Saç Kesim Şekilleri 4.cemre saça düştü!

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.872
40.715
Havaların ısınmasıyla ilkbaharın geldiğini işaret eden cemreler sırasıyla havaya, suya ve toprağa düştü. Şimdi sıra saçlarda. Buyurun ispatı podyumlarda…

İlkbahar=çiçek, böcek, renk! Her yerde bir canlanma, bir hareketlenme… Kıyafetlerimizden tutun da evin dekorasyonundan sürdüğümüz ojeye kadar her şey renkleniyor. Saçlarımız da öyle.

4.cemre1_.jpg
Saç süslemesi olarak İlkbahar/Yaz 2015 podyumlarında ilk dikkatimizi çeken Fendi modellerinin saçındaki kocaman renkli tokalar oldu. Saç stilisti Sam McKnight, yandan ayrılmış, salaş bir at kuyruğunu bu muhteşem aksesuarla renklendirmiş. Son derece kolay, hızlı ve zekice. Saçınızın bir türlü şekle girmediği günlerde buna benzer büyük bir aksesuarınız mutlaka olmalı.
marchesaSS2015.jpg
Marchesa’nın tepeden tırnağa bahar kokan şovunda, bol çiçekli, bohem detaylı kıyafetleriyle uyum sağlayan bu saç bandı içimizi açıyor. Ortadan ayrılarak açık bırakılan hafifçe hacim katılmış ‘festival’ saçı, doğayı ve özgürlüğü simgeleyen tasarımlarla uyum içinde.
4.cemre2_.jpg

Konu saç aksesuarları olunca Dolce & Gabbana’dan bahsetmeden olmaz. Ortadan ayrılan saçlar kulakları da örterek ensede topuz yapılmış. Ancak kusursuz değil aksine hafif dağınık, bir kaç tutamın serbest bırakıldığı bir topuzdan bahsediyoruz. Bu basit saç modeline fark katan ise dalından son anda koparılan taptaze güller ve karanfiller. Saç stilisti Guido Palau’nun yarattığı bu model, yarı İspanyol, yarı Sicilyalı Dolce & Gabbana kadınının her zamanki gibi gösterişli, kadınsı ve romantik havasını destekliyor.

BoraAksu.jpg

Bora Aksu defilesindeki modellerin yandan gevşek bir şekilde ayrılan saçları, kulak altından at kuyruğu yapılarak kalın bir lastikle ucuna kadar sımsıkı dolanmış. Beyazlar içinde podyumda yürüyen modellerden bazıları, taşlarla süslenmiş çiçekli saç aksesuarlarını takma şansını yakalamıştı. Bu mücevher görünümündeki saç bantlarını kullanırken, makyajınızın sade olmasına ve küpe ya da kolye takmamaya dikkat edin.

beuty.edit.com

Çok güzel renk renk ama ben aksesuara doymuş biri olarak artık hiç kullanmıyorum. hep koyu renk tokalar kullanıyorum, lastikler, tel tokalar, doğallığı seviyorum.:KK17:

X