasinlar insallah kabul eder benim doktorum 1 aydan fazladir bebeyime hic bakmadi ve bana yalnis tarih verdi rapor almaliydim 1 kez alamadim icin sorunlar yasiyorum simdi yine alamadim ama yolunu buldum sukur ozele gitim bu ay iki kez yarinda hastaneye

X