5 haftalık gebelik kırmızı kanama adet sancısı

Küçük kanama alanı var dedi bebeğin kalp atışlarını duyduk hafif şekilde daha beş haftalık iğne vuruldum cuma tekrar gel dedi çok korkuyorum düzelir mi
Düzelir Allahın izniyle korkmayın
Ben ayaklarımı bi yastığa doğru yuksrı kaldırıp uzanırdım wc dışı kalmamıştım bi süre

Düzelir Allahın izniyle korkmayın
Ben ayaklarımı bi yastığa doğru yuksrı kaldırıp uzanırdım wc dışı kalmamıştım bi süre
Benimde yanımda kimse yok eşimden başka bende sadece yemek yapıyorum mecburen onun dışında dinleniyorum bı şey olmaz inşallah

Merhaba bende 14 haftalık düşük yaptım son ana kadar bebeğimin kalp atışları vardı kanamadan ve sancidan kaynaklı kaybettim kanama alanı var dedi doktor başkada müdahale edilmedi normal doğumla doğdum kötü bir his inşallah rabbim bir daha nasip eder korunmadan ikinci çocuk istiyorum aslında doğru bir karar mi sizce

Merhaba bende 14 haftalık düşük yaptım son ana kadar bebeğimin kalp atışları vardı kanamadan ve sancidan kaynaklı kaybettim kanama alanı var dedi doktor başkada müdahale edilmedi normal doğumla doğdum kötü bir his inşallah rabbim bir daha nasip eder korunmadan ikinci çocuk istiyorum aslında doğru bir karar mi sizce
Düşük riski ilk 3 ay demiyorlar mıydı daha fazlası da mi oluyormuş hiç bilmiyordum Allah esirgesin bütün anne adaylarını içinde de bizleri 😢 benim kürtajdan sonra en az 3 ay sonra tekrar denenir demişti ama doktor ne dedi?

Benim ilki yerleşme kanamasıydı daha keseyi bile görmemiştim 8. Haftamdaki bianda kan boşaldı içimden adet kanı gibi 1-2 saat devam etti o gece hastanede kaldım takip ettiler gittikçe azaldı ama hep koyu renk kahverengi ve pıhtı seklinde devam etti tahminimce 10 gün kadar benim biraz kanama alanım vardı
Merhaba size bir şey sormak istiyorum 5+5 hamileyim sürekli kahverengi lekelenmem var 6 cmlik bir kistim var, kese göründü dün ve sağlam oldugunu yine de dinlenme yapacağımı ilişkiyi yasakladı progestan verdi 3 kez fitil şeklinde. Rutin ev işi yap ev işinde düşecek olan çocuk zaten düşer tutunamaz dedi çünkü lesem düzgün kanamalı falan değildi ama ben en ufak iş yapsam lekelenme oluyor yatınca sorun yok, bu lekelenmeler sizce tehlikeli mi yoksa ben sürekli yatmalı mıyım

Merhaba size bir şey sormak istiyorum 5+5 hamileyim sürekli kahverengi lekelenmem var 6 cmlik bir kistim var, kese göründü dün ve sağlam oldugunu yine de dinlenme yapacağımı ilişkiyi yasakladı progestan verdi 3 kez fitil şeklinde. Rutin ev işi yap ev işinde düşecek olan çocuk zaten düşer tutunamaz dedi çünkü lesem düzgün kanamalı falan değildi ama ben en ufak iş yapsam lekelenme oluyor yatınca sorun yok, bu lekelenmeler sizce tehlikeli mi yoksa ben sürekli yatmalı mıyım
Bende 5 hafta 5 günlük gebeyim 7 yıl sonra gelince Dr iğne ve progesteron verdi vajinadan düşük tehlikem yok geç gebelik olduğu için önlem alalım dedi ve ben ağır işler yapmıyorum yemek yapıyorum sadece bence dinlen hiç kalkma benim kanamam hiç olmadi ama yinede dikkat ediyorum bence hep yatmalisin bebeğin için Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🥰

Merhabaa
Bana doktorum bol su iç ve sadece wc ye kalk demişti cünkü kese suan yerleşiyor demişti . Ben uzun bi süre yattım lekelerimde uzun süre devam etmişti yani iş yapılmalımı bilemedim doktorunuza güveniyosanız eğer onu dinleyin tabiki nasibi varsa devam eder ama yinede tedbirli olmak gerekir bence

Bende 5 hafta 5 günlük gebeyim 7 yıl sonra gelince Dr iğne ve progesteron verdi vajinadan düşük tehlikem yok geç gebelik olduğu için önlem alalım dedi ve ben ağır işler yapmıyorum yemek yapıyorum sadece bence dinlen hiç kalkma benim kanamam hiç olmadi ama yinede dikkat ediyorum bence hep yatmalisin bebeğin için Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🥰
Amiin bende bir tehlike yok ama kist var sanırım ondan oluyor, ben de 4 senedir korunuyordum ilk ay gebe kaldım ama yine de çok hassas ilk gebelik korkuyorum

X