4 aylik bebegim cok huysuz yardım!!!

Mira-M

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2017
929
676
Karni tok alti temiz oldugu zaman uykusunu aldigi zaman bile hic durmuyor surekli ağlayan bir kiz bebegim var.aglamaktan kastim.su sekilde....mesela birakiyorum dönuyor kendini zorluyor sonra ag lamaya basliyor bende geri duz cevirince tekrar dönuyor yine ayni seyler...... neyse kucagikma aliyorum bu kez çırpınıyor ayaklariyla karnimi itiyor. Gazi desen gazinida aliyorum ama durmuyor cok huysuz son zamanlarda.surekli hircin yapiyor sonra aglayip duruyor .kendini itiyor . Dis te cikardigni sanmiyorum hic sert lik yok dis etinde..... meme reddi de yapmaya basladi bu ara gunduzleri.mama 1 kere veryordum gunde. Sutum yetmedgi icin.simdi 2 ye 3 e cikardigim.oluyor cunku.meme almayip cigluk cugliga catlayana kadar agliyor .yardim edin napicam

Karni tok alti temiz oldugu zaman uykusunu aldigi zaman bile hic durmuyor surekli ağlayan bir kiz bebegim var.aglamaktan kastim.su sekilde....mesela birakiyorum dönuyor kendini zorluyor sonra ag lamaya basliyor bende geri duz cevirince tekrar dönuyor yine ayni seyler...... neyse kucagikma aliyorum bu kez çırpınıyor ayaklariyla karnimi itiyor. Gazi desen gazinida aliyorum ama durmuyor cok huysuz son zamanlarda. Surekli hircin haraketler yapiyor.agliyo birden bire.Dis te cikardigni sanmiyorum hic sert lik yok dis etinde..... meme reddi de yapmaya basladi bu ara gunduzleri.mama 1 kere veryordum gunde. Sutum yetmedgi icin.simdi 2 ye 3 e cikardigim.oluyor cunku.meme almayip cigluk cugliga catlayana kadar agliyor .yardim edin napicam

Acaba atak haftası mı ? Benm kızım da bir ara yaptı böyle 3 aylıkken falan.Kurban bayramının 2. Günü :O Allah yardımcın olsun çaresizlik çok zor.Ben hoplata zıplata emzirdim istemedi gezdirdim dışarda uyuttum,uyku arasında emzirdim.sakinleştirmenin yolunu bulursun inşallah.

Sadece senin bebeğin huysuz değil canm üzülme .

Acaba atak haftası mı ? Benm kızım da bir ara yaptı böyle 3 aylıkken falan.Kurban bayramının 2. Günü :O Allah yardımcın olsun çaresizlik çok zor.Ben hoplata zıplata emzirdim istemedi gezdirdim dışarda uyuttum,uyku arasında emzirdim.sakinleştirmenin yolunu bulursun inşallah.

Sadece senin bebeğin huysuz değil canm üzülme .
Insallah ama napsam durmuyo tirlaticam en son

Karni tok alti temiz oldugu zaman uykusunu aldigi zaman bile hic durmuyor surekli ağlayan bir kiz bebegim var.aglamaktan kastim.su sekilde....mesela birakiyorum dönuyor kendini zorluyor sonra ag lamaya basliyor bende geri duz cevirince tekrar dönuyor yine ayni seyler...... neyse kucagikma aliyorum bu kez çırpınıyor ayaklariyla karnimi itiyor. Gazi desen gazinida aliyorum ama durmuyor cok huysuz son zamanlarda.surekli hircin yapiyor sonra aglayip duruyor .kendini itiyor . Dis te cikardigni sanmiyorum hic sert lik yok dis etinde..... meme reddi de yapmaya basladi bu ara gunduzleri.mama 1 kere veryordum gunde. Sutum yetmedgi icin.simdi 2 ye 3 e cikardigim.oluyor cunku.meme almayip cigluk cugliga catlayana kadar agliyor .yardim edin napicam
bu anlattıklarınız farklı bir bağırsak problemine benziyor.gaz olmadığına emin misiniz çünkü bazen gaz çıkmayabiliyor.kaka yapmada zorlanan bebeklerde de bu durum görünüyor.büyüme atağı da olabilir.ama en önemlisi yorgunluktan ağlayabilir.yay gibi gerilme,ayakların sürekli hareket halinde olması ve susturulamayan gaz sancısına benzetilen bir ağlama.göz ovuşturup orasını burasını çekiştiriyor mu?bulunduğu ortam kalabalık mı tv izletiyor musunuz.aktiviteleri beslenme aralıkları ve yine en önemli olan uyku düzeni.bunların hepsini ele almanızı öneririm.

memeyi redetmesinin sebebi biberondan daha kolay zahmetsiz mama gelmesinden de kaynaklı olabilir.isterseniz karnını hafif ılık doğal zeytin yağı,çörek otu yağı yada kızıl kantoron yağıyla da ovarak,ayak altlarına masaj yaparak da bebekte rahatlama oluyor mu gözlemleyebilirsiniz.bu yağlar ve masaj gaz ve kaka problemlerine bire bir.

X