7 Gündür süren kahverengi çamur gibi lekelenme

papatya1007

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2021
23
7
22
Kızlar merhaba
Adet günüm 3 mart fakat 28 şubat akşamında hafif pembemsi kahverengi lekelenme oldum. İlk 2 gün az az geldi sonra çamur gibi olmaya başladı. Ped taktığım zaman pedimi değiştirecek bir çokluk yok. Bugün test yaptım ama negatif. Mide ağrım var ara ara bulantım da var. 8 aylık evliyim. ve çok istiyoruz. Geçen ay 25 gün soğan kürü içtim düzenli olarak. Acaba yerleşme kanaması mı bilgisi olan var mı?

Sanırım gebe değilsiniz,yine de bi kan verin derim ama başımdan benimde böyle geçtiği için biliyorum. Birde 25 gün soğan kürü çok fazla değil mi? Soğan kürü çünkü adeti öne çeker, bir bebek oluşursa düşüğe bile sebep olabilir 🤔

Bende yaklaşık dokuz ay dkh kullandım ve hiç adet olmadim hemen hemen üç hafta oldu bırakalı dünden beri camurumsu bı akıntım var hiç benim gibi olan var mı acaba

Kızlar merhaba
Adet günüm 3 mart fakat 28 şubat akşamında hafif pembemsi kahverengi lekelenme oldum. İlk 2 gün az az geldi sonra çamur gibi olmaya başladı. Ped taktığım zaman pedimi değiştirecek bir çokluk yok. Bugün test yaptım ama negatif. Mide ağrım var ara ara bulantım da var. 8 aylık evliyim. ve çok istiyoruz. Geçen ay 25 gün soğan kürü içtim düzenli olarak. Acaba yerleşme kanaması mı bilgisi olan var mı?
aynı seyleri yasamısız bende merak edıyorum

X