Çocuk Hastalıkları 6 yaş oğlumda çil var ne yapabilirim

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
dermatologa goturebilirsiniz sonradan oluştuysa belki güneş sebebiyle falan olmuştur. Doktor bir baksın Zararlı bir şey değilse çıkanlar yani gerçekten basit bir çilse önemi varmı ? Çil güzeldir 😊

ben hiç sevmiyorum oğlum çok tatlı ve güzel bir çocuk nazar değdi kuzuma .dr lar gğneş kremi doşında bişivermiyor
Bende küçük yaşlarımdan itibaren var 5 -6 yaşımda çıkmaya başlamış 34 yaşımdayım hiç geçmedi zamanla çoğaldı bunun lazer dışında bir çözümü yok lazer de 100 de 100 kalıcı bir çözüm sunmuyor sanırım ama şu an bi kaç gün önce baby Face ultra yaptırdım ilk seans umarım iyi gelir.fakat sizin yapabileceğiniz bişey yok çok küçük daha sadece iyi bir güneş koruyucu ile çoğalmasını önleyin.bi de bu hiç sevmediğiniz bisey olduğunu ona yansıtmamaya çalışın çözüm ararken siz duymasın bence kremi çil için değil güneş yakmasın diye falan sürdüğünüzü söyleyin yanlış anlamayın söylediklerimi su yüzden söylüyorum ben küçükken biri çilimden bahsedince falan o kadar üzülürdüm ve psikolojim bozulurdu ki çok küçük de olsa hisseder kendimden biliyorum o yüzden söylemek istedim bu da ileri yaşlara gelse bile insan kompleks yapıyor.doktorların önerdiği güneş kremleri kullanın onlar içeriklere hakim olduğu için.

X