7+1 hamileyim kese var bebek yok kalp atisi yok

Canım ben 9+3 de bebeği gördüm doktorum hiç çağırmadı bile çünkü önceden kalp atışı duymayı sağlıklı bulmuyor. Geç döllenme seninki büyük ihtimalle. Adet tarihine göre hesaplama çünkü ne zaman hamile kaldığımızı bilmiyoruz canım. İçini ferah tum

Merhaba bende 8 haftalığım kese boş kalp atışı yok doktor size böyle bişey dedimi 9 haftaya kadar

Merhabalarr.... Buraya yazmayı unutmuşum özür dilerim. Ben 7+4 de acaba bugün kürtaj mı olacam diye gittiğimde bebeğin kalp atışını duydum şüküler olsun. Gün olarak 54. günüme denk geldi kalp atışı. Normal seyri böyleymiş. Bir de geç döllenme olsa daha da geç duyabilirmişim. İnş. sizler de duyacaksınız. Burdan destek olan tün arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.

Merhabalarr.... Buraya yazmayı unutmuşum özür dilerim. Ben 7+4 de acaba bugün kürtaj mı olacam diye gittiğimde bebeğin kalp atışını duydum şüküler olsun. Gün olarak 54. günüme denk geldi kalp atışı. Normal seyri böyleymiş. Bir de geç döllenme olsa daha da geç duyabilirmişim. İnş. sizler de duyacaksınız. Burdan destek olan tün arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.
Gözün aydın tahmin etmistim. Doktorlar boş yere endişe ettiriyor.

X