75 kiloyum

flamefire

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
9.824
8.495
Kızlar merhaba kilolarımla başım dertte.Diyetisyene gittim 65 kiloya kadar düştüm bıraktığım an kilo aldım .Hemde 10 kilo birden.Tabibunun yanında sağlık sorunları,kortizon, vede stres.Şu an 75 kiloyum.Karar aldım ve artık kendim için zayıflamalıyım.Kızlar giydiğim seyler bile yakışmıo.Kilo resmen yük.Sabah ceviz suyu yapıorum.Gece yatmadan limon zencefıl zerdecal kırmızı biber ve atarsam 1 kaşık sıvı yağ böyle daha faydalı olduğunu söylüyorlar.Bide adet kanamam çok az sürdüğü için soğan kürüne başladım.3 ünü bir yaparsam umarım zararı olmaz.Eğer bilgisi olan varsa beni bilgilendirirse sevinirim.Hepsi bir zararlı olur mu diye.Birde kızlar ogunlerımı çok azalttım.En geç 7 dem sonra bişey yememeye çalışıorum ama şu an bile açlıktan uyuyamıorum.Sporada başlıcam.Spor merkezi değilde evde aletlerım var.Kızlar bunun yolu yememekten geçio.Gercekten artık hafıf bı ınsan olmak ıstıyorum.

Canım bahsettiğin her şey doğal ve günlük beslenmemizde de yer aldığı için herhangi bir zararı olmaz. İşe yarar mı işte orası düşündürücü! Cla ve Karnitin'in çok faydalarını gördüm. Düzenli spor, diyet programı ve cla-karnitin kombinasyonu çok işe yarıyor. Araştır istersen.

X