6 aylık evliyim ilişki gerçekleşmedi yardım edin nolur

minikkelebek17

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2024
10
3
29
6 aylık evliyim hala birlikte olamadık dilatör seti aldım 4.de zorlanıyorum eşimde deneyimsiz nasıl penisi sokması gerek bilmiyır bazen ona diyorum acıma bana yap, yapamıyor artık yıprandım umutlarım bitti yardım edin 😢 eşimde ilişki başında iyi ama sonra morali düşüyor hemen penisi iniyor

Son düzenleme:
6 aylık evliyim hala birlikte olamadık dilatör seti aldım 4.de zorlanıyorum eşimde deneyimsiz nasıl penisi sokması gerek bilmiyır bazen ona diyorum acıma sapla ama yapamıyor artık yıprandım umutlarım bitti yardım edin 😢 eşimde ilişki başında iyi ama sonra morali düşüyor hemen penisi iniyor
Acıma sapla neya😃

Yazik ya niye güldünüz diyecektim de evet acıma sapma demesi komikmiş 😁
Ya konu sahibi kayganlastirici jel denediniz mi hem dilatör de hem esinizde deneyin daha kaygan olunca kolay olur.

Yanii şimdi burdan nasıl söylenir bilmiyorum ama önce kafanızda bitirmeniz lazım söyle düşün yüzyıllardır insanlar bu şekilde ürüyor,beraber oluyor çok normal birsey 😁😂

Yani esinde deneyimsiz öncelikle nereye ne yapacak onu öğrensin sen yardımcı ol en azından elinle falan yönlendir oralarda takılsın bir süre zaten olur 😂 Ya ustu kapalı bu kadar anlatılıyor eğer normalde tanıdığım birisi olsan daha açık bir şekilde yardımcı olmak isterdim ama sorry... Ve 6 ay çok uzun bir süre yani bence uzatmayın daha fazla bu süreci psikolojik olarak yıpratır

Eşin beceriksiz canim sende bişey yok. Sen tabi ki aciycak diye korkucaksin kasılcaksın. Eşin hap kullansın ereksiyonun uzun süre kalması için.

6 aylık evliyim hala birlikte olamadık dilatör seti aldım 4.de zorlanıyorum eşimde deneyimsiz nasıl penisi sokması gerek bilmiyır bazen ona diyorum acıma bana yap, yapamıyor artık yıprandım umutlarım bitti yardım edin 😢 eşimde ilişki başında iyi ama sonra morali düşüyor hemen penisi iniyor
Kötü bir durum ama onca zamandır nasıl olmaz eşinde muhtemelen sorun var

X