7 gün gecikme sonrası test sonucum

Geç döllenme olmuş olabilir bir kaç gün sonra yenileyin testinizi , silik de olsa var demektir
Merhaba yarın regl günüm.sabah test yaptım böyle çıktı ama olmayabilir de galiba 😢

Eklentiler

• A3A92A4E-A1A2-4E92-8E44-BFD66B45C720.jpeg
    A3A92A4E-A1A2-4E92-8E44-BFD66B45C720.jpeg
    175,4 KB · Görüntüleme: 114
Silik bir çizgi var kuruma çizgiside olabilir kaç dk da oluştu ikinci silik çizgi 🤔🤔
Damlattıktan 3-4 dk sonra hayali bi çizgi çıktı sonra ilk çizgi koyulaştıkça ikincide koyulaşıp öyle kaldı.kuruma mı anlamadım ki.ovülasyon testi yaptım şimdi de onda da sanki yarın pik olacak gbi.son gün çok silik olurdu ovülasyon testi

Eklentiler

• 0210EE4B-B71B-4012-B42B-DAD48178F3D1.jpeg
    0210EE4B-B71B-4012-B42B-DAD48178F3D1.jpeg
    165 KB · Görüntüleme: 108
Damlattıktan 3-4 dk sonra hayali bi çizgi çıktı sonra ilk çizgi koyulaştıkça ikincide koyulaşıp öyle kaldı.kuruma mı anlamadım ki.ovülasyon testi yaptım şimdi de onda da sanki yarın pik olacak gbi.son gün çok silik olurdu ovülasyon testi
Evet öyle görünüyor gebelikte LH değeri artarmış inşallah vardır bebeğiniz 🙏🏻 Yarın bekleyin adetiniz geçerse kan testi verin güzel haberler almanız dileğiyle

Evet öyle görünüyor gebelikte LH değeri artarmış inşallah vardır bebeğiniz 🙏🏻 Yarın bekleyin adetiniz geçerse kan testi verin güzel haberler almanız dileğiyle
Sanki şuan adet oldum olacağım öyle hissediyorum galiba hamile değilim ama bunlar niye böyle çıkıyor anlamadım.Buda bugün ki gebelik testi kuruma lekesi mi anlamadım 😩

Eklentiler

• FF379D20-3EDA-458F-BCDA-5CC855A03A04.jpeg
    FF379D20-3EDA-458F-BCDA-5CC855A03A04.jpeg
    175,4 KB · Görüntüleme: 109
Merhabalar ben 3 gün geciktim normalde hiç şaşmaz günlerim 27-28 günde bir olurum ama bu sefer şaştı kaset test yaptım negatif ama hiç adet olacakmışım gibide gelmiyor kasıkta batma oluyor arada

Kızlar merhaba ben bu ay ilk kez ovulasyon testi kullandım yunurtlama gördüm ancak degerlendiremedim o geceyi ertesi gün çatlama oldu testim siliklesti ve çatlama günü dahil 3 gün değerlendirdim çatlama günü sonrası 2 gün olucak şekilde çatlama gününün gecesinden beri ara ara kasıklarımda batma oluyor onun dışında hiç bir şeyim yok ve ağzımda metalik bir tat var gebelik oluşuyor mudur sizce yumurtlama gününü degerlendiremedim diye çok tereddüt ettim 🥺

Kızlar merhaba ben bu ay ilk kez ovulasyon testi kullandım yunurtlama gördüm ancak degerlendiremedim o geceyi ertesi gün çatlama oldu testim siliklesti ve çatlama günü dahil 3 gün değerlendirdim çatlama günü sonrası 2 gün olucak şekilde çatlama gününün gecesinden beri ara ara kasıklarımda batma oluyor onun dışında hiç bir şeyim yok ve ağzımda metalik bir tat var gebelik oluşuyor mudur sizce yumurtlama gününü degerlendiremedim diye çok tereddüt ettim 🥺
Canım neden olmasın olmuştur inşallah bende sadece yumurtlama ve çatlamaya değerlendirdim eşim şehir dışına çıkıyordu bu seferde olmadı dedim iki gün degerlendrimce ama çok şükür testlerin iki gündür silik gebelik var yarın kan verecem inşallah sağlıklı olur darısı sana olsun inşallah

X