5 haftalık gebelik

minigim3456

Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2023
383
126
27
Merhaba kızlar bugün 5 hafta 4 günlük hamileyim kesemizi gördük çok şükür 28 eylülde doktorumuz kalp atışları için kontrol verdi kese boş mu dolu mu bakarız dedi sizce 5 haftalıktan kese gözüküp de bebeği göremeyen varmı zamanı varmı yani öncelikle isteyen herkese rabbim nasip etsin inşallah kimsenin hiç bir kadının rabbim kucağını boş bırakmasın aminnn❤️❤️

hiç korkmayın, çok iyi anlıyorum zaten doktorlar kesenin şeklinden bile sorun olup olmadığını anlıyorlar aslında.
15 gün var kontrolüme keseyi gördük kesemiz var dedi 15 gün sonra kalp atışlarını dinleriz dedi bide keseye bakarız boş mu dolumu diye dedi yani kötü bişey olsa söylermiydi sizde canım

Çok sevindim cnm benım bugun tam 5 hafta oldu pazartesi randevu aldım sana alttanmı baktı doktor söledi cnm acabba
Hayır canım ben hiç alttan baktırmadım zaten ilk zamanlarda uygun olmuyor böyle şeyler karından baktı hep Şuan çok şükür 9 hafta 4 günlüğüm

Aşkım 6/7 haftada görürsün kese Şuan oluşmuş çok şükür bendede öyleydi korkma stres yapma bebeğin yerleşsin vitamin falan verdi mi
Kuzum d vıtamını verdi gyno ferro doye karısık folık asıtte var içinde bır ilac verdi bırde tsh yüksekmış 50 mg bır ilaç verdi hafta 6 haftalık olucam kaşıklarım ama hala ara ara agrıyor göhüslerim şiş akıntım var hep tedirginim korku var kese gorundu ya bebel yoksa vs vs

Kuzum d vıtamını verdi gyno ferro doye karısık folık asıtte var içinde bır ilac verdi bırde tsh yüksekmış 50 mg bır ilaç verdi hafta 6 haftalık olucam kaşıklarım ama hala ara ara agrıyor göhüslerim şiş akıntım var hep tedirginim korku var kese gorundu ya bebel yoksa vs vs
Hiç sıkıntı yapma bende10 hafta 3 günlük oldum kasık ağrısı hala bende var çok normal rahim gittikçe büyüdüğü için ağrılar oluyor olucakta akıntılarım oluyor rabbim sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah

Hayirli olsun öncelikle.. 3000 ve ustu Beta Hcg sonucundan sonra kesinlikle bebekte gozukuyor 😊 ben 7 haftamda gordum

Hiç sıkıntı yapma bende10 hafta 3 günlük oldum kasık ağrısı hala bende var çok normal rahim gittikçe büyüdüğü için ağrılar oluyor olucakta akıntılarım oluyor rabbim sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin cnm çok teşekkür ediyorum

X