Doğuma Hazırlık 35 haftalık gebelikte toplanma

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

whist_erdem

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2021
10
0
29
Merhaba anneler 35 haftalık bir gebeliğim var 3. Sezeryanımı olucam Allah’ın izniyle sezeryan ile gebe kalma arası biraz erken oldu 4 ay gibi bir süre üç gün oldu karnım aşağı indi sert hareketler olmaya başladı geceleri de göğüs uclarım sızlıyor akıntı yoğunlaştı idrar koyulaştı duştan sonra hareketleri sert oluyor belimde de hafif ağırlık gibi his oluştu bu gebelikte farklı şeyler yaşıyorum doğum belirtileri mi acaba

Hiç bekleme doktora git nst dopler baksınlar diğer gebeliğinizle arası 4 aymı gerçekten s dikişlerden bi sıkıntı yaşadınız mı merak ettim

Dikişler ile hiç bir problem yaşamadım şuana kadar sadece iki gün oluyor biraz oturan ağrılar sert hareketler var sıklaşırsa gidicem acile.

Dikişler ile hiç bir problem yaşamadım şuana kadar sadece iki gün oluyor biraz oturan ağrılar sert hareketler var sıklaşırsa gidicem acile.
Sen bence hiç bekleme sıklaşmasını git bak kafan rahat etsin korkutmak değil maksadım sma Allah korusun aklında kalmasın sağlıkla gelsin inşallah

X