79 günlük bebeğim bronşit oldu

guzelanne51

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2024
21
-2
22
Arkadaşlar bebeğimi öksürük burun ve boğaz tıkanıklığı nediyle hastaneye götürdük doktor bronşit başlangıcı dedi antibiyotik ve buhar verdi üç gündür aşırı derecede öksürüyor ve nerdeyse nefes alamıyor tıkanıklıktan dünde den beridir de kusmaya başladı sizce normal mi kusarken balgam çıkarıyor bu olan bişey mi yoksa anormal mi uyku nedir kaybettik öksürüğü çok içten geliyor Allah rızası için başına gelen oldu mu ne yapsam iyi gelir antibiyotiği de kullanıyorum bana bi yardım edin nolur daha çok küçük 79 günlük oldu bu gün

Merhaba geçmiş olsun. Sizin kadar küçük değildi ama kızım 8 aylıkken bronşiolit oldu. Antibiyotiği düzenli kullandık. Hava saatlerindede havasını verdik 3-4 güne daha kolay nefes alır hale gelmişti. Öksürük krizleri geldiğinde camdan nefes aldırırdım. Ek gıda sürecindede olduğumuz için sarımsaklı pekmezle destekledim. Sizde eğer emziriyorsanız bal- sarımsak limon yapın. Sarımsağın bir dişini ince ince dilip balla karıştırıp üstüne limon sıkıp yiyin her gün. Sütünüzden geçsin. Geçmiş olsun inşallah kolaylıkla atlatırsınız🙏

X