Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk 60 cm postiş fiyatı?

M

melisxes

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melisxes
kızlar 60 cm çıt çıtın ortalama fiyatı ne kadar olur?

• Konu Sahibi melisxes
bizim burada 170 gram 8 parça 60 cm 400-450 civarı gerçek saç tabi

• Konu Sahibi melisxes
bizim burada 170 gram 8 parça 60 cm 400-450 civarı gerçek saç tabi

evet canım bende gerçek saç demiştim ama 8 parça deil ben 2 tane alcam ve tane olarak sormuştum canıım yinede teşşkkrler:sm_cool:

• Konu Sahibi melisxes
bende antalyadan aldım hemen hatunun kafasından kestiler boyadılar aldım 220 'ye 60 cm kaç gram hatılrmaıyorum ama 8 parça platin röfleli çıtçıtlarım

• Konu Sahibi melisxes
bende gercek sac aldım 6 parca 250 tl

• Konu Sahibi melisxes
merhaba arkadaslar bende 3 parca platın roflelı cıtcıt arıyorum .duyurulur.yardımcı olabılıcek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi melisxes
arkadaşım ben henüz 4 gün önce 6 parça çıtçıtı 180 ytl'ye aldım.yalnız şimdi 3 tanesini satmak istiyorum.istiyorsan benimle irtibata geçebilirsin.

bana cok uygun geldı.nerden aldıgını söyleyebılır mısın?

• Konu Sahibi melisxes
bnde 60cmlik bişey arıorm uygun fiyata,400-500 gibi bi rakam veremem.en fazla 250-300 verebilirim.

• Konu Sahibi melisxes
ayrıca %100 insan saçı ve ömür boyu garantili.garanti belgesi de var.herhangi bi şekilde boyamada ya da kestirmede ya da şekillendirmede problem çıkarsa garantili olduğu için değiştirebiliyosun.

ya nerden aldınız hala aynı fiyatamı peki benim saçlarım kalın telli 3 tane yeterli olurmu 3 tanesi ne kadardır bilginiz varmı cvp verirseniz sevinrim:sinifsinif:

• Konu Sahibi melisxes
Bendede %100 arkadaşımın saçı:))
8 parça 55 -60 cm var saticim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…