7 haftalikken 6 haftalik gozukmesiiii yardim edinnnn

Senin için çok sevindim inşallah bende iyi haberlerle dönerim. .Bu gece hiç uyuyamadim. .başka doktordan randevu aldım bakalım sonuç ne olacak lütfen dua et..gelişimi devam eşinde 1 hafta geride olsun sorun değil. .peki hamilelik belirtilerin devam ediyor mu

Benim basindan beri pek belirtim yoktu canim.. arada mide bulantisi ama fark edilmicek kadar az. Gogus hassasligida bitti bitecek..
hayirli haberlerini bekliyorum insAllah iyi olacak hersey..

Benim basindan beri pek belirtim yoktu canim.. arada mide bulantisi ama fark edilmicek kadar az. Gogus hassasligida bitti bitecek..
hayirli haberlerini bekliyorum insAllah iyi olacak hersey..
inşallah canım..korku heyecan bir arada rabbim evladımı bana bağışlasın..

Ben senin gibi şanslı degilim canım. .bebek aynı kalmış gelişmemiş düşmesini beklicez yoksa kürtaj

Ayyy canim yaa ne diyecegimi bilemiyorum.. doktor eminmiymis yaa cogu doktor yanlislik yapabilirr.. baska doktor bakamazmiii..

Rabbim hayirlisini nasip etsin.. insAllah en kisa.zamanda tekrar hamile kalirsin canim üzme kendini vardir bundada bir hayir..

Dondurulmus embryolar varmi? En kisa zamanda tekrar yaptirirsin hayirlisiylaa

Ayyy canim yaa ne diyecegimi bilemiyorum.. doktor eminmiymis yaa cogu doktor yanlislik yapabilirr.. baska doktor bakamazmiii..

Rabbim hayirlisini nasip etsin.. insAllah en kisa.zamanda tekrar hamile kalirsin canim üzme kendini vardir bundada bir hayir..

Dondurulmus embryolar varmi? En kisa zamanda tekrar yaptirirsin hayirlisiylaa
Başka doktora gittim canım hem karından hem vajinal baktı durum aynı dondurulmusta yok hayırlısı artık. .Rabbim sana sağlıkla kucağına almayi nasip etsin

Amin canim.. hayirlisi olsun herseyin..
en kisa zamanda rabbim yuzunu guldursun insAllah

X