40-42 beden bluz -elbise (1 adet 48 beden var) kotlar ve yeniler eklenecek.. Dolabımı boşaltıyorumm.

eass

Kardeş Can'dır
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2010
360
16
Koton -40 bdnNerden aldığımı hatılamıyorum tanınmış marka değil xl Lacivert rengi fusıon 42 Giymek kısmet olmadı etiketsiz 0 sateen marka 40 beden lacivert belinde lastık var fusion marka 40 bedenAcık sarı payetli şık koton 0 40 bedenKoton 40 beden Ekol 48 beden butikten alınma taşlarında dökülme vs yok kumaş ( başka yerlerde penyelerini gördüm ) tok bir komaşı var L beden yine giyilmemeiş ama etiketsiz lacivertfusıon marka etek kısmı danteli 42 bedneKoton şifon astarlı 40 beden Butıkten alınma deri detaylı kalın esnek kumaşı var 42 beden Yeşil ( tonunu bilemiyorum su yeşilimi nil yeşilimi ) şifon bluz fusion40 bdn Omuz kısımları pencereli koton 40 bdnÖnü taşlı dökülme vs yok fusıon 42 Bluzlar tanesi 10 lıra
Elbiseler 20 lira
Büyğk beden elbise 50 lıra
Müsait bir zamanda kot kumaş pantolonda eklicem

Güncel , toplu alımda fiyatta anlaşırız. 150 lira üzerine sıfır siyah kullaışlı bir çanta hediyemdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…