37. hafta çalışamaz raporu acil destek verir misiniz

sedacann

Elisa Melina'm 🎈
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2010
378
334
merhaba 37. haftada alınan çalışamaz raporu illa 37+0 almak zorundamıyız bir kaç gün geç alınsa sıkıntı olur mu bilgisi olan yardımcı olabilir mi rica etsem 😊

Benim doktorum bana tam 37+0da almam gerektiğini söylemişti. Ben o gün doktorun yanına gidememiştim, doktorum o güne ait olarak yazmıştı sonra gidip teslim almıştım.
32. hafta raporunu da tam gününde yazmıştı.

Benim doktorum bana tam 37+0da almam gerektiğini söylemişti. Ben o gün doktorun yanına gidememiştim, doktorum o güne ait olarak yazmıştı sonra gidip teslim almıştım.
32. hafta raporunu da tam gününde yazmıştı.
bnde görüştüm sgk sıkıntı olmazmış ama doğum sonrası izinde sıkıntı yapabilir iş veren dediler bnde onun sorun olmayacağını söyledim o zaman bir sıkıntı yok dediler 3 gün geç gidicem sadece rapor için

ayrıca gidip çalışamaz raporu almadınız mı 32. hafta raporunuzda tarih verilmişmiydi acaba hatırlıyor musunuz
32 de çalışabilir raporu aldim 37de çalışamaz aldim. Tarih hatırlamıyorum da zaten 37.haftada ayrilmak zorundayiz sanirim hafta bitene kadar

32 de çalışabilir raporu aldim 37de çalışamaz aldim. Tarih hatırlamıyorum da zaten 37.haftada ayrilmak zorundayiz sanirim hafta bitene kadar
bnde 37 ayrılıcam ama bir kaç gün sonra 37+3 de ayrılıcam evden çalıştığım için işleri devretmem gerek ondan sgk sıkıntı yaratır sandım olmazmış için rahatladı iş veren zaten izin gün sayısını sıkıntı yapmıyor o konuda rahatım

X