7haftalık hamileliğimde kanama

Bende de bugün sabahtan hiçbirşey olmamıştı, okadar sevinmiştim ki bitti diye, ama tabii tedbiri elden bırakmamak için wc dışında kalkamdım hep uzandım. Ama 5dk önce tuaelete gittiğimde yine kıp kırmızı bir kanama ….. çok kötüyüm. Düşünmemeye çalışıyorum sakin olmaya çalışıyorum ama olmuyor😞

Bende de bugün sabahtan hiçbirşey olmamıştı, okadar sevinmiştim ki bitti diye, ama tabii tedbiri elden bırakmamak için wc dışında kalkamdım hep uzandım. Ama 5dk önce tuaelete gittiğimde yine kıp kırmızı bir kanama ….. çok kötüyüm. Düşünmemeye çalışıyorum sakin olmaya çalışıyorum ama olmuyor😞
Kıyamam ne hissettiğini çok iyi anlıyorum. Devamı geldi mi ağrın var mı?
Benim yazdıktan sonra hiç gelmedi ağrıda yok gitmedim doktora

Allah hepimizin yardımcısı olsun gerçekten, kadın olmanın ne kadar zor olduğunu anladım resmen şu günlerde…. 😞😞😞😞
Merahaba bende 7 haftalık hamileyim ikiz , ‘çkanama alanı var büyük hemde ve baya kanamam var , iğne verdiler ve dinlenme verdiler başkada bişey elimizden gelmez dediler , siz nasıl oldunuz

Bende 7+1 günümde kontrolüm vardi öğlen 12 de kalp atışı vs herşey normaldi kanama alanı yoktu.Hastaneddn çıkıp eve geldim şoka uğradım baya bir kanama başlamış hemen geri gittim kalp atışı var ama kanama alanı oluşmuş bir saat içinde 1 haftalık iğne verdi ve progestani ağızdan al dedi. Gecesine kanamam kesildi takı bu gece 5 dk önce yine kırmızı kanama gelmiş moralim çok bozuldu bütün gün yattığım halde 😔 nasıl geçecek bu zamanlar Allah yardımcimiz olsun çok zor,doktor 1 hafta sonra kontrol dedi ama hep düşünüyorum acaba şuan kalp atışı varmı hala diye :KK43:

Bende 7+1 günümde kontrolüm vardi öğlen 12 de kalp atışı vs herşey normaldi kanama alanı yoktu.Hastaneddn çıkıp eve geldim şoka uğradım baya bir kanama başlamış hemen geri gittim kalp atışı var ama kanama alanı oluşmuş bir saat içinde 1 haftalık iğne verdi ve progestani ağızdan al dedi. Gecesine kanamam kesildi takı bu gece 5 dk önce yine kırmızı kanama gelmiş moralim çok bozuldu bütün gün yattığım halde 😔 nasıl geçecek bu zamanlar Allah yardımcimiz olsun çok zor,doktor 1 hafta sonra kontrol dedi ama hep düşünüyorum acaba şuan kalp atışı varmı hala diye :KK43:
Şuan ne durumdasınız

Sonra nasıl geçti kanamanız kaç gün sürdü şimdi iyi misiniz
Ben 2 hafta önce Babamı kaybettim. Ondan 1 hafta sonra yani geçen hafta bu kez daha da şiddetli kanamam oldu uyuyordum birden uyandım ayağa kalktım afedersiniz bacaklarımdan aşağıya akıp gitti o denli çok kanamam oldu. Dr. Gittim bebek iyi yine bir sıkıntı yok dinlen dedi iğne yaptırdı ve progestan verdi birde rapor verdi. Şimdi 2 gündür çok şükür kanamam yok.

X