Lekeler, Çiller 5 seans karbon peeling yaptırdım

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
arkadaslar benim yuxumde ikinci kizimdan sonra inanilmaz leke oldu.dr malesma dedi krem vb kullanmadigim krem ve dogal yontem kalmadi.Allah a sukur bir komsumun tavsiyesi uzrrine doguda bir eczaciya krem hazirlattik.su an cildim oyle guzel ki piril piril.kapaticilarin fondotenletin kapatamadigi lekeler bir aydan kisa bir surede su an inanilmaz acildi ve hafif bir pembe olarak kaldi.6 seans kimyasal peeling yaptirdim.pahali kremler kullanfim hicbir fayda gormedim.simdi lekeli bir yuz gorsem Allah rizasi icin yardim etmek geliyor icimden.insallah bu lekelerden herkes kurtulur.bir bayan icin cok zor bir durum.foto cekinmeye korkuyordum cok sukur Allah a kurtuldum.Allah herkese sifa versin .sevgiler...krem ve solusyon kullandim.
krem ne kullandınız

arkadaslar benim yuxumde ikinci kizimdan sonra inanilmaz leke oldu.dr malesma dedi krem vb kullanmadigim krem ve dogal yontem kalmadi.Allah a sukur bir komsumun tavsiyesi uzrrine doguda bir eczaciya krem hazirlattik.su an cildim oyle guzel ki piril piril.kapaticilarin fondotenletin kapatamadigi lekeler bir aydan kisa bir surede su an inanilmaz acildi ve hafif bir pembe olarak kaldi.6 seans kimyasal peeling yaptirdim.pahali kremler kullanfim hicbir fayda gormedim.simdi lekeli bir yuz gorsem Allah rizasi icin yardim etmek geliyor icimden.insallah bu lekelerden herkes kurtulur.bir bayan icin cok zor bir durum.foto cekinmeye korkuyordum cok sukur Allah a kurtuldum.Allah herkese sifa versin .sevgiler...krem ve solusyon kullandim.
Elazığ dan mı yaptırmıştınız? Ben de bahsettiğiniz şekilde krem solüsyon kullandım. Soyma yaptı. Kısa bir sürede lekelerim tamamen temizlemişti. Daha sonra lekeler aynı şekilde çıktı, tekrar kullandım fakat cildimde soymadan dolayı incelme olduğu için bu sefer yaralarım iyileşmemeye başladı. Dermapendi, kremler, solüsyonlar, vitaminler neler neler kullandım, döktüğüm paranın haddi hesabı yok. Kısa süreli değişimlerdi hep. Ben de artık lekelerle savaşmayı bıraktım. Doğal yöntemleri denemeye çalışıyorum. Bugün kavun çekirdeği sütünü şiddetle tavsiye ettiler, evde hazırlayıp kullanmaya başladım.Bakalım etkili olacak mı?

Gözenekler için yaptıracaktım konuyu okuyunca kafam karıştı gözenek için yaptırıp memnun olan varmı?

Merhabalar karbon peelingi ben akne i,lerimnicin düşünüyordum buralara kadar geldim yorumları okudum kafam çorba...
Ama leke sorunu olanlar için şöyle yardımcı olabilirim kardeşim eczacı ve leke kremi kendisi de yapıyor...
Gece kremi olarak kullanılıyor leke üzerine ince bir tabaka şeklinde ilk hafta itibari ile gözle görünür derecede etki ediyor...Kremin çıkış noktası yanık sonrası izinden kurtulamayan hastası ile baslamiş... kendim de kullandım güzel sonuçlar aldım... Bir-çok arkadaşım da kullandı hepsi memnuniyetini dile getirdi... Burada adını yazamıyorum malum reklama girer diye ama özelden ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım... Lekeler insanın moralini vok bozuyor hamilelik sonrası ben yaşamıştım çok şükür Şimdi hiç tedirgin olmuyorum düzenli kullanımımda hemen toparlanıyor cildim en azından leke problemimi hallettim ...
Darısı akne izlerime...
Merhaba bana da özelden yazabilir misiniz leke için kremi? Teşekkür ederim.

bana da geçen bir güzellik merkezi lekeler için karbon peeling yapıyoruz diye pazarlamaya çalıştı, iyi ki kanıp kabul etmemişim. zaten bu ekonomide her şeye para veremiyoruz bir de bizi kandırıyorlar.

Ben haccer krem gibi etkin bir krem kullanmadim leke icin bir likit peelingle beraber kullandim yanik gibi lekem varfi expigment gidermedi aksine büyüttu
Cilt doktoruna da gittim acici kremler verdi hic ise yaramadi ama likit peeling haccer krem bir dr purest in acici serumu ise yaradi geçen seneki o leke artik yok

X