65-80 kilo arasi yarismak isteyenler (Surec iki ay)...

N nscckts
Dunku menum ;

Sabah:
coconut chicory

Oglen:
14:30 spir + ayran

Aksam:
18:00 patates + fish + iki avuc fistik + chicory
21:00 kekik cayi + badem + 1 avuc fustik +yogurt + bi kac fistik
22:00 chicory

bugunku menum;

Sabah:
chicory + bir avuc cerez + badem

chai tea

10 badem + bi avuc sam fistik

Oglen;

balik + 6 grissini cok acim

grissini and chcory

Aksama dogru : sut

Gece ;

yogurt

Muttapa7555 Muttapa7555 spor sadece yuruyus var o da 15 dk.

Tamamdır devam edelim...
Ben bugün çok yedim ama cidden çok yedim... tatlısı tuzlusu ne varsa sebep var mı var ama bahane değil bence migrenli halim malesef.....
Yeni birşey denemek istiyorum yarın ilk gün bakalım nasıl olacak
Spora gelince tekrar squat plank ve ip ile başlayacağım kardio ekleme yapmak da istiyorum ama zamanla

N nscckts
Dunku menum ;

Sabah:
coconut chicory

Oglen:
14:30 spir + ayran

Aksam:
18:00 patates + fish + iki avuc fistik + chicory
21:00 kekik cayi + badem + 1 avuc fustik +yogurt + bi kac fistik
22:00 chicory

bugunku menum;

Sabah:
chicory + bir avuc cerez + badem

chai tea

10 badem + bi avuc sam fistik

Oglen;

balik + 6 grissini cok acim

grissini and chcory

Aksama dogru : sut

Gece ;

yogurt

Muttapa7555 Muttapa7555 spor sadece yuruyus var o da 15 dk.
Şimdi canım şöyle adam akıllı bir yemek yesen mi acaba yani çok ye demek istemiyorum. Doyurucu anlamda benim karnım sıcak yemek olmayınca doymaz mesela hep aç hissederim ve daha çok yerim.. reflüne de dikkat et ona göre araştırma yapıp beslen

Tamamdır devam edelim...
Ben bugün çok yedim ama cidden çok yedim... tatlısı tuzlusu ne varsa sebep var mı var ama bahane değil bence migrenli halim malesef.....
Yeni birşey denemek istiyorum yarın ilk gün bakalım nasıl olacak
Spora gelince tekrar squat plank ve ip ile başlayacağım kardio ekleme yapmak da istiyorum ama zamanla

Yani bahane yok fatma gercekten yazik oluyor emeklerimize. Kasikla veriyoruz kepceyle aliyoruz. O yuzden uzucu zaten. Sanki elimiz pizzalarda dolasiyor. Dolassa hadi neyse...:KK70:

Ne deneyeceksin kiz. Ajan gibisin. :KK70:

Benim de denedigim yeni bir diyet var. Tamamen insulin direnciyle ilgili. Insallah kurtulucam bu hafta. :silah:

Şimdi canım şöyle adam akıllı bir yemek yesen mi acaba yani çok ye demek istemiyorum. Doyurucu anlamda benim karnım sıcak yemek olmayınca doymaz mesela hep aç hissederim ve daha çok yerim.. reflüne de dikkat et ona göre araştırma yapıp beslen
Simdilik sorun yok. Gunde tek ogun iyi bana. Sicak yemeyince ben de doymuyorum aynen ama zaten ben su an da hic doymuyorum.

Arada corbalarla idare edicem. Zaten bugun beyaz peynir, brokoli, marul aldim. Benden beklenmeyen seyler. :confused:

X