40 yaşından sonra düşük yapıp Hamile kalanlar

mucizehayat63

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2021
12
46
45
Hanımlar 42 yaşındayım 4 yıllık evliyim. Tüp bebek ile hamile kaldım. Bebeğimin 8. Haftada kalp atışları durdu ve 5 gün önce kürtaj yapıldı. Bu yaşlarda düşük yapıp hamile kalanlar tecrübelerinizi bizimle paylaşırmısınız

Abla inan ki çok üzüldüm bir bilgim yok ama illa ki bilen başına gelmiş olan birileri çıkacaktır. Allah hayırlısını versin inşallah en kısa zamanda güzel haberlerini alırız.

geçmiş olsun yaşla ilgisi olduğunu sanmıyorum benimde 2 tane 10 ve 13 haftalık kalp atışları durduğu için kaybettim ve bir çok beyanında başına geliyor onun için dusugun yaşla ilgisi yok cnm bize ve isteyen dileyen herkese hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin rabbim inşallah en kısa zamanda

Aminnn canm inşallahhhh

Ben 13 haftalik Septik Abortus enfeksiyon sebebi ile kalbi duran bebegim gecen cumartesi kurtajla alindi tekrar kalabilirmiyim hic bilmiyorum ağlamaktan perisan oldum bu arada 41 yasindayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…