Bulaşık Makineleri 3bine kadar Simens bulaşık makinesi

OnDeryaa

Yürümek; yürekten gülerekten yürümek...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2011
3.549
3.683
fiyatı 3.000₺ i geçmiycek güzel bir makine istiyorum model tavsiyeniz varmı?
Çelik taban ve 3. Çekmece istiyorum birde kalan süre göstergeli.
Mutfağım eski tip tezgah altı. İnox çok leke olabilir o yüzden beyaz veya siyah olabilir varmı tavsiyeniz
Veya Siemens ten daha iyidir diyeceğiniz bi model marka da olabilir bu hafta almam lazım

Bir zamanlar buraya sormuşum. Keşke biri çıkıp ta bana sakın simens alma deseydi...
Şöyle ki 20 şubatta teslim aldık makinayı. İQ 700 zeolith bulaşık makinesi. KDV indirimi dediler sınıfının en iyisi bilmem ne 3600₺ e aldık. Ben onunla kısa süreli de olsa aşk yaşadım resmen. Harika yıkıyor. Kurutması üstün performans diycek bi söz Yok-tu. Ta ki Mayıs'ın 6'sında 2-2.5 aylıkken arızalandı servis kesinlikle ilgilenmedi. Sonunda eve nakliye gönderip atölyeye aldılar. O günden beri makineden haber alamıyoruz. Hiç bir bilgi verilmiyor. Sizi aratıcaz. Yetkiliye ileticez vs. Oyalandık. Şuan 1.5 ay oluyor. Resmî olarak itiraz. Geri ödeme yenisini isteme hakkımız doğduğu için hakem heyetine tüketici haklarına başvurduk. Ve işin abesliğine bakın. Değeri 2500₺ ün üstünde olan beyaz eşyaya bakmıyoruz dendi!!! Berbat bir müşteri hizmetleri ile karşı karşıya kaldık. Ve ben çok hastaydım bu süreçte. Gerçekten resmen yatalak kaldım. Yeni yeni kalkıyorum. İnanın bulaşıkları üç postada yıkıyorum. Dinlenip yatıp tekrar kalkıyorum. Bu bana revamıydı??
Şimdi Arçelik almaya karar verdim. Aman öyle lüks olmayı versin dedim. En iyisi olmasın. Alt tarafı yıkasın yeter. Çok moralimiz bozuk çok:KK43:

Bir zamanlar buraya sormuşum. Keşke biri çıkıp ta bana sakın simens alma deseydi...
Şöyle ki 20 şubatta teslim aldık makinayı. İQ 700 zeolith bulaşık makinesi. KDV indirimi dediler sınıfının en iyisi bilmem ne 3600₺ e aldık. Ben onunla kısa süreli de olsa aşk yaşadım resmen. Harika yıkıyor. Kurutması üstün performans diycek bi söz Yok-tu. Ta ki Mayıs'ın 6'sında 2-2.5 aylıkken arızalandı servis kesinlikle ilgilenmedi. Sonunda eve nakliye gönderip atölyeye aldılar. O günden beri makineden haber alamıyoruz. Hiç bir bilgi verilmiyor. Sizi aratıcaz. Yetkiliye ileticez vs. Oyalandık. Şuan 1.5 ay oluyor. Resmî olarak itiraz. Geri ödeme yenisini isteme hakkımız doğduğu için hakem heyetine tüketici haklarına başvurduk. Ve işin abesliğine bakın. Değeri 2500₺ ün üstünde olan beyaz eşyaya bakmıyoruz dendi!!! Berbat bir müşteri hizmetleri ile karşı karşıya kaldık. Ve ben çok hastaydım bu süreçte. Gerçekten resmen yatalak kaldım. Yeni yeni kalkıyorum. İnanın bulaşıkları üç postada yıkıyorum. Dinlenip yatıp tekrar kalkıyorum. Bu bana revamıydı??
Şimdi Arçelik almaya karar verdim. Aman öyle lüks olmayı versin dedim. En iyisi olmasın. Alt tarafı yıkasın yeter. Çok moralimiz bozuk çok:KK43:
Son durum nedir? Sahte servis olmasın benim de makineyi sahte servis götürdü

Ya ne kadar sinir bozucu bir ürün alıp böyle memnun olmamak. Biz de yeni Bosch marka bulaşık makinesi aldık. Önceki de Bosch’tu aslında yenisini Siemens yada Elektrolux almak istiyordum. Ama gittim Bosch aldım. Yıkadıktan sonra çok ağır plastik koku var, sanki araba lastiği gibi kokuyor içi, bardaklar da öyle. Yarın servis gelecek. Sizde de koku oluyor muydu? Son durum nedir?

samsung marka kullanıyorum öyle süre göstergesi vs gibi özellikleri yok dümdüz makine tek fonksiyonu tek sepet yıkama özelliğinin olması gerisi klasik 3 programlı.
3 yıl önce 750₺ almıştık inanılmaz memnunum tam bir fiyat performans ürünü.
aynı özellikte bosch marka makineler 400₺ daha pahalıydı.

X