6 aylik hamile kalma seruvenim

Ama bi dk
Soldaki C çizgisiymiş
T daha koyu 🥰
Bugün döngünüzün kaçıncı günü
Adetinizin başladığı ilk günden sayarak

bugünkü testlerim 15.20 de yaptım farklı marka alıp onuda denedim ama hiç daha öncesini değerlendiremedim çatlamış görünüyor testlere göre testi yapmadan 5 dk önce kahve içtim misafirim geldi diye bir sıkıntı yapar mı acaba çok erken hemen idrara karışmamıştır diye testi yaptım açıkçası

Eklentiler

• EC513D5D-E974-45BC-9606-FB954227767B.jpeg
    EC513D5D-E974-45BC-9606-FB954227767B.jpeg
    145,1 KB · Görüntüleme: 117
bugünkü testlerim 15.20 de yaptım farklı marka alıp onuda denedim ama hiç daha öncesini değerlendiremedim çatlamış görünüyor testlere göre testi yapmadan 5 dk önce kahve içtim misafirim geldi diye bir sıkıntı yapar mı acaba çok erken hemen idrara karışmamıştır diye testi yaptım açıkçası
Testiniz pik yapmış
Kesimlikle değerlendirin
Bugün silik çıkarsa çatlamış demektir
Çatladıysa bugün korunmasam tutar mı acaba? Yumurtanın çatlayıp çatlamamasının bir önemi var mı?

Bugünkü ovülasyon testiniz nasıl çıktı
Bugünü mutlaka boş geçmeyin eşinizle değerlendirin

Eklentiler

• D74165F2-3A14-48AB-88CA-5A30DFF1BFB4.jpeg
    D74165F2-3A14-48AB-88CA-5A30DFF1BFB4.jpeg
    145,1 KB · Görüntüleme: 117
Yok kahve etkilemez ama bence çatlamış yumurtanız
Bu akşam ilk fırsatta ilişki deneyin
Hepsini alt alta koyup tekrar bi atar mısınız fotoğraf

Yok kahve etkilemez ama bence çatlamış yumurtanız
Bu akşam ilk fırsatta ilişki deneyin
Hepsini alt alta koyup tekrar bi atar mısınız fotoğraf
Az önce tekrar test yaptım yine silik bu ay hep korunmuştum yumurtada çatladı belkide akşama geç kalmış olacağım

Eklentiler

• 4F6054AB-4E1E-4718-A931-6A66E3BE1186.jpeg
    4F6054AB-4E1E-4718-A931-6A66E3BE1186.jpeg
    58,2 KB · Görüntüleme: 115
Özellikle ayak bileklerim ağırdı benimde bel, sırt, sol kadın şuanda her an regl olacakmışım gibi bir his var + olarak kalp çarpıntım olmaya başladı ben 1 tane boş gebelik geçirdim onda da belirtim kalp çarpıntısıydı umarım gebelik vardır, 🙏🏻 beklemedeyim😍
Cnm boş gebelikten ne kadar süre sonra gebe kaldın

Merhaba kızlar ,
Bir gün hamile kalirsam buraya yazacağıma söz verdim kendi kendime . Ben 28 yaşındayım 1 yıl 3 aydır evliyim.
Haziran ayından beri cocuk denemeleri yapıyoruz bir türlü olmadı . Olmadıkça stres olduk . Eşim sperm testi yaptirdi gayet normal çıktı. Ben yumurtaliklarima baktırdım sağlıklı çıktı. 26 Kasım adetim bittikten sonra ilk defa ovulasyon testi aldım . Adetlerim düzenlidir 28 günde bir olur ama bunu da denemek istedim . Adetim bittikten sonra başladım. Ovulasyon testindeki ikinci silik çizgi bile beni mutlu ediyordu . 10 aralıkta pik gördüm iki çizgi koyulugu da eşitti o günü değerlendirdik. 11 Aralık t cizgisi c çizgisinden daha koyuydu o günü de değerlendirdik. 12 Aralık t cizgisi biraz silindi anladım ki yumurta çatladı o günü de değerlendirdik. Daha sonra ilişki nasip olmadı. Esimle aynı yerde çalışıyorum ve sabah erken uyandığımız için akşam yorgun oluyorum ilişki vs hiç istemiyorum . O yüzden de bu ovulasyon testi iyi geldi diyebilirim . 20 aralıkta ovulasyon testinden çıkan erken gebelik testini yaptım negatif cikti . 21 aralıkta normal gebelik testi yaptim çok silik bir çizgi çıktı. 23 Aralık ovulasyon testi yaptim iki cizgi de kopkoyu çıktı. 24 Aralık yani bat günümde bir erken bir normal gebelik testi yaptim anında çok silik değil ama kopkoyu da olmayan ikinci çizgi çıktı. Hemen kan testi verdim ve 34.71 cikti . Değer çok düşük geldi bana ama bilmiyorum hayırlısını diliyorum rabbimden . Yarın ikinci kan testini vereceğim inşallah yükselişi beklendiği gibi olur sağlıklı bir bebek dünyaya getiririm. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Eğer denemeyen varsa kesinlikle ovulasyon testi denesin . Adeti düzenli olanlar için de çok etkili bence. Aklınızda bulunsun . Bana da dua edin değerlerim güzel artsin . 🙏

Belirtilerim su şekilde gelişti
Yumurtlamadan 1 hafta sonra belim ve kasiklarim sanki adet olacakmışım gibi agridi . Goguslerimde ağrı yoktu ama balon gibi yumuşacık ve büyümeye başladı.
Daha sonrasında ayak bileklerimden diz altima doğru kemik agrisi yaşadım. Sanki çok yürümüş gibi bir sizlama.
Adetin ilk gunu adet sancısı gibi bir sanci vardı ama çok azdı gelip gidiyordu . Bugün hiç bir şeyim yok. Başka da belirti olmadı.
İnşallah size faydası olur bu yazdıklarımın. Uzun oldu kusura bakmayın.
Kan değeri benim gibi olup sonradan güzelce artanlar da yazabilir mi lütfen 🙏
Ovilasyon testi markanız neydi

X