5. Haftalık gebe kanama

beyazmelek0156

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2023
51
9
26
Ben tüp bebek gebesiyim ilk önce vajinal ultrasonla keseyi gördük 3-4 gün sonra Karından gördük ve 3-4 gün sonrası su gibi kırmızı bir kanama yaşadım spekulumla baktılar aktif kanama görünmedi kese duruyor vajinal ultrasonla baktık kalp atışı var kesenin içinde görünüyor ama dinlemedik doktor duyulmaz küçük 5 haftalık dedi kanama alanı falan görmedi şu an kahverengi akıntı gibi geliyor ama korkuyorum başına gelen var mı 😔

Merhaba canım nasıl oldun bende aynı durumda kaldım 2 düşüğüm var 3 gebeliğim 1 hafta kahverengi akıntım.vardı hastanede doktor kanama alanı yok dedi cumartesi gününden beri ağır kırmızı kanamalarım başladı

Benim 7. Hafta başladı 7+0 da ben de tüp bebek gebesiyim bir gün sürdü başladığı gün hastaneye yatışım yapıldı proluton iğne vuruldu geçti. Geçtiğimiz perşembe tekrar başladı açık kırmızı pembe bazen kahve su gibi akıntı. Bugün 8+3 üm. Dört farklı doktora gittim kimse kanama alanı görmedi ben de anlamadım bu işi.

Bende oyle oldu kuzum kalp atisini duyduk hicbir sikinti yoktu progesteron kullan iliskiden uzak durun canim gecicek insallah hic stres yapma

Yorumları yeni gördüm proluton vuruldum şimdilik bi şey yok çok şükür kalp atışları başlamış gördüm ama dinlemedik şimdi şöyle bi şey var kanamam varken beta baktılar 3542 çıktı 4 gün sonra doktor tekrar istedi 5215 çıktı bu artış as değil mi korktum açıkçası

Benim 7. Hafta başladı 7+0 da ben de tüp bebek gebesiyim bir gün sürdü başladığı gün hastaneye yatışım yapıldı proluton iğne vuruldu geçti. Geçtiğimiz perşembe tekrar başladı açık kırmızı pembe bazen kahve su gibi akıntı. Bugün 8+3 üm. Dört farklı doktora gittim kimse kanama alanı görmedi ben de anlamadım bu işi.
İğnelereinizi ilaçlarınızı kullanıyomusunuz? Kullanıyosanız ne tür ilaçlar kullanıyorsunuz bende aynı durumu yaşadım tüp bebek 7 haftadayım sıyah lekelenme şeklinde doktor Proluton verdi

Kızlar ben de tüp bebek tedavisindeyim. Tranfer sonrası 10. Gündeyiz . Bugün pembe bir kanama olmuş. Sizlerin durumu nasıl neticelendi . Yardımcı olursanız çok sevinirim

X