8.hafta gebelik icin normal mi

Morlimonn

Pufişim geliyo 🤩 ♡♡
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2016
1.671
972
Mrb kizlar onceki konularimdan az cok biliyosunuzdur 8 haftalik hamileyim sukur gecen hafta sali gunu bebegide gorduk kalp atisinida duyduk🤲 sadece dr suyun biraz fazla dedi okadar. sorum su benim bu haftayla beraber bulantilarim biraz azaldi sadece midede kazinma ve yanma hafif kasiklarda agri ve kasilma goguslerde sislik sıksık wc gitme vs devam ediyor. Ister istemez icine kurt dustu birkac konu okudum burda mide bulantim gecti bebege bisey olmusmudur falan benim gibi durumda olan var mi birsey yoktur degilmi fikirlerinize ihtiyacim varr🤲

İlerde yaşama ihtimalim yüksek konuyu takipte kalayım 🙊

Mrb kizlar onceki konularimdan az cok biliyosunuzdur 8 haftalik hamileyim sukur gecen hafta sali gunu bebegide gorduk kalp atisinida duyduk🤲 sadece dr suyun biraz fazla dedi okadar. sorum su benim bu haftayla beraber bulantilarim biraz azaldi sadece midede kazinma ve yanma hafif kasiklarda agri ve kasilma goguslerde sislik sıksık wc gitme vs devam ediyor. Ister istemez icine kurt dustu birkac konu okudum burda mide bulantim gecti bebege bisey olmusmudur falan benim gibi durumda olan var mi birsey yoktur degilmi fikirlerinize ihtiyacim varr🤲
Canim bence icinde suphe varsa doktora gitmelisin

Ya zaten bastan beri bi oluyodu bi olmuyodu bulantim insan ne dusunecegini sasiriyo ya tribe grdm

Merhaba, öncelikle hayırlı olsun bebişin 😊 endişe ettiğin olay tam olarak nedir? Ben de 8 haftalık hamileyim, yaşadığın belirtilerin aynısını yaşıyorum, bunlar normal şeyler, neden içine kurt düştü?

Merhaba, öncelikle hayırlı olsun bebişin 😊 endişe ettiğin olay tam olarak nedir? Ben de 8 haftalık hamileyim, yaşadığın belirtilerin aynısını yaşıyorum, bunlar normal şeyler, neden içine kurt düştü?
Tesekkurler🙏 ilk haftalara gore mide bulantilarim azaldi bende orda burda okudum eger mide bulantisi kesilirse fln bebegin kalbi durmus olabilir diye korkuyorum seninde mi benm gbi? Sadece ikidebir midem kaziniyo acikiyorum mide bulantilarim baya hafifledi snki karnm yumusadi gbi geliyo bana benmi oyle dusunuyorum blmiyorum gerci 8 haftalilta gobek ckmasi cok erken 😶

Edit: bulantim suan tekrar basladi ara ara hafifliyo geciyo veya cogaliyo

Edit: bulantim suan tekrar basladi ara ara hafifliyo geciyo veya cogaliyo
Bende 6 haftalık hamileyim. Haftaya kalp atısları için gidicem. Suanda bulantılarım sabah hafif oluyor sadece. Onun dısında göğüs ağrım felan varda baska belirtim yok. Dhaa erken olduğundan demi? Sende benim içime kurt düşürdün 😔

Tesekkurler🙏 ilk haftalara gore mide bulantilarim azaldi bende orda burda okudum eger mide bulantisi kesilirse fln bebegin kalbi durmus olabilir diye korkuyorum seninde mi benm gbi? Sadece ikidebir midem kaziniyo acikiyorum mide bulantilarim baya hafifledi snki karnm yumusadi gbi geliyo bana benmi oyle dusunuyorum blmiyorum gerci 8 haftalilta gobek ckmasi cok erken 😶
Canının sıkılmasını istemiyorsan bir düğün zamanı bir de gebelik zamanı kulaklarını tıkayacaksin insanlara 😂😂 okuma kötü şeyleri, okusan da şunu unutma, herkes kendi hikayesini yaşıyor! Yani gebelikte biri bisey yaşıyor diye, herkes onu yaşayacak diye birsey yok 👍 benim de ara sıra bulanıyor midem, hatta bulanmiyor diye "ohh geçiyor heralde bulantilarim" diye seviniyorum. Bak geçen hafta şiddetli kanama ile hastaneye kaldırıldım serum yedim, simdi de lekelenmelerim oluyor ama takmıyorum 🙈😊 olur çünkü böyle şeyler gebelikte ♥️

Kuzu selam bende 8. Haftama girdim ve mide bulantım baya azaldı ve çok korktum bende senin gibi okudum çok bulantı varken nasıl bukadar azaldı anlamadım sen ne durumdasın 6. Hafta bulantım başladı 8. Hafta girdi bitti şok oldum benide bilgilendirirmisiniz

X